תחליף ל-PK של G.SKILL, יש חיה כזאת? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחליף ל-PK של G.SKILL, יש חיה כזאת?

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה, דיברתי בטלפון עם זה שאחראי בחנות על קניית החלקים והרכבת המחשב, ומסתבר שהם עובדים באופן הכי תדיר עם KINGSTON ועם , לעומת זאת, יש סיכוי שהם יכולים להשיג את ה-SUPER TALENT שהציעו פה קודם (INTEGRAL זה היה?), אני אעדכן מאוחר יותר, בינתיים אני הולך לשאול אותם אם יש סיכוי שהם עובדים עם PQI, , TWINMOS או CELLSHOCK שגם אותם הציעו פה קודם, עדכונים בהמשך :)

עריכה : לא מצאתי, אבל אם מישהו מכיר משהו דומה ל-HK של משתי החברות הנ"ל (KINGSTON או CORSAIR), שיגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר ברמה של הHK משתי החברות האלו שגם באותם רמות מחיר. שתי החברות האלו מוכרים זיכרונות במחירים מופקעים... ככה שעדיף שאת הזיכרונות תקנה במקום אחר. או שאת כל המפרט תקנה ממקום אחר (אלא אם אתה מקבל הנחה מיוחדת שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, דיברתי בטלפון עם זה שאחראי בחנות על קניית החלקים והרכבת המחשב, ומסתבר שהם עובדים באופן הכי תדיר עם KINGSTON ועם , לעומת זאת, יש סיכוי שהם יכולים להשיג את ה-SUPER TALENT שהציעו פה קודם (INTEGRAL זה היה?), אני אעדכן מאוחר יותר, בינתיים אני הולך לשאול אותם אם יש סיכוי שהם עובדים עם PQI, , TWINMOS או CELLSHOCK שגם אותם הציעו פה קודם, עדכונים בהמשך :)

אם הם עובדים עם "רוזטק" אז יש סיכוי שישיגו לך את הסופרטלנט למרות שלדעתי אין אותם במלאי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הchellshock

ביקורת

ביקורת

אחרי שראיתי עכשיו את הביקורת אילו זיכרונות ברמה של הHZ של G.SKILL

בתיזמונים של 4-4-4-8 1100MHZ.

ובתזמונים 5-4-4-8 1200MHZ אפילו הייתי אומר יותר טוב מהHZ.

הזיכרונות האלו עדיפים על כל מה שהציעו לך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------------------------------------------------------------------

ציטוט של: Slevin Kelebra ב אתמול בשעה 20:51:39

איזה ציפ' נחשב לאיכותי ביותר היום ?

D9 כמו זה שהגיעה עד לא מיזמן בHZ ולמה זיכרונות של CL3 יותר זולים מה CL4 בהרבה .

לינק...

מה זאת אומרת עד לא מזמן... מתי ועם מה הם באים היום??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...