מכירים את זה ש..... - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

יצא לי להיות הנוסע הזה כמה וכמה פעמים, אני המון פעמים נרדם עם , בעיקר כשאני חוזר מהאוניברסיטה

קרה לי פעם אחת שנהג לא שם לב והגעתי למוסך אוטובוסים כזה.. חזרתי משם לתחנה מרכזית עם אוטובוס אחר..

בכל שאר הפעמים הנהג העיר אותי או מישהו העיר אותי כשכולם ירדו..

באמת עכשיו כשאני עובר על הת'רד הזה כולו מלא בסיפורי בית-שימוש ואוננות, מה נסגר אתכם אנשים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אויי ... קורה לי מלא שאני נוסע לירושלים...

זה פשוט :bash:

אני אמור לעצור קצת לפני במבשרת בד"כ [למי שמכיר] ותמיד נרדם בדרך ועוצר בתחנה מרכזית ירושלים :lol:

אחחח מציק.. לתפוס עוד אוטובוס ועוד שכולי רדום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם אוכלים תירס ואז יש לכם בחרא גרעיני תירס צהובים?

מכירים את זה שהשכנות מלמעלה (במעונות) אוכלות הרבה תירס ביום ראשון כשאנחנו לא שם, סותמות את הצינור עם היציאות שלהן, אח"כ הצינור מתפוצץ ליד הכניסה שלכם, ובגלל צינור משותף בין חור ליד הכניסה, השירותים והמקלחת הכל עולה אצלכם?

ואז אתה מגיע בשני בבוקר לסרחון של החיים כשכל השירותים שלך עם 5 ס"מ של מים ויצורים אחרים

אתה מתלונן אז שואבים את המים, וחצי יום אחרי זה שוב קורה כי לא תיקנו את הצינור

אחרי זה מתקנים את הצינור ולא שואבים, אז אתה שוב מתלונן ושוב שואבים

ואז משאירים לכם את השאריות בפנים

ואז בסה"כ אין לך מקלחת ושירותים משני עד חמישי שאתה בדירה

חרשתם...

מכירים את זה שהאוטובוס מגיע לתחנה הסופית, ומישהו ישן מאחורה, אבל אף אחד מהנוסעים לא רוצה להעיר אותו? ובסוף כולם יורדים מהאוטובוס - חוץ ממנו - ואתם תוהים לאן הנהג לקח אותו?

קרה לי כמה פעמים, נרדמתי ולא התעוררתי בקומה הראשונה של התחנה מרכזית בירושלים

ואז הנהג צריך לעלות לקומה השנייה ולאסוף נוסעים, ובבדיקה בטחונית הוא גילה אותי ואני נכנסתי דרך הדלתות שאנשים יוצאים מהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-מכירים את זה שאתם רעבים פותחים תמקרר והוא מפוצץ שאין מקום לזוז בו,מסתכלים 5 דקות סוגרים ולא לוקחים כלום כי "אין מה לאכול"

-מכירים את זה שיש לכם פלאפון חדש ואתם מתלהבים ומחליפים כל 2 דקות צלצול וזה ואז אחרי שבועיים נמאס ואתם שנה עם אותו צלצול/שיר

-מכירים את זה שיש איזה שיר שאתם מתלהבים ממנו ואז מתחילים לשמוע אותו מלא פעמים ואז הוא ממש נמאס לכם.

-מכירים את זה שאתם שומעים איזה שיר טוב מלא פעמים ורק אחרי איזה חודש שאר השכבה מתחילים לשים אותו בפלאפון לשמוע ואתם כזה מה זה הדברים הישנים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-מכירים את זה שאתם רעבים פותחים תמקרר והוא מפוצץ שאין מקום לזוז בו,מסתכלים 5 דקות סוגרים ולא לוקחים כלום כי "אין מה לאכול"

-מכירים את זה שיש לכם פלאפון חדש ואתם מתלהבים ומחליפים כל 2 דקות צלצול וזה ואז אחרי שבועיים נמאס ואתם שנה עם אותו צלצול/שיר

-מכירים את זה שיש איזה שיר שאתם מתלהבים ממנו ואז מתחילים לשמוע אותו מלא פעמים ואז הוא ממש נמאס לכם.

-מכירים את זה שאתם שומעים איזה שיר טוב מלא פעמים ורק אחרי איזה חודש שאר השכבה מתחילים לשים אותו בפלאפון לשמוע ואתם כזה מה זה הדברים הישנים האלה

וואי 1 תמיד קורה לי אבל אז אני מתפשר על פיצה או שניצל תירס אם אין ברירה

ואין לי פלאפון וואי איזה סיוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם עולים על מונית שירות, ובקושי יש אנשים, אז הנהג רוצה כמובן לחכות לנוסעים שימלאו את האוטו.

הוא עוצר באיזה תחנה, ומחכה כמה דקות, וכל חצי דקה נותן גז בדיוק ל-10 סנטימטר של נסיעה, בשביל

שתרגישו ש"עוד שניה זזים מכאן" והוא פשוט עושה את זה 200 פעם, וזה מתחיל כבר לעצבן אחושרמוטה ?

זה כאילו טיזר כזה "עוד שניה זזים" ובתכלס הוא חונה שם איזה 10 דקות רצוף ומחכה לנוסעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי 1 תמיד קורה לי אבל אז אני מתפשר על פיצה או שניצל תירס אם אין ברירה

ואין לי פלאפון וואי איזה סיוט!

אני בד"כ מתפשר על שניצל תירס גם אם יש(ואין לי כוח להכין לעצמי המבורגר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם עולים על מונית שירות, ובקושי יש אנשים, אז הנהג רוצה כמובן לחכות לנוסעים שימלאו את האוטו.

הוא עוצר באיזה תחנה, ומחכה כמה דקות, וכל חצי דקה נותן גז בדיוק ל-10 סנטימטר של נסיעה, בשביל

שתרגישו ש"עוד שניה זזים מכאן" והוא פשוט עושה את זה 200 פעם, וזה מתחיל כבר לעצבן אחושרמוטה ?

זה כאילו טיזר כזה "עוד שניה זזים" ובתכלס הוא חונה שם איזה 10 דקות רצוף ומחכה לנוסעים...

ובזמן הזה אתה רואה תאוטובוס שלך עובר? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם יושבים כמעט 4 שעות על חיבור, והוא יוצא צולע?

מכירים את זה שאתם כל השנה מקבלים בספרות 70 בעבודות ומבחנים, במתכונת מקבלים 60, והמורה מחליטה להגיש אותכם על 85 ( :screwy: ), אתם מבטיחים לה שאתם תלמדו לקראת הבגרות, וכל מה שאתם עושים זה קוראים את "חוות החיות", ובבגרות לא מוצאים שאלה מתאימה לספר שקראתם ( :kopfpatsch: ), והמצחיק בכל הסיפור הוא שאתם מוציאים 87 בבגרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם יושבים כמעט 4 שעות על חיבור, והוא יוצא צולע?

מכירים את זה שאתם כל השנה מקבלים בספרות 70 בעבודות ומבחנים, במתכונת מקבלים 60, והמורה מחליטה להגיש אותכם על 85 ( :screwy: ), אתם מבטיחים לה שאתם תלמדו לקראת הבגרות, וכל מה שאתם עושים זה קוראים את "חוות החיות", ובבגרות לא מוצאים שאלה מתאימה לספר שקראתם ( :kopfpatsch: ), והמצחיק בכל הסיפור הוא שאתם מוציאים 87 בבגרות?

שרשרת של צירופי מקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...