אם אני יפטר מהמאוורר בספק הג"נרי שלי הוא ישרוד? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני יפטר מהמאוורר בספק הג"נרי שלי הוא ישרוד?

andrey12341

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיה אני יריץ פריים ויבדוק את הטמפ' של של הסינק של הטרנסיסטורים בעזרת מד חום כלשהו,כל עוד הטמפ מתחת ל70 אני מסודר.

יש לי מלחם,בדיל והמון סינקים ממעבדים,מגברים וכו",במחסה של הספק עצמו יש המון מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה אני יריץ פריים ויבדוק את הטמפ' של של הסינק של הטרנסיסטורים בעזרת מד חום כלשהו,כל עוד הטמפ מתחת ל70 אני מסודר.

יש לי מלחם,בדיל והמון סינקים ממעבדים,מגברים וכו",במחסה של הספק עצמו יש המון מקום.

ואם נגיד סתם נגיד מסיבה כלשהי בלאי חום... וכו הבדיל ישבר או ימס והצלע תיפול על אחד החלקים בספק ואז נגיד במקרה הטוב נהרס לך כל המחש

במקרה הרע שריפה בבית ובמקרה הבאמת רע מישהו יפגע פיזית אם מתוצאה של התחשמלות ואם מתוצאה של השריפה!!!!!!

מה אתה משחק בחיים של המשפחה שלך!!!!!!!!!!!! :pissed:

אל תתקמצן בבטיחות :nono:

אם כך כך חשוב לך שקט תקנה ספק פסיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מצחיק מה שרשמת -

ואם נגיד סתם נגיד מסיבה כלשהי בלאי חום... וכו הבדיל ישבר או ימס והצלע תיפול על אחד החלקים בספק

צריך טמפ של כ180 מעלות כדי להמיס בדיל,הספק עם הצלעות שיש לו עכשיו לא יעבור את ה100 בעומס מקסימלי לאחר שעות.אז זהו הדבר האחרון שמדאיג אותי,אגב איפה תמצא ספק פסיבי במחיר נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ספק איכותי נבדק בטמפ' עבודה של 50 מעלות. החברות הג'נריות בד"כ מבצעות(במקרה הטוב) בדיקות בטמפ' 25 מעלות בלבד. קח בחשבון, שיש ספק רב שרכיבים כל כך זולים יחזיקו טמפ' של 70 מעלות לאורך זמן.

2. המקום במכסה של הספק מיועד לסירקולצייה טובה של אוויר. לסתום את הספק לא יניב תוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מצחיק מה שרשמת - צריך טמפ של כ180 מעלות כדי להמיס בדיל,הספק עם הצלעות שיש לו עכשיו לא יעבור את ה100 בעומס מקסימלי לאחר שעות.אז זהו הדבר האחרון שמדאיג אותי,אגב איפה תמצא ספק פסיבי במחיר נורמאלי.

הבדיל לא ימס אבל הוא יוחלש באופן מהותי כתוצאה מהחום דבר שיגרום להתכופפות שלו או לשבירה שלו

ושמע תעשה מה שאתה רוצה אבל אתה משחק פה בחיים של אנשים

לא מעניין אותי שאתה לא רוצה להשקיע כסף בספק שקט

אז תחייה אם מה שיש זה לא אומר שיש לך זכות לסכן אנשים

מה אתה בן 5 אתה לא יודע להבדיל בין רצונות לבין מה שיש או מה שאפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקרה לבדיל כלום בטמפ' של 70 מעלות לאחר ההלחמות(שזאת הטמפ" המקסימלית לפי הנחתי),מה אתה מתחכם בכל מיני משפטים של סיכו חיי אדם - איזה סיכון קיים בזה שהספק ישרף :kopfpatsch: כבר כמה פעמים התקצר לי הספק מכל מיני סיבות והמערכת פשוט נכבתה ושם דבר לא נהרס.

היום התחשמלתי מקבל 200 וולט,קצת מכאיב אבל אף אחד לא ימות מכזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התחשמלי מקבל 200 וולט,קצת מכאיב אבל אף אחד לא ימות מכזה דבר.

תוכל להסביר לי בבקשה מה זו המילה התחשמלי שאתה רושם כבר פעם שניה?

בכלל תסביר את כל המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בואו נחזור לנושא,GGUYZ מה דעתך הפיתרון הטוב ביותר בהנחה שמאוורר לא בא בחשבון,עכשיו אני גם יסביר למה זה כל כך חשוב לי - אני מוריד בזמן האחרון המון וזה בלתי אפשרי להירדם בליילה עם הרעש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? אני לא מבין אותך.

אם אתה דואג למאוורר חרישי לספק, אז הוא אמור להיות שקט בהרבה מכל מאוורר אחר שנמצא במחשבך. בכל מקרה, זה לא אמור ליצור רעש קשה שיפריע לך להרדם.

אלא אם כן יש לך שמיעה ביונית, או שיש מאוורר אחר בלאגן, אני לא מבין מה הבעייה. אולי גם המאורר שהחלפת לספק לא שווה כלום? אם מדובר במאוורר משומש גם כן, אז זה מסביר את הסיפור.

מה שאתה מנסה לעשות מסוכן מאוד. עובדה שכבר חטפת שוק ממטען חשמלי שנשאר בספק ומזלך שהוא עוד עובד. מעבר לכך, אין לך את הידע המספק(או האמצעים) כדי להסב אקטיבי לפסיבי, ובפרט כשמדובר בספק ג'נרי שאמינותו מלכתחילה מוטלת בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...