המארז שלי.. - עמוד 10 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז שלי..

xtract1

Recommended Posts

תודה על התגובות המעודדות. אני בן 18 ועשיתי את המוד לבד עם תקציב נמוך יחסית . רציתי איזשי תמונה של קריש בחלון ויצאתי עם זה .

עבדתי על המוד כמעט 4 חודשים אבל לא יום יום שעה אחת כל סוף שבוע.

לגבי השאלה איך נתתי לו מראה של עור נחש צבעתי אותו ב3 שכבות צבע על משטח חלק לגמרי עם קצת שריטות בסקין יפנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי מארזי LL אינם נפוצים כ"כ ואני שמח לראות שאנשים קונים אותם...

אני אשמח לשמוע על ההתרשמות שלך מהמארז הזה

במבט ראשון אהבתי את העובדה שיש לי אפשרות להכניס שני ספקים כלומר איזה 600W-700W ואם אני אצטרך עוד אני פשוט יוסיף איזה ליברטי 400W.

כשמסתכלים על המארז הדבר הכי בולט במארז זהו הפס הלבן והמראה היוקרתי. אני אומר לכם אני חולה על המראה שלו לא נותן שום הרגשה של מארז מצועצע, יש כאלה שיחסר להם החלון בצד אבל אני מעדיף את זה ככה.

עוד יתרון גדול הוא שהכל מודולרי (אפשר להזיז ולשנות הכל תוך כמה שניות ללא כל בעיה).

הארז הוא אומנם מיד טוואר אבל הוא מאוד מאוד גדול ויש בו המון מקום (יש גם הכנה לקירור מים חיצוני).

תמיד טוב שMOBO נשלף, ושיש כריות גומי למאווררים ולHD (הייתי אצל חבר שקנה גם את המארז ואני חייב לומר גם שה4 מאווררים פועלים על HIGH לא שומעים כלום) עכשיו הוא מודה לי ששכנעתי אותו לקנות את הA10 למרות שיש לו את ה830.

וכשראתי את הקרום והגריל של המאוורר הרגשתי כמו ב PIMP MY RIDE :lol:

הסירקולציה שם זה פשוט גאונות לשמה, יש אנשים חושבים שצריך מיליון מאוררים אבל כל מה שצריך זה רק תכנון נכון ואת זה LL עושה הכי טוב, הייתי בטוח שה830 יקרר יותר טוב את החלקים אבל להפתעתי הרבה כמיעט כל החלקים בממוצע הם 2-3 מעלות פחות מה830. מה שמראה שמספר המאווררים לא תמיד קובע (וגם שחבר שלי הפסיד לי ארוחה בפפגיו :lol:).

אני כבר מת להרכיב אותו (נווו שיצא כבר הR600, וואי יש לי עוד חודשיים עד מאי).

מה אומר ומה אספר, בלי שום ספק אחד המארזים יש בו כל כך הרבה אפשרויות (איי איזה תכנון LL :yelclap:) וגם נותן הרגשה של יוקרה גם מפנים וגם מבחוץ. כל מי שיש לו תקציב בשבילו ממולץ בחום. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי לא...

תסתכל על המארז עצמו, בלי להתיחס לתאורה הצבעונית שבחלון ולצבעים המרוחים מסביבו (בגלל הצילום)..

המארז עצמו אחלה... שחור לבן עם תאורה חלשה כחולה.

אגב, נוח לפתוח את המארז עם הידית מלמעלה? נראה קצת מציק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסות:

1. יש אפשרות להעיף את הזרוע. לחלופין היא "נפתחת" הצידה. המטרה שלה היא שיהיה מאוורר מעל הכרטיס מסך בנוסף אבל שלא יהיה מוברג לדלת ככה שיותר נוח לפתוח את המארז. הזרוע כוללת עליה מעיין מחזיק שמצמיד את הכרטיסים ללוח האם ככה שלמעשה לא חובה להבריג אותם. הפתיחה של המארז היא כלפי מטה משני הצדדים, נוח ביותר.

2. המארז מגיע עם מאווררים רועשים יחסית. החלפתי אותם במאווררים שקטים יותר, +ספק שקט+ BT סה"כ שקט לחלוטין!!3. המארז נפתח משני הצדדים ככה שלמעשה הלוח אם ניתן להזזה ולחיבור מבלי להבריג אותו החוצה (מגש נשלף) הייחוד במארז הוא שגם הכרטיסים יוצאים ביחד עם הלוח ראו בתמונות מאחורה ותבינו על מה אני מדבר. אין ברגים בכלל וכולל מגירה נשלפת לדיסקים.

4. המארז כולל מקומות לאוורור מצויין, כולל מהצד השני.

5. מאפשר לראות את הפוסט לד של הלוח אם מהכיסא שלי כי החלון מספיק נמוך (ראו בתמונות)

6. החסרון: קצת צפוף עם הביג טייפון. אבל גם הוא ואפילו הסוניק טאואר מהמחשב השני שלי עם מאוורר מלמעלה (גבוה מאוד) נכנס בכיף.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הטרספורמר שלי עשיתי סליבנג, חשמל ותאורה הוא נראה דיי טוב עד שאני אקנה חומרה חדשה.

וכן אני יודע שהכפתורים נראים לא ישרים אבל זה רק בגלל המצלמה ותאורה הם ישרים כשאני בודק עם סרגל

img4794ir9.jpg

img4798tz0.jpg

img4806vx1.jpg

img4809ui6.jpg

img4814vt3.jpg

img4817dx7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...