הוכחה ניצחת - מוצא האדם מהקוף (עם אוכלוסיית הקופים סליחה) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה ניצחת - מוצא האדם מהקוף (עם אוכלוסיית הקופים סליחה)

mega1234

Recommended Posts

שונה :silly:

הם אומרים לך תודה:

apes.jpg

כן בטח, איזה זיין שכל, כאילו הוא לא ידע את מי היא אוהדת לפני שהוא התחתן איתה.

אבל מתאים לזבל הזה להרים יד על אישתו, כי היא חלשה ולא יכולה להחזיר, ואז עוד

להתגאות בזה שהוא מרביץ לחלשים, זה כל כך מתאים לערסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LLOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL

תראו את רפי האוהד:"אין כמו בית''ר!" LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

:silly:אני לא מבין את ההערצה הזאת,מה כבר יש לתפוס מהם?!הם ביקעו את האטום?

הם פיתחו את החיסון לפוליו?כולה משחק...ולמה אנשים אומרים:"ניצחנו","הפסדנו","שיחקנו טוב"..

מה למה אתם הייתם על המגרש יא טמבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL !!!!111 - ראיינו אותה עכשיו במועדון לילה :lol: :lol: :lol:

עופר שכטר : אביגייל, אם את רואה אוהד חיפה עוצר טרמפים באיזה מהירות את נכנסת בטרמפיאדה ?

אביגייל: 140 מעלות !

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בהזדמנות הראשונה זה עולה לYOUTUBE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

עכשיו תחליף בבקשה את הכותרת, היא פוגעת באוכלוסיית הקופים.

קופים הם יצורים מאוד אינטליגנטים (אינטליגנטים מספיק בשביל לזהות את המין שלהם).

וזה די מצחיק באיזה קלות הם יורדים על שחקנים ושופטים (בעיקר שופטים), אם לוקחים בחשבון את העובדה

שהם לא יודעים לשחק (או את החוקים). לדעתי האפסים האלה לא באמת אוהבים הם משתמשים בו

בשביל להוציא את התיסכול שלהם, ואם משלבים את זה עם העובדה שהם לא כל כך מפותחים מקבלים בידור איכותי.

לדעתי צריך לתת להם תוכנית.

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר חוצמזה שקופים הם כל כך אינטיליגנטיים שהם מסוגלים לזהות את מינם של יצורים אחרים. אפשר לתקשר איתם ברמה בסיסית ויש להם סדר חברתי הירארכי. הם גם עוזרים אחד לשני. תתפלא. קופים מזן מסויים שימשו עד לא מזמן כ"עוזרים אישיים" לאנשים עם שיתוק חלקי/מלא. הם היו עושים בשבילם הכל בבית, אפילו פותחים בירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קופים שפותחים בירות זה די חדש לי... תני לי לנחש הגרמנים לימדו אותם?

לגבי כל השאר מישהו חכם (חכם מספיק בשביל לקבל דף ציטוטים ) כתב פעם:

Man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much... the wheel, New York, wars, and so on, whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely the dolphins believed themselves to be more intelligent than man for precisely the same reasons.

Douglas Adams - Hitchhikers Guide To The Galaxy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת מי לימד אותם, אני יודעת שהפסיקו את התכנית הזאת לפני כעשור וחצי כי הקופים, החלו לשים לב שאם הם עושים משהו לא בסדר אז הבעלים שלהם לא יכול להגיב או להעניש אותם. הדלטא בלהקה תמיד ינסה להפוך לאלפה וכשאלפא לא מסוגל לתת לו כאפה ולהזכיר לו היכן מקומו, הדלטא ינצל את זה. מה שקרה זה שהקופים החליטו לשבות ולשים זין, אחרים גם תקפו את האנשים שטיפלו בהם. תארו לעצמכם שכלב נחיה יעשה דבר כזה... למזלינו, כלב נחיה נחות אינטלקטואלית מן הקוף ולכן בד"כ לא יתמרד, במיוחד הגזע של הכלב אותו בוחרים למטרה שהוא לא ידוע בדומיננטיות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת מי לימד אותם, אני יודעת שהפסיקו את התכנית הזאת לפני כעשור וחצי כי הקופים, החלו לשים לב שאם הם עושים משהו לא בסדר אז הבעלים שלהם לא יכול להגיב או להעניש אותם. הדלטא בלהקה תמיד ינסה להפוך לאלפה וכשאלפא לא מסוגל לתת לו כאפה ולהזכיר לו היכן מקומו, הדלטא ינצל את זה. מה שקרה זה שהקופים החליטו לשבות ולשים זין, אחרים גם תקפו את האנשים שטיפלו בהם.

קצת מזכיר לי גזע אחר של יונקים, כאלה שהולכים על 2 וחושבים שהם יותר טובים...

תארו לעצמכם שכלב נחיה יעשה דבר כזה... למזלינו, כלב נחיה נחות אינטלקטואלית מן הקוף ולכן בד"כ לא יתמרד, במיוחד הגזע של הכלב אותו בוחרים למטרה שהוא לא ידוע בדומיננטיות שלו.

כלבים צריכים בני אדם בשביל לשרוד (ואנחנו צריכים אותם), לעומת קופים שלא צריכים אותנו, בגלל זה הם לא יתמרדו.

אני גם לא חושב שלכלבים יש "נחיתות אינטלקטואלית", פשוט הצורת חשיבה שלהם שונה.

כלבים הם תמיד נאמנים לחבר הבנאדם שלהם, גם אם זה לא תמיד משתלם להם, התכונה הזאת לבד הופכת אותם

ליותר טובים מרוב האנשים והקופים שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מזכיר לי גזע אחר של יונקים, כאלה שהולכים על 2 וחושבים שהם יותר טובים...

כלבים צריכים בני אדם בשביל לשרוד (ואנחנו צריכים אותם), לעומת קופים שלא צריכים אותנו, בגלל זה הם לא יתמרדו.

אני גם לא חושב שלכלבים יש "נחיתות אינטלקטואלית", פשוט הצורת חשיבה שלהם שונה.

כלבים הם תמיד נאמנים לחבר הבנאדם שלהם, גם אם זה לא תמיד משתלם להם, התכונה הזאת לבד הופכת אותם

ליותר טובים מרוב האנשים והקופים שאני מכיר.

הרשה לי לתקן אותך, גם קוף לא ישרוד לבד בלי להקה. כמו הכלב גם הוא יצור חברתי. גם בלהקות כלבים/זאבים יש מעמד הירארכי שאפרופו, רק לזכר ולנקבה אלפא בו מותר להביא צאצאים. גזעים של כלבים שפותחו ע"י האדם, בחלקם ההתנהגות התחרותית מדוכאת, והלברדורים הם אחד הגזעים הללו. ההאסקי הסיבירי למשל, מאד תחרותי ותמיד יעשה לך דווקא ויתחרה איתך ועם שאר בני הבית על מקומו בלהקה. למה? כי הוא נשאר פראי. למה? כי זה לא אמור היה להיות כלב בית/משפחה/שמירה אלא עבודה נטו - עבודה של משיכרת מזחלת והגנה מפני זאבים ודובים (כלב קצת חמום מוח שמסוגל לתקוף דוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן אותך, גם קוף לא ישרוד לבד בלי להקה. כמו הכלב גם הוא יצור חברתי. גם בלהקות כלבים/זאבים יש מעמד הירארכי שאפרופו, רק לזכר ולנקבה אלפא בו מותר להביא צאצאים. גזעים של כלבים שפותחו ע"י האדם, בחלקם ההתנהגות התחרותית מדוכאת, והלברדורים הם אחד הגזעים הללו. ההאסקי הסיבירי למשל, מאד תחרותי ותמיד יעשה לך דווקא ויתחרה איתך ועם שאר בני הבית על מקומו בלהקה. למה? כי הוא נשאר פראי. למה? כי זה לא אמור היה להיות כלב בית/משפחה/שמירה אלא עבודה נטו - עבודה של משיכרת מזחלת והגנה מפני זאבים ודובים (כלב קצת חמום מוח שמסוגל לתקוף דוב).

לא ניסיתי להגיד שקוף לא צריך להקה, ניסיתי להגיד שאין להם יחס של שיתוף פעולה (חברות) איתנו.

לגבי הירארכיה של זאבים וכלבים, אף פעם לא חשבתי שיש להם הירארכיה חברתית, תמיד חשבתי שהם מקבלים החלטות ביחד.

זה נראה לי קצת מוזר שבחברה שיש יחס 1:1 של הזכר לנקבה (לפחות ככה הבנתי ממה שאמרת), רק זוג אחד מורשה להזדווג, איך בדיוק זה עובד?

כלומר מה מונע משאר הזכרים והנקבות להזדווג, ולמה זה מפריע לזוג ההוא?

דרך אגב, שחכתי לשאול מה הכוונה "אלפא" ו"דלטא", כלומר הבנתי שזה מעמד 1 ו 4 אבל איפה 3 ו 2 (אם יש בכלל 3 ו 2 ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...