התלבטות, אם ליקנות את ה X-FI או לא - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות, אם ליקנות את ה X-FI או לא

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל שהם כל הזמן מכניסים תכסיסים אז אני אומר

או להשיג xtreme music מהמלאי פה בארץ שהוא כרטיס נהדר ומאז שקניתי אותו אני נהנה לשמוע פה דברים

או את הgamer fatality החדש שלפי מה ששמעתי הוא לא מסורס ויש מצב שיש לו גם x- למי שזה חשוב לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא

אתה לא הבנת

הxtreme music לא מסורס

אבל הxtreme audio החדש הוא מסורס למשל, הוא בכלל לא x-fi אמיתי, הוא אפילו לא תומך eax 5 וגם אין לו בכלל האצת חומרה

הxtreme gamer שמעתי עליו שאין לו קידוד מובנה של DTS וDD, חוץ מזה שגם אין לו חיבורי זהב

למרות זאת שמעתי שהxtreme gamer fatality שזה הכרטיס השלישי החדש, לא להתבלבל עם הxtreme gamer הרגיל, הוא כאילו שווה לקנייה אם כבר אי אפשר למצוא את xtreme music

כי הם ביטלו את היצור של אקסטרים מיוזיק כדי שהם יוכלו למכור את הכרטיסים החדשים המסורסים (ה2 שציינתי, לא הxtreme music והxtreme gamer fatality)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xtreme gamer fatality

זה הxtreme music

רק שיש לו נורית לד כחולה שנדלקת...

בשיא הרצינות, שילכו להזדיין קריאטיב.

וגם eax5, אם אני צריך כרטיס מיוחד כדי לתמוך בו אני מעדיף לא לתמוך בו ושכל מי שיכלול אותו במשחק ירגיש טמבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אני מתכוון שאז היה את

http://www.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=14000

שהיה מאוד יקר

והיום יש את

http://www.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=15854

שהוא באמת xtreme music אבל עם השבב של הx-ram

אבל בלי הפאנל הקידמי שאתה יכול לקנות בעתיד אם אתה רוצה מהאתר של קריאייטיב

פשוט שאם יפסיקו למכור את האקסטרים מיוזיק בארץ בכלל שהפסיקו לייצר אז שווה לקנות את הxtreme gamer fatality הזה

ולא את הxtreme gamer המסורס הזה

http://www.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=15853

שאני לא בטוח בכלל אם זה נכון שיש לו קידוד של DD וDTS

למה לעזאזל הם אומרים שצריך להוריד את הpower בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד.

בתור בעל כרטיס X-Fi Elite Pro שלפני כן הייתי משתמש בכרטיס קול של הלוח המובנה(הלוח AN8 ultra), אני אומר לך שמאוד קשה להבחין באיכות של הצליל ברמקולים שלרוב האנשים משתמשים בהם, וכל מי שאומר לך אחרת הוא סתם חופר במוח!.

משמע הדבר בשביל לבדוק בדיוק מי יותר איכותי ממי אתה צריך מערכת רמקולים ברמה מאוד מאוד גבוה, וכמובן שהמחיר שלהם יהיה בהתאם (ואני לא חושב שיש כ"כ הרבה אנשים שמוכנים להיפרד מהסכומים האלה רק בגלל רמקולים) ולא לשכוח שצריך להשתמש בטראקים שהוקלטו כמו שצריך (דיסק אורגינלי למשל) ולא כל ה mp3 וכל החרטא שיש היום.. אה וגם צריך תוכנות כי לא כל תחום התדרים האוזן האנושית יודעת להבחין.. אז תעשה את השיקולים שלך.

לדעתי (ורבים גם יסכימו איתי אני חושב) שהכרטיס מאוד ממומלץ. כי האיכות שלו מספיק גבוהה למשתמש הממוצע+ (הייתי אומר דיי גבוהה), ומעבר לכך הוא תומך בהתקני הסאונד שרבים מהמשחקים היום תומכים שאין אותם בכרטיסים אחרים.

עצתי אליך היא לקנות את הכרטיס כי הוא שווה את הכסף (הכי בסיסי זה יספיק).. ובמקביל גם לקנות מערכת רמקולים טובה. הרי ברור לך שעם סתם רמקולים כל העסק לא יהיה שווה לקליפת שום.

נ.ב. אני משתמש גם במערכת רמקולים gigaworks 7.1 והצליל פשוט מדהים מכל הבחינות. ואני חושב שהקניה הזו (הכרטיס ומערכת הרמקולים) היו הקניה הכי טובה שאי פעם ביצעתי למחשב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באף X-fi אין dolby

זאת הבעיה הכי כבדה שלהם. (זה וכל הבאגים שלהם... )

וכן, אני הבנתי למה התכוונת. אני מכיר את כל הליין שלהם.

אתה מתכוון שאין דולבי לייב, שזה לא כזה קריטי כי מי צריך את זה אם הסראונד במשחקים מספיק תותח בחיבור אנלוגי

קידוד dts 5.1 וdd 5.1 בטח שיש

וסלמאן איזה כיף לך

יש לי inspire t7900

איך הייתי מת לgigaworks s750

איך הסאב? יש לו באס איכותי למרות שהוא רק 8 אינץ'? (למשל של הz5500 הוא 10 אינץ')

שווה לי לשדרג אליהם בעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter,

המערכת בשילוב הכרטיס היא סוף הדרך :) ואני מרוצה ממנה עד הגג.

ואם כבר אתה שואל על הסאב, אז יש לו צליל מאוד עמוק ונקי והוא מספיק חזק ומדויק! למרות שהתיבה שלו עם פורט.

אבל חסר לי בו קצת עוצמה :-\.. או שיכול להיות שאני מרגיש ככה בגלל שיש לי kicker L7 750 rms באוטו.. ;D

בכל אופן ה t7900 גם אחלא מערכת ואחלא צליל, אבל אין מה להשוות עם ה gigaworks.. שווה לך לשדרג בעתיד.

ואם אתה רוצה לשמוע אותה עם ה X-Fi Elite Pro אתה מוזמן אליי לשמוע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שאין דולבי לייב, שזה לא כזה קריטי כי מי צריך את זה אם הסראונד במשחקים מספיק תותח בחיבור אנלוגי

קידוד dts 5.1 וdd 5.1 בטח שיש

וסלמאן איזה כיף לך

יש לי inspire t7900

איך הייתי מת לgigaworks s750

איך הסאב? יש לו באס איכותי למרות שהוא רק 8 אינץ'? (למשל של הz5500 הוא 10 אינץ')

שווה לי לשדרג אליהם בעתיד?

קידוד DD ו-DTS אין לשום כרטיס בסדרה הזאת. פיענוח זה מה שיש להם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...