מה דעתכם על מהגרים לא יהודים שעולים לישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על מהגרים לא יהודים שעולים לישראל

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נפלפל את הדיון הזה - מה דעתכם על יהודים שאינם חיים בישראל, מבחירתם. הרי יש עכשיו מדינה יהודית, מה לעזזל הם עושים בגולה (לא נטורי חרטא)? שמעו, זאת אחלה לגיטימציה לשונאי יהודים להגיד "טוב, תעופו לנו מהעיניים למדינה היהודית שלכם או שנפוצץ אתכם בבית כנסת".

ומה אתם חושבים על כך שהמדינה היהודית הזאת מתקיימת בזכות מיליארדים של דולרים בשנה שארה"ב תורמת מכיס משלם המיסים שלה? האם עדיין אפשר לחגוג עצמאות כאשר מקבלת "דמי כיס" מהדוד סם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היינו במלחמה מתמדת מול הערבים ולא היינו צריכים לאבטח את ההתנחלויות שלנו non-stop, לא היינו צריכים את כל הכסף הזה מ- uncle sam.

לכן לפני שהאמריקאים מתעוררים, כדאי לסיים את כל הסכסוך הזה כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארצות הברית נותנת לנו כסף , כי יש לה אינטרס.

היא רוצה לשלוט על הנפט וכל האוצרות שיש במזרח התיכון , והיא רוצה שיהיה פה שלום , כי זה יהיה יותר טוב לעסקים.

ומפריע לה כל האיום האיראני סורי , שקשור לקיומה של מדינת ולכן היא עוזרת לנו.

בקשר למהגרים ? אין שום בעיה זה מעולה אפילו , התאילנדים והרומנים עוזרים לנו בפיתוח של המדינה ,

כמו שבכל אירופה יש מהגרים , אבל ברגע שמביאים תושבים לגור פה באופן קבוע והם לא יהודים ולא אכפת להם מהמדינה בכלל ,

אז זה סתם נזק כי הם תופסים לנו עבודות. באירופה למשל , אתם לא תראו מהגרים עובדים בתור רופאים או מהנדסים.

ובגלל זה צריך להקפיד להעלות רק יהודים למדינה , כמו שלמשל עינו את העולים מהאתיופיה עד שהחליטו שהם יהודים ,

ובעליה הרוסית משום מה נתנו למאות אלפי אנשים להתפלח ככה חופשי.

בקשר ליהודים שלא חיים במדינה מבחירה חופשית , זאת זכותם ובעיה שלהם , אולי בארצות הברית או באירופה יש להם יותר ביטחון כלכלי ,

ופחות סיכוי להתקל בפיגועים , אבל בכל רגע נתון קבוצה של סקינהדס יכולה לרצוח אותם ברחוב , או איזה כדור של מלחמת כנופיות יכול לפגוע בהם.

זה כבר עניין של בחירה אישית , ולמרות זאת המדינה שלנו קולטת מלא יהודים מארגנטינה וארצות הברית וכל מיני מתנדבים מכל העולם לקיבוצים.

שבאים למדינה למרות שיש להם קריירה ועסקים בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי על מהגרים לא יהודים?

אין לי בעיה אם הם אירופאים\אמריקאים מחונכים, מתורבתים, ומרופדים במזומנים שבאים לחיות פה.

אבל כמובן שאף אחד לא רוצהאנשים חסרי חינוך וממון שיגיעו למצוץ את המעט שנותר מהכלכלה שלנו, אלא אם כן הם פה רק במטרה לעבוד בשכר כלבים ולא לקבל אזרחות. ככה זה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נובעת מכך שלהיות יהודי זה קשה. כל אחד יכול להפוך לערבי או נוצרי תוך שניה. ושתי הדתות מגייסות. ורוצות אנשים. היהיודים לרוב אומרים, לך מפה אנחנו לא רוצים אותך! ואם הוא מתעקש מעבירים אותו דרך 7 מדורי גהנום (גיור אורתודוקסי) לדעתי צריך להקל את תנאי הגיור להגמיש את היהדות. ולהתחיל לגייס. שכל כזה לא יהודי שיבוא תוך שנה-עשר או אפילו דור הבן שלו ידע רק עברית, ילך לבית כנסת מדי פעם. יחלום גבעתי. ישיר שירים חסידייים. דם אומנם סמיך ממים. אבל תמיד ניתן לשפוך למים ג'לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מהגרים לא חוקיים :

סתם תופסים מקמות עבודה בארץ.

לגבי לא יהודים שחיים בארץ :

למה שתיהיה בעיה?

אולי תיהיה בעיה לדתיים,אבל לי אישית זה הדבר האחרון שמפריע בארץ,והכוונה לנוצרים,לא למוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה מהגרים לא יהודים שעולים לישראל..

אבל מה שכן, מעצבן אותי שיש כאלה שמהגרים לארץ מתוקף חוק השבות והם בכלל לא יהודים, מקבלים אזרחות, סל הטבות ועוד, ואז בורחים מפה.

אני לא מכיר שום מדינה שתתן יישר למהגרים אזרחות והטבות כלכליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להאשים אותם בזה שהם בורחים מפה או שאתה מקנא שאתה לא יכול?

אין דבר כזה אנשים שבאים לפה בשביל לקחת סל ולברוח כי זה לא ממש אפשרי - בשביל לברוח לאירופה/ארה"ב צרייך לרדת חזרה מהארץ ולעבור תהליך ארוך ומייגע כמעט כמו גיור אורטודוכסי, מה שבפועל עולה יותר מכל סל הקליטה הזה. חוצמזה, סל הקליטה בגרמניה גבוה פי 5 ובנוסף אתה לא משלם משכנתה ב-10 השנים הראשונות אז... קחו את הסל שלכם בחזרה ותנו לי דרכון אירופאי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה עדיף אם לא תהיה יהדות בכלל ? נראה לי שעדיף לחיות בתור בני אדם בלי דת ולאום מאשר אנשים מסריחים ושונאי אדם עם דת פלצנית ולאום שלא שווה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהגרים לא יהודים? זה בעיה. המדינה הזאת לא מספיק חזקה בשביל לתמוך ביהודים, אבל בגלל שאיכות החיים פה יחסית גבוהה-זה משתלם בהרבה להרבה מהגרים ממדינות עולם שלישי, או סתם מדינות שהאינפלציה שלהם בקנטים. מה שקורה בסופו של תהליך, זה שיש פערים וכסף שהולך לחו"ל ולא מושקע פה בארץ בגלל שהחברה האלה לוקחים את הכסף שהם הרוויחו חזרה לארצם(מן הסתם לא?).

יש גם את הצד המכוער של "מהגרים לא יהודים" שזה פשוט מילה יפה לעבדות, קבלני הפילפינים התיאלנדים וכולי...אבל אין יהודי שיסכים לעבוד בעבודות מסוג זה-לכן אין להתפלא על העבדות הזאת.

היהודי השחצן, למעשה מעודד את העבדות הזאת.

בקיצור, זה לא בריא ואנחנו עוד מעודדים את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...