התלבטות, אם ליקנות את ה X-FI או לא - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות, אם ליקנות את ה X-FI או לא

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

יש לי כרגע כרטיס קול של קרייטיב והוא האוודיג'י הראשון שיצא שמגיע עם פאנל קדמי, אני מתלבט אם כדאי לשדרג וליקנות את אחד מה X-FI החדשים של קרייטיב.

השאלות שלי הן, האם יש הבדל משמעותי בין 2 הכרטיסים?

אני משתמש בכרטיס גם לשמיעת ודיסקים רגילים של AUDIO בכללי, השירים ישמעו איכותיים יותר? הבאס יהיה נקי יותר?

לגבי משחקים אני יודע שאין מה לדבר בכלל...

ושאלה נופת מה ההבדלים ביניהם?

ודבר אלר מה הכוונה ב FPS במשחקים שיש בכרטיסי קול למה זה תורם ואיך זה קשור? עד היום הייתי בטוח שרק עם כרטיסי קול מודדים FPS

השאלות האלה הן בהשוואה למה שיש לי כרגע האודיג'י 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה בכרטיסי קול על לוח האם היא שהם בד"כ לא את פעולות החישוב בעצמם אלא המעבד ובכך שכרטיסי קריאיטיב מכילים מעבד עצמאי הם חוסכים פעולות מהמעבד הראשי מה שמעלה את ה FPS

לי יש את האודיגי' ZS ואני לא רואה שום סיבה לשדרג ל XFI

אבל מצד שני אני לא אודיופיל מובהק

אני בטוח שיחשבו פה אחרת

האודיו בXFI יישמע יותר טוב אבל לביצועים עדיף לקחת את הכסף הזה ולהשקיע בחלק אחר של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בעיקר למוזיקה

יש חברות טובות יותר מcreative

כמו EMU וכד'

מה הצרכים שלך? יותר או יותר משחקים?

ומה התקציב?

אם השימושים הם יותר (הרבה יותר) אז מה עדיף יותר מאשר ה XTREME MUSIC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בעיקר למוזיקה

יש חברות טובות יותר מcreative

כמו EMU וכד'

מה הצרכים שלך? יותר או יותר משחקים?

ומה התקציב?

אין לי תקציב מוגדר ממש, אני מעדיף לדעת מה נותן מה התמורה הכי טובה בסכום כסף מסוים

אני גם משחק וגם שומע מוסיקה באותה רמה, ז"א חשוב לי מאוד שיהיה את הEAX5 וחשוב גם שמוסיקה תשמע יותר טוב ממש שיש לי עכשיו כי אם לא אז לא עשיתי בזה כלום...

כן אני יודע שיש חברות יותר טובות מCreative אבל חבל שאין אחת שמשתווה לה במה שהם עושים במשחקים, אני לא מת עליהם אבל אם יש משהו שהוא באמת טוב באותה רמה אז למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים לא רוצים לקרוא ביקורות. אני בכוונה הזמנתי לעצמי כרטיס מחו"ל בכסף שלי, וכתבתי עליו ביקורת מאוד מקיפה עם השוואות לאונבורד ול-EMU 1212M עם רמקולים של סטריאו של 7000 שקל לזוג ועם רמקולים ATP3 של 400 שקל, ככה שכל אחד יקבל את התשובות לשאלות שלו.

http://hwzone.co.il/reviews/xfi/

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת רלוונטי לעומת איזה כרטיס אתה שואל? הכרטיס שיש לך לא משנה את האיכות של ה-X-FI הרי.

תחליט אם הרמקולים שיש לך כרגע/הביצועים שאתה מנסה להשיג שווים את ההשקעה הכספית מצידך. זהו שיקול אישי שלך. אם יש לך ששווים את ההשקעה, תתחדש. אם לא, אז כנראה שזה בזבוז כסף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה רלוונטי, כי אם היה לי כרטיס קול מובנה אז ברור שהייתי קונה כרטיס קול נורמלי (וזה גם מה שעשיתי) אבל עכשיו יצאה הסדרה החדשה של קרייטיב ה X-FI ומעניין אותי לדעת בתור השוואה למה שיש לי כרגע אם ההבדל בינהם הוא כזה גדול כמו בין כרטיס קול מובנה לעומת כרטיס קול נורמלי כמו שיש לי עכשיו

ובשביל לדעת אם ההשקעה הזאת שווה אני שואל את חברי הפורום, אני משער שהקניה הזאת תהיה חכמה אבל אני רוצה להיות בטוח בזה ולא לבזבז כסף סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיגע בהם

כרטיסים מסורסים

קריאייטיב עכשיו בכוונה הפסיקו לייצר את xtreme music כדי למכור את המסורסים המסריחים אז מה שאתה עושה זה:

לקנות xtreme music מהמלאי שנשאר בארץ, או להשיג xtreme gamer fatality שהוא מהחדשים שאני חושב שלא סירסו אותו

למשל xtreme audio זה בכלל לא x-fi, זה כמו audigy ls עם פיצ'רים של x-fi

וxtreme gamer שמעתי שאין לו בכלל קידוד של דולבי דיגיטל וDTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...