המשחקים המצופים ביותר לשנת 2007 - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים המצופים ביותר לשנת 2007

AtR

Recommended Posts

קונספט של אוייבים שאפשר לחסל רק עם מיוחד יש גם בunreal 2 (בשלב האחרון שבו החייזרים הקטנים והחמודים הופכים למפלצות ענקיות עם נשקים קטלניים וצמא לדם muhahahahah >:D... אני זוכר את עצמי צועק WTF כשראיתי מול מה אני צריך להתמודד בפעם הראשונה...)

ויש גם בfreespace יש חלליות עם מגנים שרק עם מיוחד אפשר לחדור אותם (לא תמיד הנשק היעיל ביותר- אבל היחיד שתאכלס יכול לעשות משהו...)

לא התכוונתי לזה שאפשר להרוס אותם רק עם נשק מסוים, התכוונתי, שאתה בכלל לא יכול לפגוע בהם ישירות, ואז אתה חייב למצוא דרך... קשה להסביר, אז פשוט תקראו את המאמר הזה (הוא אומנם מ-GAYMER, אבל הוא על רמה) : http://gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=100910

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא התכוונתי לזה שאפשר להרוס אותם רק עם מסוים, התכוונתי, שאתה בכלל לא יכול לפגוע בהם ישירות, ואז אתה חייב למצוא דרך... קשה להסביר, אז פשוט תקראו את המאמר הזה (הוא אומנם מ-GAYMER, אבל הוא על רמה) :

לא קראתי תכתבה

אבל זלדה עושה את זה כבר מזמן

ואם הרבה סוגי אויבים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לזה שאפשר להרוס אותם רק עם נשק מסוים, התכוונתי, שאתה בכלל לא יכול לפגוע בהם ישירות, ואז אתה חייב למצוא דרך... קשה להסביר, אז פשוט תקראו את המאמר הזה (הוא אומנם מ-GAYMER, אבל הוא על רמה) : http://gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=100910

תודה.... עכשו הבנתי למה התכוונת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכרתם את: YOU ARE EMPTY, TIMESHIFT, CLIVE BARKER'S JERICO, OVERLORD, FALLOUT 3, DRAGON AGE, MAELSTROM.

מישהו מכיר אותם ?

אני אישית מחכה מאד גם להם, וגם למשחק ההמשך ל - RTCW שהכריזו עליו ומאז לא אמרו מילה על תהליך הפיתוח שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח gaymer , good one indeed

project offset ו dragon age המעודפים שלי יש עוד הרבה

חוץ מזה שמשחק יכול להיות מעולה בלי לחדש מה אתם מחפשים חידושים כל הזמן די כבר כמעט השתמשו בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FALLOUT3 ,

כאילו OMG...זה הולך להיות כזה, "כאפות"...כאילו..BETHESDA?? ו- FALLOUT????

כל מה שאי פעם שיחק את זה...יודע שזה הולך להיות משהו כזה גרוע ומסחרה...מוסיקה מזרחית בסגנון RPG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FALLOUT3 ,

כאילו OMG...זה הולך להיות כזה, "כאפות"...כאילו..BETHESDA?? ו- FALLOUT????

כל מה שאי פעם שיחק את זה...יודע שזה הולך להיות משהו כזה גרוע ומסחרה...מוסיקה מזרחית בסגנון RPG.

אין על Fallout 1 הישן והטוב....

אני עוד משחק אותו לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי נראה משחק מצוין Age of Conan: Hyborian Adventures זה משחק אסטרטגיה או גוף שלישי יענו זה כמו הנסיך הפרסי?

וגם מתי זה יוצא ועם זה יוצא למחשב האישי?

אקשן/הרפתקאות על בסיס משחקיות .

המשחק מיועד לויסטה dx10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...