בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמריקה קוראים לזה חבר מושבעים.

טעות בידך, בכאלה מקרים "פעוטים" אין בד"כ חבר מושבעים... אם היה חבר מושבעים לכל משפט בארה"ב היה נגמר המלאי מאוד מאוד מהר.

כמו כן גם אם יש חבר מושבעים, עדיין עוזר שיש לך שופט טיפש כי אומנם חבר המושבעים קובע אשמה/חוסר אשמה, אבל השופט הוא זה שקובע את גובה גזר הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידך, בכאלה מקרים "פעוטים" אין בד"כ חבר מושבעים...

איזה מיקרה פעוט?

אם יעמידו אותו למשפט על רצח 2 אנשים, אתה רוצה להיגד לי שלא יהיה חבר מושבעים? תעשה לי טובה.

ומה זה משנה, כל עוד שהוא מואשם ברצח, השופט לא יכול להוציא אותו מהכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי מקרה לפני כמה שנים אם אתם זוכרים שמאבטח בית ספר ירה בטכנאי מזגנים שהוא לא עונה לקריאותיו להזדהות ומתפס מעל גדר בית הספר.

בסוף המשפט המאבטח קיבל מאסר עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי זה,פעם אחת גנבו לו שוב והוא תפס את הגנבים,אז הוא החליט לא לפנות למשטרה והוא פשוט צבע אותם.אם אני לא טועה המאסר שלו היה שנתיים

זה לא מדוייק. תפסו את הגנב, קשרו אותו, היכו אותו, הפשיטו אותו וצבעו אותו בירוק ואז שיחררו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי מקרה לפני כמה שנים אם אתם זוכרים שמאבטח בית ספר ירה בטכנאי מזגנים שהוא לא עונה לקריאותיו להזדהות ומתפס מעל גדר בית הספר.

בסוף המשפט המאבטח קיבל מאסר עולם.

הזכרון שלך לא טוב - הטכנאי מזגנים נכנס דרך השער הראשי של בית הספר והמאבטח נידון בתחילה ל-16 שנות מאסר ולאחר מכן הופחת עונשו ל-5 שנים, זה בכלל לא קרוב למאסר עולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודיעו שהפורץ שנהרג שוחרר לפני חודש ממעצר של 4 שנים על מעשי גניבה!!! אז איך בעל החווה יכול להיות מואשם בהריגה או ברצח !?!?! הבן אדם עשה טובה לחברה הישראלית!!

לאיזה שפל עוד תגיעה אם היא לא מאפשרת לאדם להגן על רכושו הפרטי ,בזמן שמשטרת לא עושה דבר ובמקרה הטוב היה מגיעה איזה שוטר שמן וממורמר אחרי 4 שעות לרשום תלונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיה גם איזה מקרה שמישהו תפס גנבים והביא אותם למשטרה,ובשביל להביא אותם הוא קשר אותם,והם תבעו אותו.אחרי זה,פעם אחת גנבו לו שוב והוא תפס את הגנבים,אז הוא החליט לא לפנות למשטרה והוא פשוט צבע אותם.אם אני לא טועה המאסר שלו היה שנתיים

כן, זה היה בתכנית של חיים הכט

היתה שם מכת גניבות רצינית. משהו ליד הקו הירוק. כל הזמן פלסטינים היו גונבים להם כבשים (או עזים, לא זוכר). היו תופסים אותם, מודיעים למשטרה - וכלום לא היה קורה. הפלסטינים היו צוחקים להם בפנים על זה. פעם אחת אחד החקלאים הגדיל ראש והביא את הגנבים למשטרה. עשה למשטרה את העבודה השחורה, וכלום. שחררו אותם. אז הוא התייאש, עשה את הסיפור הזה של הצביעה וגמר עם שנתיים בכלא.

לדעתי הבחור מהחווה בצרות. אם הוא לא יוכיח שהוא חש בסכנת חיים, או ישיג עורך דין ממש טוב, אני לא רואה אותו יוצא מזה בלי הרשעה פלילית רצינית. עדיין, פריצות יש כל יום; פריצות שמסתיימות במוות אין כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...