האם קניית מאיץ גרפי חדש ישפר את ביצועי המחשב האנטיקה שלי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קניית מאיץ גרפי חדש ישפר את ביצועי המחשב האנטיקה שלי?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

יש לי

PENTIUM III 500

256sdram

והכרטיס הגרפי שלי בינתיים הוא riva tnt 2 32mb

השאלה היא שאם אני יקנה gigabyte radeon 9000 128mb זה ישפר את הביצועים של הגרוטאה ויגרום למשחקים חדשים לפעול מהר?

חבר שלי קנה את אותו המאיץ ויש לו

pentium iii 800

192SDRAM

והיה לו VOODOO3 8MB

(LOL)

והביצועים שלו השתרפו מאוד ואפילו DOOM3 ALPHA פועל דיי חלק ומהר

השאלה שלי האם עם המערכת שלי יהיו גם שיפורים ומשחקים כבדים כמו DOOM3 יפעלו באופן סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדעה שלא כדאי לך סתם להשקיע כסף על מחשב ישן. אם אתה קונה אז לך על הרדיאון 9500פרו כשהוא יגיע לארץ, ואז יהיה לך מאיץ טוב כבסיס לשדרוגים עתידיים.

בקשר לשאלה, אין ספק שתראה שיפור גדול בביצועים, אבל אל תצפה שתוכל להריץ את כל המשחקים על המקסימום בגרפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יעזור מאוד ויש סיכוי שתראה ביצועים יותר טובים משלו אפילו, לך יש עוד 64 פנימי...די עוזר

אבל לו יש מעבד יותר טוב משלי אז יכול להיות הבדל בגלל המעבד? (שלי ירוצו משחקים פחות טוב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושכחתי עוד פרט אחד חשוב לחבר שלי יש הארד דסיק במהירות 7200 אבל לי יש שתי הארד דיסקים ביחד אחד ישן של 13 גיגה במהירות 5400 ואחד חדש של 40 גיגה במהירות 7200 בגלל זה שתיהם ירוצו על 5400 אז אני שואל אם גם המהירות של הארד דסיק יכולה להשפיעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רצים שניהם על 5400, אלא הם רצים כל אחד במהירות שלו. אין תיאום (זה הרי מס' הסיבובים לדקה שהדיסק יכול לעמוד בו)

בקשר לשאלה, זה תלוי מואד בגודל הזיכרון

התחום שעבורו הכי חשובה מהירות ההארד דיסק היא הזיכרון הוירטואלי, שנקרא מההארד דיסק.

אבל בעיקרון ההבדל במהירויות הוא לא כ"כ קריטי (די מזערי ביחס להבדל במהירויות המעבד והזיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הצעה:

אולי תצא למסע OC מרתק?

אני בטוח שתגיע ל- 800 ואפילו ליותר...

אתה צוחק נכון? 800 זאת תהייה הצלחה אדירה וקשה לי (מאוד) להאמין שהוא יגיע לזה עם המאוורר שבא עם המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שקניתי RADEON9000 PRO והיה לי וודוו, יש לי בדיוק אותה חומרה כמו לך ואני יכול להגיד לך ששיפור גדול לא היה וזה לא שווה את הכסף... עדיף שתחסוך אותו ותשקיע במחשב העתיד לבוא...

אני אומר לך את זה מנסיון חבל לך על הכסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...