יש תחליף לwinrar? אבל משהו טוב - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש תחליף לwinrar? אבל משהו טוב

Fighter

Recommended Posts

ניחוש שלי - אתה מוצא לך שעיר לעזאזל.

הבעיה היא לדעתי או בדפדפן או תוכנת מנהל הורדות כלשהי או תוכנת "ניקוי" כלשהי (שמשחקת עם התיקיה הזמנית), או באנטיוירוס - או משהו אחר ש"נוגע" בקובץ לפני שהוא עובר לטיפולו של WinRAR... אין לאף אחד וגם לא היה לאף אחד פה בעיה כמו שלך. עזוב את WinRAR המתוקה בשקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולתגובה קצת יותר עניינית, בחור, אם יש לך בעיה עם תוכנה מסוימת, תנסה אחרת לראות אם היא עובדת, בתכלס, אני משתמש כבר שנים ב-IZarc, והיא עוד אף פעם לא עשתה לי בעיות, מאוד מומלץ, WINRAR מעולה, אבל אם היא עושה לך בעיות, אל תשתמש בא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולתגובה אפילו עוד יותר עניינית... אם יש לך בעיות בווינראר, אתר את מקור הבעיה ופתור אותה כמו שצריך במקום לברוח לתוכנות מעפניות. ולו רק בשביל האתגר השכלי... סיפקתי מספיק מקורות בידור (אשמים פוטנציאלים) בהודעה הקודמת.

דבר נוסף כמובן שיש לבדוק הוא גרסה אחרת/ישנה של ווינראר... ודבר נוסף הוא להחדיר דיליי לפני פתיחת הקובץ... ולוודא שהוא אכן נמצא ב-TEMP כש-WinRAR מנסה לגשת אליו.. ולפנות ליצרן עם כל הממצאים כי הוא בטוח מבין יותר ללב תוכנתו המתוקה ועל מה היא מתלוננת בדיוק...

בקיצור, להרים ידיים - NEVER! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להימאס עליי

לפעמים אני עושה פתח כדי שיפתח ישר מהinternet temporary files אבל הוא נותן שגיאה ולא פותח

בווינזיפ זה אף פעם לא היה עושה את זה אבל ווינזיפ לא תומך באף פורמט חוץ מזיפ או שאני לא מעודכן

יש משהו רשמי וטוב שיותר טוב מווינראר?

אף אחד לא חשב לשאול אותו באיזו גירסה הוא משתמש?

מה שתארת די אופיני לגירסאות ישנות של Winrar וחוסר תאימות לגירסאות מתקדמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין גרסא גרסא, בטא היא גרסאת ניסוי של התוכנה, וסביר להניח שבכזאת גרסא לא הכל עוד מונח במקום, לכן מומלץ להתקין גרסא מלאה וכמה שיותר עדכנית, אם הבעיה נעלמה, תשאר עם WINrar, אם לא, תנסה את אחת התוכנות שהציעו לך פה (IZarc...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תוכנה. אבל זה רק ל-Command Line לא?

יש אפשרות לשייך אליה קבצים, כך שיהיו אפשרויות כמו Extract Here בקליק ימני?

התוכנה מגיעה עם Front maneger כולל. וניתן לבצע אינטגרציה עם התפריטים באפשרויות.

לא ניתן לדחוס ב- RAR אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חשב לשאול אותו באיזו גירסה הוא משתמש?

דווקא כן המלצתי לו לבדוק אם מקור הבעיה בגרסה. בכל אופן אם הבעיה תחזור, יש לו פה באשכול את כל המידע הנחוץ לאיתור מדויק של הבעיה. דבר ראשון שיש לעשות כשהיא חוזרת - לראות אם הקובץ RAR בכלל קיים במחשב בשנייה ש-WinRAR מנסה לפתוח אותו. פשוט לא יפה ככה להאשים תוכנה מתוקה שכזאת שמעולם לא עשתה רע לאף אחד... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...