אם אני יפטר מהמאוורר בספק הג"נרי שלי הוא ישרוד? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני יפטר מהמאוורר בספק הג"נרי שלי הוא ישרוד?

andrey12341

Recommended Posts

טוב, קבל תשובה.

לי הייתה את אותה בעיה ומה שעשיתי מאוד פשוט ועובד עד היום.

העברתי את המאוורר פנימה, כך שידחף אויר אל תוך הספק ומשם החוצה

את הפתח שנוצר בגלל שהוצאתי את המאוורר סגרתי עם חתיכה מספק אחר שאותה חתכתי יפה.

המודינג הזה הוריד לי את הרעש. אני לא יכול לומר לך באחוזים אבל עבורי זה היה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, קבל תשובה.

לי הייתה את אותה בעיה ומה שעשיתי מאוד פשוט ועובד עד היום.

העברתי את המאוורר פנימה, כך שידחף אויר אל תוך הספק ומשם החוצה

את הפתח שנוצר בגלל שהוצאתי את המאוורר סגרתי עם חתיכה מספק אחר שאותה חתכתי יפה.

המודינג הזה הוריד לי את הרעש. אני לא יכול לומר לך באחוזים אבל עבורי זה היה משמעותית.

להכניס אוויר לתוך הספק כך שהאוויר החם יכנס לתוך המארז לא ממש בא בחשבון,בעוד שיש לי סטוק על פרסקוט שבמנוחה עובד על 48 מעלות.

חשבתי אולי לעשות חור ב"גג" של הספק ולעשות חור במארז בדיוק מעל הספק ולחסות את החור במארז באיזה או משהו כדי שלא יהיה מסוכן - מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

barakv - יש לך אזהרה ראשונה על ספאם. באזהרה השלישית תורחק מהפורומים. אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום.

לפותח הת'רד - לא בדיוק הבנתי מה תשיג בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכניס אוויר לתוך הספק כך שהאוויר החם יכנס לתוך המארז לא ממש בא בחשבון,בעוד שיש לי סטוק על פרסקוט שבמנוחה עובד על 48 מעלות.

חשבתי אולי לעשות חור ב"גג" של הספק ולעשות חור במארז בדיוק מעל הספק ולחסות את החור במארז באיזה או משהו כדי שלא יהיה מסוכן - מה דעתכם?

לא הבנת אותי. אני אנסה להסביר שוב.

המאוורר בספק נמצא בדופן החיצונית (הקרובה ליציאה), מותקן מבפנים ומוציא את האויר מהספק כלפי חוץ נכון?

אז מה שעשיתי, הרכבתי אותו בדופן הפנימית של הספק כשהוא דוחף אויר אל תוך הספק ומשם החוצה ולא אל תוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה הזאת הוא ייקח את האוויר החם מהמארז(מהמעבד וכו'). זה לאו דווקא רעיון טוב.

וגם במקרה הזה הספק לא יהפוך לפסיבי.

בכל אופן, לנסות להפוך ספק ג'נרי לפסיבי זאת טעות גדולה ביותר(וגם לנסות לעשות דבר דומה לספק לא ג'נרי). יש סיבה שהספקים האלה יקרים מאוד, משום שלהגיע לטמפ' עבודה סבירה עם פסיבי זאת משימה לא קלה בכלל.

אל תתקמצן על 25-30 שקלים. תקנה מאוורר שקט, או שתמצא מאוורר באמת שקט שברשותך, ותרכיב אותו. אין סיכוי שהספק יפריע לך לישון בצורה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הסיבה שזה לא ייתן לו כלום.

ספיקת האוויר מהמארז תהיה גדולה יותר, וייכנס רק אוויר חם.

ספיקת האויר לא תהיה גדולה, אלא אותו דבר. כנ"ל לגבי האויר.

המאוורר הוא אותו מאוורר והאויר הוא אותו אויר. בסך הכל מיקום המאוורר שונה, כך הרכיבי הספק עצמו יהוו כמשתיקי קול,

מעצם היותם בתווך.

שוב, אני ניסיתי את זה, וזה עובד יופי.

ההצעה היא לא תיאורטית אלא מעשית. נסה ותיווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספיקת האוויר של המאוורר תהיה זהה.

בגלל המיקום, הספיקה מהמארז תהיה גדולה יותר.

אומנם הפעולה הפוכה אבל העקרון זהה - אם תעמוד במרחק מטר ממאוורר שמוציא עלייך אוויר, או אם תעמוד במרחק 10 מטרים - היכן תרגיש יותר אוויר שמגיע אלייך?

מה שאתה מציע גם לא יפתור לו את בעיית השקט, ולמעשה לא רלוונטי בכלל למקרה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...