הטלויזיה שבסוף קניתי - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטלויזיה שבסוף קניתי

evman007

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה יש שידורי HD?

יש לנו normade אם ככה רושמים את זה

LCD 32 HD

אבל אני שונא מסכים דקים זה ניראה כאילו אין המשך :kopfpatsch:

בכל מיקרה אני כבר רוצה ליראות מזה האיכות הזאת של HD איפה יש שידורים כאלה? יש לי YES ד"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידור איכותי לא חייב להיות HD הוא פשוט צריך להיות איכותי. השידורים בארץ מאוד דחוסים ובהרבה ערוצים משתמשים ברזולוציות מאוד נמוכות ובכלל השידורים הם בקצבים נמוכים שלא מתאימים לפורמט המיושן MPEG2. אין שום בעייה מבחינת הטכנולוגייה לשדר שידור באיכות .

הרזולוצייה של CRT היא כזו נמוכה (בערך 0.1 מגהפיקסל) שבשביל לשדר את כל הנתונים בDVD(בערך 0.4 מגהפיקסל) זקוקים לכמות פיקסלים של 3-4 טלווזיות CRT. לטלווזית CRT אין מספיק פיקסלים בשביל להציג את העיוותים של שידורי הטלווזיה הדיגיטלים הגרועים בארצנו (לפחות את חלקם , יש ערוצים שגם על CRT נראים לא משהו), בHD המצב שונה בצורה דרסטית (2 מגהפיקסל) ונידרשים 20 טלווזיות CRT בשביל כל כמות הפיקסלים שבטלווזית HD אחת.

טלוויזיות CRT הן טלוויזיות PAL, 576 קווים אופקיים(או 480 בNTSC), יש להן את אותה הרזולוציה כמו בDVD(קצת פחות בגלל שCRT בד"כ ביחס לא רחב). בארץ פשוט בלא תמיד משדרים בPAL, אלא אף ברזולוציה יותר נמוכה ובBIT RATE יותר נמוך, כי זה חוסך להם בעלויות.

על 1970HR תוכל לראות 1080, אבל באיכות תמונה פחות טובה בגלל שהמסך יצטרך לעשות DOWNSCALE, והוא לא עושה את זה טוב בגלל שמעבד התמונה הפנימי של המסך לא משהו.

HD יש לך ברשתות שיתוף קבצים כמו ביטורנט(הזמנה לטורנט פרטי), וUSENET שזמין לכל אך בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, ראיתי באיזה חנות על ההדגמה של הLCDים סמל של ערוץ שהיה HOT HD או משהו כזה. מישהו מכיר? זה הראה קליפים כאלה, כמו בהדגמה של טלויזיות.

למרות שזה לא נראה כמו HDTV בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, החלו לפני זמן מה לשחק עם שידורי HD והם מתכוונים להשיק משהו מתישהו (מידע מדוייק אני יודע). לא יודע אם זה יהיה ערוץ בתשלום, או מהפכת שידורים ואני אפילו לא יודע אם זה יהיה כמו HDTV בארה"ב מבחינת איכות, אבל ממידע פנימי מהימן, הם מודעים לזה ומתנסים בזה, נראה איזה שפן הם ישלפו מהכובע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=232292.msg2045382#msg2045382 date=1169217441]

הוט לא קרובים בכלל לשידור של HD

לא נכון. יש להם ערוץ שנקרא HD1 כבר שנתיים+, פשוט הוא משדר שטויות וזה לא כלכלי בעליל לרכוש אותו כי חוץ מתשלום חודשי על הערוץ, צריך לקנות גם את הממיר HD שלהם. בכל מקרה, גם לYES וגם לHOT יש תוכניות לHD תוך שנה... באיזה היקף אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...