בעיה - אני חושש שאולי דפקו אותי בקניית המעבד - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה - אני חושש שאולי דפקו אותי בקניית המעבד

LiM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי כתוב שם 27

התשובה היא לא - וגם אין דבר כזה 2.0B.

ה L1 הוא DATA + 12 uOps

זה קרוב ל 100KB ביחד.

איזה מעבד יש לך? (המפרט מחשב לא עובד)

עוד לא הצלחתי להבין מה זה uOps (ולמה ה-u נראית כזאת מוזרה בתוכנה).

ומה זה סטפינג? הוא משנה משהו?

יש לי סטפינג 4.

מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uOp או מיקרו פקודה היא פקודה בסיסית שהמעבד מבין ויכול לבצע על הפיפליין שלו.

בעיקרון פקודת אסמבלי מפוענחת ל 3 מיקרו פקודות.

ברוב המעבדים הפענוח הזה מתבצע מתי שאמורים לבצע את הפקודה, ה P4 מפענח אותן ברגע שהן מגיעות לקאש כדי לחסוך זמן, אבל מצד שני הוא עושה הרבה עבודה מיותרת כי הרבה פקודות שעוברות בקאש לא באמת מבוצעות בסופו של דבר.

האות שמופיעה בתוכנה היא הנכונה והיא האות הלטינית מיו שמייצגת בין היתר את המידה מיקרו שהיא מיליונית ובאופן כללי מייצגת משהו קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ;D

אני מספר לכם את החדשות האחרונות והמרעישות..

אז ככה לקחתי את המחשב לחנות התחלתי להתווכח איתם המנהל חנות אמר לי כרגיל שזה אותו דבר ומבחינת ביצועים זה אותם ביצועים ובלה..

בלה.. בלה.. בקיצור החליף לי אותו בלי יותר מדי בעיות ואז העלתי את התוכנה בדקתי ונראה שהכל בסיידר...

אז אני שמח ומאושר

תודה רבה רבה לכולם, לא הייתי מצליח לעבור את כל הסיפור הזה בלי עזרתכם ,תמשיכו ככה

LiM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ;D

אז ככה לקחתי את המחשב לחנות התחלתי להתווכח איתם המנהל חנות אמר לי כרגיל שזה אותו דבר ומבחינת ביצועים זה אותם ביצועים ובלה..

בלה.. בלה.. בקיצור החליף לי אותו בלי יותר מדי בעיות ואז העלתי את התוכנה בדקתי ונראה שהכל בסיידר...

אז אני שמח ומאושר

תודה רבה רבה לכולם, לא הייתי מצליח לעבור את כל הסיפור הזה בלי עזרתכם ,תמשיכו ככה

LiM

הוא צודק, אבל את האוברקלוק יכול לעשות בעצמך בלי לשלם לו עוד 400 ש"ח.

אנשים כאילו מחליאים אותי, אולי במקרה בא לך לפנות למשטרה או מישהו שיקרר לו קצת את החוצפה?

אם זו חנות גדולה אז לך תדע כמה אנשים הם דופקים ביום, ככה 400 ש"ח בלי להתאמץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ;D

אז אני שמח ומאושר

LiM

בטח שהוא החליף לך את זה מהר הוא פחד שתלך עם זה עד לאיסטרוניקס ואינטל ומי יודע להיכן עוד זה יכול להתגלגל

מזל טוב ותהנה מהמחשב, יפה שבדקת ושאלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..איזה סיפור!!

ולחיזוק דבריך, קרא כאן, מחקר של עיתון גלובס על 30%- 65% של זיופים ורמאויות במחשבים וחלקי מחשבים - רק בישראל.

איזה עם בחירה אנחנו ואיזה עמאיית? אנחנו עם של פראיירים.

http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=647081

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...