חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור, אם הייתם עוקבים אחרי בפורום הייתם מבינים שאני לא באמת בעל החנות של נועה, אני בכלל תלמיד כיתה י'.

זה שגם לבעל החנות קוראים יובל זה רק מקרה צירוף.

בנוסף תסתכלו על הממוצע הודעות שלי ביום, נראה לכם שאדם מבוגר נכנס משהו כמו פעם ביום לפורום ואף פעמיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בלי שטויות, חזרה לנושא :

א. תודה על כל הביקורות על LOGICPC, עכשיו אני יכול לקנות מהם בראש שקט

ב. גם אני בחיים לא שמעתי על CEON, ואני עוד כותב חדשות...

ג. חנות שמנסה לדחוף לך דברים אחרים לא מקצועית, מומלץ להתרחק

ד. חנות שמוכרת מחשבים שכבר עבר זמנם במחיר של מחשבים חדשים, צריכה פשוט להכנס למדור המפרטים המומלצים ולהשתפשף שם קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שקוראים לו יובל והוא שרץ לא הופך אותו לבעלים של החנות.

ורק לשם הסרת הספק, הוא לא.

לגבי חנויות- לוג'יק פיסי עצבנו אותי באותו זמן שהם עברו אתר מPCHardware לLogicPC דיברתי איתם ושאלתי למה לא ציינו באתר הישן (כשהוא עוד היה פתוח במקביל לאתר החדש) שהם בעצם לוג'יק פיסי ולמה הם עברו אתר - אז התשובה שלהם היתה (לא פחות ולא יותר): מה זה עניינך!?

מאז החלטתי שאליהם אני לא מתקרב ושילכו קיבינימאט.

זיגזג החנות הכי אמינה בארץ, התנסתי איתם בבירורים שונים וגם בהזמנות (של מארז+ספק) והיחס היה מצויין (חזרו אליי אישית לגבי מוצר שלא היה במלאי וביררתי כחודש לפני כן) וגם המשלוחים הגיעו די מהר.

בנעה מחשבים דאגו להאשים אותי באוברקלוקינג בכל רכיב שהתקלקל (3 סטים של זכרונות וכרטיס מסך).

שילמתי אצלם על בדיקה של מחשב אע"פ שהחלקים שהיו פגומים היו באחריות, וגם אליהם אני לא אתקרב.

הזכרונות אגב הוחלפו בדרך של שליחתם לחו"ל, לפחות שם קיבלתי יחס ראוי (ראוי לציון!!) - אצל .

אם אתם גרים ברחובות או באיזור, קיימת חנות קטנה ברחובות בשם "יואב מחשבים", שהיא אחלה חנות, אמינה מאוד.. אם כי הידע שהיה לטכנאי בסוגי החומרה השונים (חברות ומותגים) בפעם האחרונה שהייתי שם היה מוגבל.

במידה ואתם יודעים מה אתם רוצים, ואתם מחפשים מקום אמין בסביבות ביתכם לקנות בו מחשב או חלקי מחשב -זוהי אופציה מצויינת.

אםם הייתי צריך לתת ציונים כלליים הייתי מדרג ככה (1 עד 5 כש1 הוא הנמוך):

נעה מחשבים - 2 (המחירים לפעמים נמוכים מאוד ולכן הם לא "זכו" לקבל 1)

זיגזג 2000 - 5 (המחירים אומנם גבוהים לרוב, אך השירות... פשוט רמה מעל).

לוג'יק פיסי - 2+ (הם אומנם התנהגו כלפיי כמו פליט ממקדוניה, אך לא יצא לי לקנות מהם אז אני לא קוטל לגמרי).

יואב מחשבים - 4 (המחירים סבירים, השירות מצויין ואחריות שלהם היא אחריות אבל הידע הכללי בחומרה לא גדול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* הממ ... תזכורת לעצמי למחר בבוקר ...

להרים באתר את כל המחירים באיזה 20 אחוז ... *

ודרך אגב , אם יוצא לכם להזמין פיצה , ואתם מקבלים אותה לא חתוכה , אל תתקשרו לפיצריה בהצעות יעול מוזרות , אנשים עלולים להתעצבן מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב , אם יוצא לכם להזמין פיצה , ואתם מקבלים אותה לא חתוכה , אל תתקשרו לפיצריה בהצעות יעול מוזרות , אנשים עלולים להתעצבן מזה .

מישהו התקשר אליכם ואמר שפעם הבאה אתם צריכים לחתוך את המחשבים שאתם מרכיבים למשולשים? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועמית, אם אתה לא רוצה לציןן את שמותיהם, לפחות תגיד מה קרה איתם

גם ענייני אחריות..

אני לא רוצה להכנס לפרטים בשביל לא לגרום להם לבעיות עם החנות הספציפית במקרה שהם יצטרכו אחריות על חלק כלשהו.. אני חושב שאתה יכול להבין למה.

פבל!?!?!? זה אתה!??!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...