מה אתם אומרים יש משהו יותר משתלם למסך 22"? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים יש משהו יותר משתלם למסך 22"?

andrey12341

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפאנל אמור להיות זהה מכל הבחינות ל CMV עם זמן תגובה של 5ms ויחס ניגודיות של 1:700.

(כולם כך חוץ מהאסוס שמתפאר בפאנל עם זמן תגובה יותר טוב ו"כביכול" 8bit של צבע).

המסך הזה לא מציג 16.7 מיליון וזה ולא משנה שארבע חנויות רושמות שהוא כן.

כרגע למי שמחפש מסך גדול במחיר רצפה זו בחירה לא רעה, רק אל תצפו למסך "איכותי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויצרנים אף פעם לא מייפים את נתוני המסכים שלהם?

ובאתר של כתוב שהניגודיות היא 1:2000 כשבפועל היא 1:700 במקרה הטוב

או שזמן התגובה הוא 4MS כשבפועל הוא 20MS

כאשר מנסים לברר מה עומד מאחורי המספרים ה"מדהימים" מגלים שמדובר ב "ניגודיות דינמית" ו"זמן תגובה מאפור לאפור" ו"מספר צבעים באקסטרפולציה" ועוד שיטות מדידה והגדרות כיד הדמיון.

הוכחה לנתונים האלה יכולה לבוא רק מסקירה שתעשה ע"י אתר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו סקירה של אתר מקצועי לרוב לא מספיקה כדי לגלות אם המסך באמת 16.7 מיליון צבעים או לא.

צריך לעבור על רוב תחום הצבעים עד שמתחילים לצוץ ארטיפקטים של Frame Rate Control או Dithering

לרוב הם מכוערים וניתן לשים לב אליהם בקלות יתרה. לא חסרים מקרים של זיוף נתונים ולרוב קשה לאמת אותם במציאות

לכן לחברות לא כל כך משנה מה כתוב כי לך תוכיח שזה לא נכון. פשוט צריך הגיון כדי להבין שאין מסך עם 16.7 מיליון צבעים

בלי פאנל VA או ותקציב של לפחות 2100 ש"ח למסך 19".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה הנתונים הטכניים ? , השאלה האם אפשר בכלל להבחין בהבדל אם יש 16M או 15M צבעים ?

מסכי TN לא מציגים 16.2 מיליון, אלה 262 אלף צבעים. את השאר הם מדמים.

http://www.samsung.com/Products/Monitor/LCD_Digital/LS22DPWCBQXAA.asp

http://www.samsung.com/Products/Monitor/LCD_Digital/LS22MEWSFVXAA.asp

5ms gtg לראשון ו2ms gtg לשני

איך יודעים איזה פאנל יש לכל מסך? למה לא מציינים במפרט :s05:

שניהם TN. בראשון זה מצויין ב-Specification ובשני ניתן לזהות ע"פ זווית הצפיה (160, אך לא ראלית) וקצב הרענון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין טעם במסכי TN עם 16.7 מיליון צבעים מכיוון שזויות הצפיה האופקיות כל כך זוועתיות שאף צבע לא נראה

כמו שהוא צריך להראות וכל גוון זז עם כלל הטיה קלה של הראש.

כמו כן סאמסונג תמיד יוכלים לטעון ש 6bit + 2bit FRC זה 8bit כמו ש טוענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שאין מסכים משתלמים שהם לא TN,אני לא יקנה 24 באיזה 5 אלף בשביל צבעים קצת יותר ריאליסטיים - גם מסכים של מאג 17" ב800 שקל מספקים אותי לפי האיכות אבל אני לא מוכן להיתפשר למתחת ל19".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שאין מסכים משתלמים שהם לא TN,אני לא יקנה 24 באיזה 5 אלף בשביל צבעים קצת יותר ריאליסטיים - גם מסכים של מאג 17" ב800 שקל מספקים אותי לפי האיכות אבל אני לא מוכן להיתפשר למתחת ל19".

אם מסך TN נראה לך יופי אז אין שאלה תקנה באמת את המסך שנראה לך הכי טוב. אבל תנסה קודם לראות מסך שהוא לא TN זה אולי ישנה את דעתך.

גם לא צריך 5 אלפים בשביל מסך איכותי ב2100 יש מסכי 19" וב2200-2500 יש את הדל 20"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...