המארז שלי.. - עמוד 7 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז שלי..

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונה*

יש לך עוד תמונות? :smile1: (וקצת יותר גדולות הפעם...)

הוספתי אחי.. ובקשר לתמונות היותר גדולות שרצית, אי-אפשר יותר גדול .... כשאני מעלה בimageshack יותר גדול זה כבר ניהיה כמעט על כל העמוד ואסור לשים על כל המסך לא...?זהו בקיצור אם אתם רוצים עוד של המארז של הבפנים או משהו כזה תגידו ... ד''א אם אתה רוצה אני יכול לעלות את זה בגודל גדול ואז אני ישים לינק ואתה פשוט תיכנס, אתה רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות להעלאת 3 פה לאתר,פשוט תלחץ "אפשרויות נוסופת" ותראה..זה יקטן את התמונה ורק שילחצו עליה זה יגדיל.

ואני מבקש,פנים המארז נחמד אבל לא כ"כ קשור לדיון. המטרה היא לא ראות את המארז עצמו,מבחוץ מן הסתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות להעלאת 3 פה לאתר,פשוט תלחץ "אפשרויות נוסופת" ותראה..זה יקטן את התמונה ורק שילחצו עליה זה יגדיל.

ואני מבקש,פנים המארז נחמד אבל לא כ"כ קשור לדיון. המטרה היא לא ראות את המארז עצמו,מבחוץ מן הסתם

טוב בסדר בפעם הבאה אני יעשה ככה ...תודה =]

אבל איך המארז בכל זאת....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה שיש לך מארז בלי לדים בלי כלום בלי חלון בלי כלום זה לא אומר שהמארז שלי מצועצע מדיי... לא שאני לועג אלה יחסית למארז שלך כן המארז שלי מצועצע.

לא,

זה שאני לא מתלהב מכמה אורות וחלון, לא אומר כלום.

לפי דעתי המארז שלך מצועצע ותביא את מי שת'רוצה, אף אחד לא ישנה את דעתי.

חוץ מזה שלא לכולם יש כסף לקנות מארז ב-800 ש"ח, אני קניתי מחשב ב-4.5K ולא ראיתי נכונות להשקיע 1000 שקל מהתקציב רק על מארז, שיהיה כסף, נקנה אחד איכותי יותר [ איכותי, לא אחד שבא עם חלון ואורות ].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...