לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה חיל האויר? בטח התכוונת לחיל העביר.

תגידי מה את האקדמיה ללשון? אם אין לך משהו מועיל להוסיף לת'רד, אל תגיבי בכלל........... סתם ספאם חסר תועלת.

מלבד זאת שההערה שלך לא רק לא-בונה אלא קטנונית בטירוף, ושמתי לב שבכלל כמעט כל הפוסטים שלך כאלו, זה קצת מעצבן ואישית אני מציע לך להפסיק עם זה, אלא אם כן המטרה שלך פה זה לגרום לכולם לשנוא אותך........

AND BTW MRS. GENIUS ניתן לרשום גם אוויר וגם "אויר". אמנם פונטית זה לא נראה טוב אבל זה נכון לחלוטין.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O_o למה לא תחלפים?

כאילו, אני מבין שזה מגעיל, אבל זה בד"כ סוייה או חציל או עוד משהו כזה... אם זה מחברה נורמאלית...

פעם אחרונה שאכלתי חציל בצבא, רצתי לכיור לירוק משהו חום ספוג לגמרי בשמן שרוף. הכנסתי לפה, התחלתי ללעוס ובא לי שפריץ של שמן, אולי כמו חצי כוס, לתוך הפה (שיט, זה נשמע עוד יותר גרוע ממה שזה...).

רגע אחד שאוכל צמחים זה צמחוני ואחד שאוכל צמחים וגם דברים כמו חלב וביצים, כאילו משהו שהוא לא חיה ששחטו אותה, זה טבעוני לא?

טבעוני זה מי שלא אוכל כלל מוצרים מן החיי, גם לא חלב, גם לא ג'לטין שמופק מעצמות דגים/בע"ח (כמו הקצפת במילקי למשל).

אפרופו חיל אויר - לא בכל חיל אויר יש מעדני מלאכים. יש בסיסים בחיל האויר שגם האוכל של נבטים זה דליקטס ליד מה שיש להם ויש באמת בסיסים "מפונקים". איכשהו, בבסיס שלי היו חיילים מחיל אויר. אל תשאלו אותי מה הם עשו שם, אכלו, וחוצמזה, לא ברור לי. היו צהריים וערב. בצהריים הם הריחו את מה שהגישו לכולם, סובבו את האף והלכו לשק"ם לאכול חטיפים. בארוחת ערב הביאו להם ירקות, גבינה לבנה, קוטג', ובמקה היה איזה יוגורט (פעם ביובל מביאים "פרילי" מעפאן) אז באו הפקידות הפריחות שלהם "פייי מה זה החרא הזה? מה? אין לכם "מילקי"?". :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ג'לטין שמופק מעצמות דגים/בע"ח (כמו הקצפת במילקי למשל).

תודה רבה עכשיו גם קצפת אני לא יכול לאכול לא שאני ממש אוכל מילקי אבל בגלידה או משהו

אם אתה לא אוכל בשר , לא מבחינה אידיאולוגית אני לא רואה בזה שום בעיה .

כדאי שתתחיל לאכול עוד דברים (המלצה) זאת תזונה לא הכי טובה בעולם לאכול רק מוצרי חלב וביצים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק לעודד אותו? בגלל זה הצבא שלנו נראה כמו המשך של תיכון. אוכל לא טעים? באסה. תאכל בכוח. בטכני הגישו לנו אוכל שאני לא הייתי מגיש לשבוי מלחמה או כלבי רחוב. בשבוע הראשון לא הייתי מסוגל לגעת בזבל שהגישו שם והלכתי לאכול בשק"ם. בזבתי 200 ש"ח בשבוע. לא יכלתי להרשות לעצמי כאלה הוצאות, ולכן התחלתי להכריח את עצמי לאכול. בהתחלה היה קשה, אך במהרה התרגלתי ושרדתי בטכני.

מסקנה - כשרוצים אפשר להתרגל להכל. אתה בוכה כי הצבא מאפשר לך לבכות. נגיד היו מגייסים אותך לצבא הרוסי. ברוסיה קל"ב זה עשר אזורי זמן מהבית. מגישים שם אוכל מחפיר. זוועה. וחיילים שורדים. הייתי שותף של חייל שסיים ברוסיה והתגייס לצה"ל כדי לקבל מקצוע. אני לא הסתדרתי עם האוכל, אבל בשבילו, בהשוואה לאוכל בצבא הרוסי, זה היה כמו מסעדה חמש כוכבים.

גם בבסיס הסדיר שלי האוכל לא משהו. ארוחת צהריים די טובה, אבל ארוחת ערב בלתי אכילה לחלוטין. לכן, אני ושותפי לחדר התחלנו להביא שימורים. יש לנו בחדר 32 פחיות טונה, 20 פחיות תירס, 15 פחיות אפונה, פותחן איכותי עם ידית, קטשופ, חרדל, רוטב אלף האיים, לחם מלא (מהבית), לחם רגיל מחדר האוכל, דייסה להכנה מהירה ומרקים. אנחנו מכינים לעצמנו אחלה סעודה בערב. וזה לא יקר במיוחד אם כל החדר משתתף ברכישה. שמעתי שאפשר לקבל החזר הוצאות דרך משרד ת"ש, אבל אף פעם לא ניסיתי.

נסה להיות יותר חזק. אף אחד עוד לא מת מהאוכל של הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק לעודד אותו? בגלל זה הצבא שלנו נראה כמו המשך של תיכון. אוכל לא טעים? באסה. תאכל בכוח. בטכני הגישו לנו אוכל שאני לא הייתי מגיש לשבוי מלחמה או כלבי רחוב. בשבוע הראשון לא הייתי מסוגל לגעת בזבל שהגישו שם והלכתי לאכול בשק"ם. בזבתי 200 ש"ח בשבוע. לא יכלתי להרשות לעצמי כאלה הוצאות, ולכן התחלתי להכריח את עצמי לאכול. בהתחלה היה קשה, אך במהרה התרגלתי ושרדתי בטכני.

בזה אני מסכים איתך, לא צריך להתפנק יותר מדי , אבל הבנאדם טוען שהאוכל גורם לו לקלקולי קיבה ועל זה אני לא יכול להתווכח איתו.

אני אישית לא הייתי נוגע באוכל שגורם לי לקלקולי קיבה מגעיל או טעים ככל שיהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה פסיכולוגי. ויכול להיות שבאותו יום הוא אכל משהו לא טרי במיוחד. זו לא סיבה לפחד ולהתנזר מהאוכל של צה"ל. אבל אם הבעיה חוזרת על עצמה פעם אחרי פעם, ככל הנראה מדובר בבעיה רפואית. או פסיכולוגית.

בכל מקרה, אם המצב באמת כל כך גרוע תמשיך ללחוץ על הקפ"ס ותערב הורים. מפקדים מפחדים מהורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שאכלתי חציל בצבא, רצתי לכיור לירוק משהו חום ספוג לגמרי בשמן שרוף. הכנסתי לפה, התחלתי ללעוס ובא לי שפריץ של שמן, אולי כמו חצי כוס, לתוך הפה (שיט, זה נשמע עוד יותר גרוע ממה שזה...).

:smile1: אני קלתתי את הקטע אחרי שדקרתי את החציל עם המזלג וראיתי איך נוזל ממנו איזה שמן מכונות כזה בכמות שמספיקה לגירוז D9 או משהו כזה... :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...