המשחק בעל הגראפיקה הכי טובה - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק בעל הגראפיקה הכי טובה

tominalex

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תביא תמונה אמיתי...מהמשחק עצמו ולא איזה סקרין שוט מזויף!

אמיתי זאתה מצלם! ואני יביא בGRAW ותראה מהזה....

תאמת היה לי תמשחק וממש ממש ממש בהתחלה מרוב שהגרפיקה הייתה מסריחה + ללא נדלקי על סיגנון המשחק אז מחקתי אותו ישר!

הקרפיחקה ממש ממש מסריחה! אולי בשלבים אחרים זה משתפר אולי...לא יודע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GRAW באמת יפה..

ואני מסכים עם מי שאמר ש CALL OF JUAREZ מדהים = הוא באמת יפה. הוא מבוסס על המנוע של OBLIVION רק שלפי דעתי הדמויות נראות יותר אמיתיות והרעיון של המשחק ממש מקורי וחמוד.. ושני הסקרין שוטס ששמו פה מעליי אמיתיים לחלוטין ואצלי זה נראה בדיוק כך ורץ על כ 30-35 FPS ..(הגדרות מרביות ועל 1280X1024)

*ולא הבנתי לאיזה בעיה של AA הבחור שם התכוון ?

למשחק אין פשוט אפשרות לשים AA עם HDR כי זה לא מתאים לכרטיסים של NVIDIA אבל אם יש לך כרטיס של ATI יש לזה פאץ' מבית ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול אוף ווארז אין לו כזאת גרפיקה טוב וסייתי אותי והפעלתי אותו על הכי גבוה וחלק בלי מאמץ בכלל....

מפרט E6600 4 קאש

X1950XT

1 גיגה דואל צ'נאל

מחשב סביר

ותגידו זה סופי שאנריל 2007 יוצא במרץ? כי אני פשוט מת לשחק במשחק המדהים הזה נקווה שזה ירוץ לי על הגדרות בנוניות לפחות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה לגבוהות, לא בינוניות אלא גבוהות!

אני לא אתחיל להשים את הכרטיס מסך שלי על הגדרות בינוניות כבר אחרי חצי שנה... (פשוט זה יראה כמה יצאתי פראייר, תלוי עד כמה זה יהיה חריג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CALL OF JUAREZ זה משחק שמבוסס על המנוע של OBLIVION והוא מציג את אותה הגרפיקה רק לפי דעתי הוא נראה טוב יותר מOBLIVION , אבל משום מה אנשים בארץ ובעולם מתפעלים מהאיכות ומהגרפיקה של OBLIVION ולא מ COJ , קצת תמוה..

לא פלא שהמשחק רץ אצלך חלק על מקסימום , אם על מחשב כמו שלך לא ירוץ חלק אז על של מי ?? המחשב שלך הוא קצת יותר מ"סביר" כמו שכתבת..

*ורבאק תלמדו לכתוב בעברית שגם יבינו אתכם !! מי שהתכוונתי אליו יידע..

ול KFIRLION : על מה אתה מדבר ובקשר למה ?? עברתי אחורה על הפוסטים ולא הבנתי למי ענית ומה רצית להגיד בהודעה שלך בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק, ל Oblivion ול COJ יש את היכולות הגראפיות הכי טובות ומתקדמות במשחקים היום. כל שאר המשחקים שהבאתם ל PC מוגבלים מאוד יחסית מבחינות מסויימות, והחיסרון היחיד שיש ל Oblivion למשל הוא שהוא לא מסוגל להראות השתקפות מים מושלמת ממרחקים גדולים מאוד כמו .

אבל כולכם חייבים להודות שמכל הבחינות - רמת פירוט של האובייקטים ושל סצינות בכלל (כמות עצומה של אובייקטים מפורטים מאוד), יכולות תאורה - ו BLOOM, רנדור ב view distance רציני מאוד לכל הכיוונים (כשמשחקים ב outdoors), איכות ההצללות, השתקפויות, פילטרים של טקסטורות וכו' - המשחק לא מגביל את עצמו בשום צורה, ומשחקים אחרים כמו משחקי ה FPS שהזכרתם מגבילים את עצמם בהיבטים מסויימים (ל FEAR למשל אין בכלל והוא מוגבל בכל הקשור לסצינות outdoor. קחו לדוגמא את מפת ה multiplayer שנקראת dead wood. אני בטוח שעם המנוע של Oblivion היא היתה נראית הרבה הרבה יותר טוב).

ולצערי לא יצא לי לשחק ב COJ, אז אני לא יכול להתפלא ממנו כמו מ Oblivion..

לצורך העניין אני רוצה לציין שאני משחק ב Oblivion עם כל אופציות הגראפיקה במקסימום (בלי Vsync) ועם AAX2 (מוגדר חיצונית ע"י כרטיס המסך), כנ"ל לגבי FEAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק, ל Oblivion ול COJ יש את היכולות הגראפיות הכי טובות ומתקדמות במשחקים היום. כל שאר המשחקים שהבאתם ל PC מוגבלים מאוד יחסית מבחינות מסויימות, והחיסרון היחיד שיש ל Oblivion למשל הוא שהוא לא מסוגל להראות השתקפות מים מושלמת ממרחקים גדולים מאוד כמו .

אבל כולכם חייבים להודות שמכל הבחינות - רמת פירוט של האובייקטים ושל סצינות בכלל (כמות עצומה של אובייקטים מפורטים מאוד), יכולות תאורה - ו BLOOM, רנדור ב view distance רציני מאוד לכל הכיוונים (כשמשחקים ב outdoors), איכות ההצללות, השתקפויות, פילטרים של טקסטורות וכו' - המשחק לא מגביל את עצמו בשום צורה, ומשחקים אחרים כמו משחקי ה FPS שהזכרתם מגבילים את עצמם בהיבטים מסויימים (ל FEAR למשל אין בכלל והוא מוגבל בכל הקשור לסצינות outdoor. קחו לדוגמא את מפת ה multiplayer שנקראת dead wood. אני בטוח שעם המנוע של Oblivion היא היתה נראית הרבה הרבה יותר טוב).

לצורך העניין אני רוצה לציין שאני משחק ב Oblivion עם כל אופציות הגראפיקה במקסימום (בלי Vsync) ועם AAX2 (מוגדר חיצונית ע"י כרטיס המסך), כנ"ל לגבי FEAR.

מסכים. גם אני משחק במקס'... עם 10fps ככה ו-Prerender Limit של 0 כדי לפצות על כך ._.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מודים שמתקנים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין איך COJ לא קיבל את היחס והתהילה שמגיעים לו

מעבר לגראפיקה האלוהית,המשחק עצמו ממש יפה

אקשן מעולה ונשקים וסוסים חמודים,עלילה ממש יפה

איך זה שבקושי דיברו עליו ובוקשי שיחקו בו??

למה לא עשו עליו ביקורות באתרים רציניים???

אני לא אשכח ת'יום הזה שחבר שלי בא אלי ושיחקנו

במשחק הזה שעות עד שסיימנו וכל כך נהננו,אין אין זה משחק מעולה,אני ממש מקווה שתצא הרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לבעלי G80 או כרטיסי ati x1X00.

האם במשחק COJ תוקנה הבעיה של +AA ?

כי ליפני כמה זמן חבר שאל אותי למה הוא לא יכול להפעיל AA (יש לו X1800XT) .. בדקתי והבנתי שגם ל ATI יש בעיות עם AA שם כמו שהיה עם אובליביון בהתחלה..

עריכה: WTF ? ע"פ GAME SPOT המשחק ישוחרר רק בQ2 07.. ???

http://www.gamespot.com/pc/action/thelawman/index.html?q=Call%20of%20Juarez

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...