איך מתקינים ווינדוז שנמצא ב ISO - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתקינים ווינדוז שנמצא ב ISO

PeaceWarrior

Recommended Posts

אני מסכים חלקית עם טענתך,כידוע לנו מערכות ההפעלה ותוכנות האופיס אינן זולות כלל או כלל,מיקרוסופט רוצה למכור כמה שיותר ולתת את השירות הטוב ביותר,ועל כך יש מחיר!,אני גם בטוח שמיקרוסופט נהנת בצורה מסוימת מכך שתוכנות וינדוס או נצרבות.

ותוכנות הוינדוס מתחדשת וכל הזמן מגיעה עם עידכונים ''לחורי אבטחה'' במערכת שלנו, דבר חשוב ומועיל שכל אדם שיכול להרשות לעצמו מחשב ירצה שיכלול במחשב עם מערכת וינדוס חוקית,כמובן ועידכונים אינם מתאפשרים במערכת הפעלה לא חוקית.

זה חסר טעם

התשובה היחידה שהאידיוט הזה יחזיר לך היא: "אז תעבור ללינוקס"

איני אמרתי דבר כזה,וכדאי להרגיע את הסערה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בצפר אני מקווה מאוד שלא הלשנת באמת על אותו משתמש תמים ושאתה כמובן צוחק. רק לידיעתך, אם אותו משתמש תמים היה רוצה הוא היה יכול לתבוע אותך על דיבה. לא חסרים מקרים בהם אדם ישיג על ISO מחברו הטוב כי הדיסק שלו הרוס, כאשר הוא מתעתד להשתמש בקוד הרישוי האישי שלו (לא של חברו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים חלקית עם טענתך,כידוע לנו מערכות ההפעלה ותוכנות האופיס אינן זולות כלל או כלל,מיקרוסופט רוצה למכור כמה שיותר ולתת את השירות הטוב ביותר,ועל כך יש מחיר!,אני גם בטוח שמיקרוסופט נהנת בצורה מסוימת מכך שתוכנות וינדוס או נצרבות. איני אמרתי דבר כזה,וכדאי להרגיע את הסערה.

חתיכת מחיר דפקו אנחנו לא מרוויחים 20000 בחודש .בשביל להביא הביתה ווינדוס + + + שטויות אחרות יוצא ביזבוז כסף ענקי וחוץ מזה תמיד יש באגים

אז למה לשלם שיש חינם . אם היה בסביבות ה150 כמו תוכנה נורמלית חופשי הייתי קונה אבל 500 חחחחחחחח :lol: אין כסף הפסדתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים חלקית עם טענתך,כידוע לנו מערכות ההפעלה ותוכנות האופיס אינן זולות כלל או כלל,מיקרוסופט רוצה למכור כמה שיותר ולתת את השירות הטוב ביותר,ועל כך יש מחיר!,אני גם בטוח שמיקרוסופט נהנת בצורה מסוימת מכך שתוכנות וינדוס או נצרבות. איני אמרתי דבר כזה,וכדאי להרגיע את הסערה.

אם הייתי קונה וינדוס, ..... היייתי בפשיטת רגל! שלא נדבר-בויסטה יש הרבה דברים לתקן חלק מהמשחקים לא עובדים וכו'...

אבל אני יכול להגיד לך שחלק מהמשחקים אני קונה מקורי כי יש משחקים ששווים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, על מי אתה בדיוק מסתלבט ? ::)

אתם לא רגילים שיש אנשים שפשוט אינם ''פורעי חוק''?

אף אחד לא מושלם ומיקרוסופט מתקנת כמעט כל באג אפשרי שזוהה על ידי הריפורטים שלכם.

הינכם מוזמנים להיכנס לאתר Microsoft Israel וליהנות מהיצע מסחרר של תוכנות : http://www.microsoft.com/israel/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשקיע כסף במשחקים מאשר בווינדוס זה לא בעיה שלנו שהמפתחים מפתחים משחקים לווינדוס זה בעיה של הם בעצמם גורמים להפסדים שלהם

אם היה שמפעיל את כל המשחקים הייתי עובר ממזמן ( לא יודע השעה התחילה :nixweiss:)

הינכם מוזמנים להיכנס לאתר Microsoft Israel וליהנות מהיצע מסחרר של תוכנות : http://www.microsoft.com/israel/

נסחפתי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס חברה שבחרה לפעול בצורה שלה כדי להוות איום כלשהו על .

לצערם הרב התוכנה שלהם אינה תומכת בכל הרכיבים ובכל התוכנות שאנו אוהבים להפעיל.

דבר אחד נותר לי להגיד אינני מבין מדוע אתם חושבים שאני מנסה לעלות כאן איזהשהוא סוג של גיחוך או של הסטלבטות?

הדברים הנאמרים כאן מכבדים אותי ואת כל שאר משתמשיי האתר ואינם פוגעים או עוברים את חוקי האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפר, לא, אני לא רגיל שיש פראיירים שקונים תוכנה כשיש להם אלטרנטיבה נורמלית אחרת... אם אין זה סיפור אחר...

אם 90% מהאנשים עוברים על חוק מסוים, המוסכמה החברתית היא שהחוק הוא בדיחה שיש להתייחס אליו בערך כמו החוק בתורה שמחייב הריגה על חילול שבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפר, לא, אני לא רגיל שיש פראיירים שקונים תוכנה כשיש להם אלטרנטיבה נורמלית אחרת... אם אין זה סיפור אחר...

אם 90% מהאנשים עוברים על חוק מסוים, המוסכמה החברתית היא שהחוק הוא בדיחה שיש להתייחס אליו בערך כמו החוק בתורה שמחייב הריגה על חילול שבת...

מחזק וגם זה יותר כ99 אחוז :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואחת הסיבות שזה כך משום שגם רצונה של הוא להתפרסם בצורה מסויימת,אני מקווה לפחות שכל חנות מחשבים מוסמכת ובעלת שם לא תפגע בשמה ולא תמכור מוצר שהוא אינו חוקי והוא עלול להוות איום פלילי על בעליי החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חלאס לחרטט ולהפחיד אנשים תמימים... אתה סתם ז**ן מוח מדופלם.

חוץ מזה, מעניין אותי איזה פרטים בדיוק מסרת למשטרה על אותו בחור...

בקיצור...

את השיעמום שלך תעביר במקומות אחרים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס חברה שבחרה לפעול בצורה שלה כדי להוות איום כלשהו על .

לצערם הרב התוכנה שלהם אינה תומכת בכל הרכיבים ובכל התוכנות שאנו אוהבים להפעיל.

דבר אחד נותר לי להגיד אינני מבין מדוע אתם חושבים שאני מנסה לעלות כאן איזהשהוא סוג של גיחוך או של הסטלבטות?

הדברים הנאמרים כאן מכבדים אותי ואת כל שאר משתמשיי האתר ואינם פוגעים או עוברים את חוקי האתר.

לינוקס היא לא חברה למזלנו. :yelclap:

חשבתי שיש שביתה ב"בצפר", כנראה שמרוב שביתות אפילו חינוך בסיסי לא מקבלים בארץ הזאת. :nono:

סגרו את ה"בצפר", שלחו אותו חזרה לגן. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפר הדברים שלך משעשעים למדי. אני בטוח שיש כמוני שמאמינים שאתה פשוט קריקטורה של צדקני התוכנה החוקית, כלומר שאתה למעשה מאמין ופועל בדיוק בצורה ההפוכה ולמעשה במציאות אין בידך אפילו תוכנה אחת חוקית. בטח אפילו את Winamp גנבת, למרות שהוא בכלל בחינם. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...