מה דעתכם על מהגרים לא יהודים שעולים לישראל - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על מהגרים לא יהודים שעולים לישראל

stone cold

Recommended Posts

אם כבר אתם נכנסים לדקויות דתיות, לפי ההלכה יהודי הוא מי שנולד יהודי, עם נשמה של יהודי, שהיא "נשמה איכותית",לעומת נשמה של גוי שהיא נחותה בהרבה. מי שאימו יהודייה, הוא/היא בעלי נשמה כזאת. כאשר גוי מתגייר, הוא מקבל נשמה חדשה "איכותית".

לכן שום מוסד דתי כזה או אחר לא יכול להחליט פתאום שאוכלוסייה כזאת או אחרת מפסיקה להיות יהודית, אלא אם כן יבצעו מהפכה ויהפכו את כל הדת על ראשה...

לכן לדעתי כל מי שמחשיב את עצמו יהודי צריך שיקיים את כל תרי"ג המצוות וכ"ו, (לכן היהודים הרפורמים לא נחשבים בעיני כיהודים אמיתיים כי הם לא מקיימים מצוות, למרות שאולי לפי הפירושים שלהם זה לא סותר, בעיניי זה נשמע מופרך, אבל אני לא מכיר את הנושא לעומק...) אחרת הוא סתם מרמה את עצמו (לדעתי).

בכלל נראה לי כל החילונים מכירים את הדת היהודית בצורה מאוד שיטחית (אני צם ביום כיפור ואוכל כשר ומאמין באלוהים :kopfpatsch:) ואם יש בדת הזאת משהו ששווה משהו זה רק אם אתה מקיימים אותה ב100% , ומכירים אותה לעומק.

אני אישית לא יהודי מאמין (אבל אני גם לא אתאיסט :smile1: ) ככה שלא ממש אכפת לי.

אבל נראה לי שיחסי הציבור של החרדים גרועים כי הם לא מצליחים להראות לחילונים את הצדדים הטובים אלא רק צדדים שליליים שבעקבותיהם באה רתיעה מהדת (כפייה דתית וכ"ו)

אני יודע שאצל הנוצרים יש אפיפיור שמייצג את הנצרות והאל עלי אדמות.

הוא מיצג רק את הקתולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשמה איכותית יותר?

נו כן, גם הנאצים חושבים שיש להם נתונים גנטים "איכותיים יותר" ושהיהודים נחותים מהם. בואו נריב עכשיו על מי מהם צודק...

ההתנשאות הזאת, המחשבה ש"אני טוב מאחרים כי אני יהודי/ארי/ערס/חייזר/מחק את המיותר" היא הדבר המכוער שמביא למלחמות, ניכור ושנאה בין אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר גוי מתגייר, הוא מקבל נשמה חדשה "איכותית".

LOL

לכן לדעתי כל מי שמחשיב את עצמו יהודי צריך שיקיים את כל תרי"ג המצוות וכ"ו, (לכן היהודים הרפורמים לא נחשבים בעיני כיהודים אמיתיים כי הם לא מקיימים מצוות, למרות שאולי לפי הפירושים שלהם זה לא סותר, בעיניי זה נשמע מופרך, אבל אני לא מכיר את הנושא לעומק...) אחרת הוא סתם מרמה את עצמו (לדעתי).

וואלה. כי אחת מתרי"ג מצוות היא לעלות לבית המקדש שלוש פעמים בשנה. אתה מכיר מישהו שמקיים אותה? ואם לא, אז אין כזה דבר יהודי אמיתי? או...שאולי פשוט צריך לעשות את ההפרדה בין היהדות כעם ליהדות כדת. אתה יודע, אשכרה לתת לאיש באמונתו לחיות. זה רק קידם את העם היהודי ב300 השנים האחרונות, אז מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמה איכותית יותר?

נו כן, גם הנאצים חושבים שיש להם נתונים גנטים "איכותיים יותר" ושהיהודים נחותים מהם. בואו נריב עכשיו על מי מהם צודק...

ההתנשאות הזאת, המחשבה ש"אני טוב מאחרים כי אני יהודי/ארי/ערס/חייזר/מחק את המיותר" היא הדבר המכוער שמביא למלחמות, ניכור ושנאה בין אנשים.

LOL

חייזר יהודי ערס:

"סעמק, בעזרת השם עוד מעט נשיג ג'אנטים חדשים ממגנסיום לחללית :P"

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויכוח הזה לא ממש חשוב בטווח המאוד ארוך, מכיוון שאם לא יהיה ארמגדון\שואה גרעינית וכו' אז לאט לאט הגבולות האתניים ימחקו והאנשות תהיה תערובת גזעים אחת גדולה. אני חושב שזה בלתי נמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנטיס - אתה גם מאמין בכל הח*א שאתה כותב פה?

מאמין?

לפי הידע שיש לי כרגע בנושא זה, זו הדעה שלי עליו. זה לא נושא שכי מעניין אותי ואני לא טורח להתעמק בו לכן אני משער שיש הרבה דברים שאני לא יודע שעלולים לגרום לשינוי בדעה שלי. אני אשמח אם תשתף אותי למה אתה חושב שמה שכתבתי הוא שטויות :)

וזה הדבר הכי מדויק. לא שזה מפריע לקבוע קביעות וסתירות פנימיות באותה פסקה.

גם אתה מוזמן לפרט... תמיד כיף ללמוד דברים חדשים :)

וואלה. כי אחת מתרי"ג מצוות היא לעלות לבית המקדש שלוש פעמים בשנה. אתה מכיר מישהו שמקיים אותה? ואם לא, אז אין כזה דבר יהודי אמיתי? או...שאולי פשוט צריך לעשות את ההפרדה בין היהדות כעם ליהדות כדת. אתה יודע, אשכרה לתת לאיש באמונתו לחיות. זה רק קידם את העם היהודי ב300 השנים האחרונות, אז מה רע?

לפי מה שאני יודע, לפי החרדים יהודי שלא מקיים את כל מה שמתבקש ממנו כיהודי (מצוות וכ"ו) לא ממלא את היעוד שלו לכן הם מנסים "לכפות" את החוקים על היהודים האחרים(חבל להם על היהודים שהאבודים, רוצים להחזיר אותם הביתה :'().הם אומרים שכשכל היהודים יקבלו על עצמם את התורה אז תבוא גאולה לעולם, וזה היעוד שלהם. לא נראה לי שבכלל אכפת להם מ"קדמה" מהתקדמות טכנולוגית, הוא רוצים משיח,גן עדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יענו אתה אשכרה מאמין שנשמה של יהודי טובה יותר?

נראה לי יש לך בעיה בהבנת הנקרא. :nixweiss: (סתם :) )

אם תקרא שוב את מה שכתבתי תוכל לשים לב שכתבתי שזה האמונה של היהדות, ואתה מוזמן לשאול כל יהודי/חרדי אם הוא מאמין בזה או לא.

גם רשמתי

אני אישית לא יהודי מאמין

אז אני לא מבין מה אתה רוצה...

ורק שתדע, גם בנצרות ובאיסלם כל מי שלא נוצרי/מוסלמי הולך לגיהנום...

ביהדות המצב יותר טוב למען האמת מבחינת "גזענות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...