משחק האסטרטגיה הכי מהנה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק האסטרטגיה הכי מהנה

gameplan

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק ש STARCRAFT הכי טוב , למרות ששיחקתי בו הרבה פחות מ RA1, הוא יותר איכותי ללא ספק

(ממש רוצה שייצא STARCRAFT נוסף..)

ומ WESTWOOD - אני מעדיף את RA1 על 2, מבחינת משחקיות ברשת, משחקיות לוקאלית - 2 (כי ה היה טיפה יותר טוב ב-2)

(ב-RA1 הגעתי למקום רביעי בעולם בזמנו, באיזה חודש, ב LADDER (הטורניר הרשמי)

הישן של westwood... עוד כשבקושי היה מהיר, שיחקתי ב dialup...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים.... :nono:

אין על Total war

Rome הכי טוב שהיה, ההרחבות לא רעות,

Medevil II עדיין בבדיקה... נראה שהמשחקיות נפגעה, אין את התחושה אבל נראה טוב בכל זאת...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח STARCRAFT, איזה משחק זה היה אז :)

לפי דעתי COH, ממש אוהב אותו...

מצטער לבשר זאת, אבל SC עדיין היום, לאחר עשור (?), שולט לדעתי בתחום באסטרטגיה.

אין ספק ש STARCRAFT הכי טוב , למרות ששיחקתי בו הרבה פחות מ RA1, הוא יותר איכותי ללא ספק

(ממש רוצה שייצא STARCRAFT נוסף..)

ומ WESTWOOD - אני מעדיף את RA1 על 2, מבחינת משחקיות ברשת, משחקיות לוקאלית - 2 (כי ה היה טיפה יותר טוב ב-2)

(ב-RA1 הגעתי למקום רביעי בעולם בזמנו, באיזה חודש, ב LADDER (הטורניר הרשמי)

הישן של westwood... עוד כשבקושי היה מהיר, שיחקתי ב dialup...)

SC2 בדרך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COMPANY OF HEROES .

בגדול, אני לא ממש חובב משחקי אסטרטגייה ואני יותר טיפוס של FPS'ים .. אבל COH , זה כבר עולם אחר.

התמכרתי. סיימתי את המשחק פעמיים ונהנתי גם בפעם השניה לפחות כמו בראשונה, אם לא יותר..

גם היום אחרי שסיימתי כבר את המשחק אני משחק כמעט כל יום לפחות פעם אחת בSKIRMISH (לפעמים גם הגרמניים - זה ממש מצחיק)

ההפקה שלו מושלמת לפי דעתי - משחקיות, גרפיקה, , , קושי, הקפדה על פרטים. פשוט מדהים אין לי מילים.

ומה שממש ראוי להערכה זה שהכל יצא מראש מושלם = ללא שום פאצ'ים או בעיות טכניות במשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שנאמר פה.

Starcraft הוא משחק האסט' הטוב ביותר שראיתי.

מחזק לגבי COH- משחק מעולה. (שיחקתי בבטא ודמו רק)

הוא דורש מעבד חזק יחסית.

Total Anhilation- למרות שאני מחכה ל supreme commander, את TA לא ממש אהבתי בזמנו.

לפני איזה שנתיים קניתי אותו ב 30 ש"ח ב tower records (נראה לי), שיחקתי בו שעתיים ופרשתי. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק האסטרטגיה הכי כיפי בשבילי הוא לאו דווקא הכי טוב. אני נותן את התואר ל COH הממכר והקצבי, כשלטעמי הטוב ביותר ששיחקתי בו הוא Rome Total , War, לא רק בגלל שהוא משחק מדהים עם קרבות אפיים מתקדמים, אלא גם בגלל שיש ל single player שלו אורך חיים עצום. פשוט תענוג לשחק עם עמים אחרים (בעיקר כאלו שיש להם פילי מלחמה :smile1: :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...