המשחקים המצופים ביותר לשנת 2007 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים המצופים ביותר לשנת 2007

AtR

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אפחד לא מזכיר את Assasin Creed? לעזאזל המשחק הזה כל כך טוב

איך זה שיוביסופט הצרפתים האלה, מוציאים את המשחקים הכי טובים בקצב כזה (הם עומדים להוציא איזה 5 משחקים השנה ממה שהבנתי) ושאר היצרנים (אפיק\ אטארי\ בליזארד\ID...) מוצאים אולי 2 משחקים טובים בשנה :-\

80% מהדברים שם נראו מדהימים.

אני רק לא הבנתי דבר אחד HELLGATE LONDON זה של BLIZZARD??

כי אם כן, זה הולך להיות המנוע הגרפי הכי טוב בעולם...החברה הזאת היא הכי מדהימה מבחינת דרישות מערכת ועוצמת ביצועים.

למה? בליזארד מפתחים אחלה גראפיקה, אבם בד"כ המשחקים שלהם לא דורשים יותר מידי משאבים...והכי טוב הולך להיות המנוע של קריסס וU3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שיוביסופט הצרפתים האלה, מוציאים את המשחקים הכי טובים בקצב כזה (הם עומדים להוציא איזה 5 משחקים השנה ממה שהבנתי) ושאר היצרנים (אפיק\

זה לא חברה אחת שמפתחת משחק אחד זה סטודיו אחד למשחק אחד ויש להם כמה... ככה הם עשו במשך הרבה זמן..

מה שאני מפחד זה שגרסאת המחשב תהיה פורט למרות שהם אומרים שגרסאת המחשב תאחר בכמה חודשים ואז יש פחות סיכוי שזה יהיה פורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שיוביסופט הצרפתים האלה, מוציאים את המשחקים הכי טובים בקצב כזה (הם עומדים להוציא איזה 5 משחקים השנה ממה שהבנתי) ושאר היצרנים (אפיק\ אטארי\ בליזארד\ID...) מוצאים אולי 2 משחקים טובים בשנה :-\

למה? בליזארד מפתחים אחלה גראפיקה, אבם בד"כ המשחקים שלהם לא דורשים יותר מידי משאבים...והכי טוב הולך להיות המנוע של קריסס וU3...

בזמן האחרון הובי סופט מתנהגים יותר ויותר כמו EA

ומוצאים הרבה חרא

שרובו פורטים עלובים

תיראה כמה גאנק הם זרקו לPC לWII ולDS ותבין

זה שפה ושם יש משחק טוב לא עושה אותם חברה טובה

גם לEA יש לפעמים משחקים טובים

אבל בדרך כלל הם זבל ממוסחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם נראים פשוט מדהים,וזה רק חיזק את הדעה שלי על הקניה הקרובה של מחשב חדש והשקעה רצינית בו...בנוסף אף אחד מהמשחקים האלה הם אפילו לא dx10....

ד"א יש למישהו את הדרישות מינימום ומקסימום של קריסיס ועוד חלק מהמשחקים שהולכים לצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד מאמר : http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=102233

הוא אומנם מ-GAYMER, אבל הוא לא רע.

בכל מקרה, אני עצמי מאוד מחכה ל-, UT2007, ALAN WAKE, SUPREME COMMANDER, C&C3, CRYsis ויש עוד...

רואים שזה מגיימר, התחלתי לקרוא רק את הכתבה על alan wake וישר סגרתי את האתר, עלוב ברמות!!!

הוא משבח בלי סוף את המשחק אבל לא אומר שום דבר עליו, ממש כלום! חוץ מדברים בגדול כמו: "עלילה חזקה!" אבל על מה העלילה? "מנוע גרפי חזק!" תפרט... מה הדרישות??? וכך זה ממשיך, הוא לא אומר שום דבר!!! רואים שהוא ממש טיפש ולא מבין בשיט!!!

אבל אחרי הכל, זה סה"כ ... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם נראים פשוט מדהים,וזה רק חיזק את הדעה שלי על הקניה הקרובה של מחשב חדש והשקעה רצינית בו...בנוסף אף אחד מהמשחקים האלה הם אפילו לא dx10....

ד"א יש למישהו את הדרישות מינימום ומקסימום של קריסיס ועוד חלק מהמשחקים שהולכים לצאת?

הUT 2007 מפתחים אותו על directX10 ויש עוד כמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...