אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X

junkam

Recommended Posts

בוא לא נכנס לפרטים באמת טכניים אבל התכוונתי פחות או יותר למה שנאמר כאן:

AVI is considered by many to be an outdated container format. There is significant overhead when used with popular MPEG-4 codecs (Xvid and DivX, for example), increasing file size more than necessary. The container has no native support for those codecs' modern features like B-Frames. To circumvent this problem, cumbersome hacks (in a programming context) are used, causing incompatibilities in some players. Hacks are also used to implement subtitles. The highly efficient H.264 codecs use even more compression tricks, and thus are even more ill-suited to the format, particularly Main and High Profile.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי על העמודים האחרונים, רובכם פה מדברים על החסרונות של ה-. לדעתי זה הולך להיות מכשיר חזק, אבל הוא לא יתפוס בארץ בגלל המחיר ובגלל אותם חסרונות שאתם מדברים עליהם. אני לעומת זאת, כנראה שאקנה אותו (אם ימכר במחיר הגיוני, באזור ה-2500 ש"ח) - בגלל הנגן, בגלל מסך המגע ובגלל הממשק.

ה- ממש לא מיועד לאנשים שקונים טלפון סלולרי, אלא לאנשים שתמיד לוקחים איתם את הנגן.

לדעתי זה מעולה, עכשיו לא צריך לקחת גם טלפון סלולרי וגם נגן איכותי (הנגנים בטלפונים כיום לא משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שזה לא רק נגן

זה פשוט מחשב ניד לכל דבר שהצמידו לו גם פאלפון

עד היום מכשירים אחרים היו מוגבלים בכיקר כי לא היה להם מסך מגע

וכל פעולה הייתה צריך לעשות אם כפתורים מסורבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVI אמנם הומצא ע"י מייקרוסופט אבל ממתי MPEG זה של PC? (ודרך אגב גם קבצי AVI של ימינו הם תכלס מבוססי MPEG והקשר שלהם ל AVI המקורי הוא אפסי)

אתה מבלבל את חברת מיקרוסופט עם ... או במילים אחרות Wintel.

גם לינוקס זה אז?

כשאני אומר אז אני מתכוון לכלל התכונות שלו שנבדלות מהמק... לא זוכר שפורמט Mpeg היה מיועד למק כשהמציאו אותו.

ואולי Avi זה לא פורמט אבל תמיכה בקובץ עם סיומת AVI אומרת משהו. (למרות שזכור לי דוחס כללי ל-AVI של , אולי אני טועה)

פספסתם את העיקר ותתחילו לריב איתי על השפל?

הבנת נקרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שאמר PC כשהוא התכוון ל WINTEL ועכשיו אתה מאשים אותי בטעות?

ודרך אגב אם אתה רוצה לדייק PC לפי ההגדרה המקורית זה מחשב IBM עם מעבד אינטל או ומערכת הפעלה של מייקרוסופט, רוב העולם משתמש בתואמי PC שזה אותו הדבר פשוט לא של . לינוקס זה לא לפי ההגדרה הזאת.

נ.ב. אל תשכח שגם מאז המעבר לאינטל מאקים הם לפחות כמו מערכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקי, אנחנו עדיין לא יודעים איך תהיה איכות הסאונד במכשיר. אני מסכים שאם האיכות תהיה זהה לזו של האייפוד, האייפון יהיה מציאה לאנשים שלוקחים איתם את הנגן לכל מקום.

בכל אופן, אני חושב שהקונספט מעולה, אבל הביצוע לא יהיה מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס יש גם למאק וגם למכשירים אחרים

וPC זה מחשב אישי לפי ההגדרה

היום מתכוונים למחשב שמריץ חלונות אבל ההגדרה המקורית זה מחשב אישי

בדיוק להיפך, כמו שכבר אמרתי PC זה בעצם מחשב IBM עם מעבד אינטל או ומערכת הפעלה של מייקרוסופט. בימינו נהוג לקרוא למחשב אישי בכלליות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל PC זה קיצור של מחשב אישי באנגלית

ומחשב אישי זה לא רק דבר של IBM

זה מושג כללי

שפעם בשפה העממית יתכוונו למוצרים של IBM ותואמיו והיום זה מיוחס לאינטל וחלונות

זה כמו שבמקום להגיד טלפון סלולרי כותבים פאלפון

למרות שלא חיב להיות קשר לחברת פאלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה טועה, PC זה קיצור של PC שזה ליין מחשבים של .

נכון שה PC זה Personal Computer אבל זה Personal Computer ולא כל .

בימינו הרבה אנשים מרחיבים את ההגדרה בגלל שזה הפך למושג כללי אבל ברגע שהרחבת אותה אז זה כמובן כולל גם מאקים ולא רק WINTEL ולינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה ממש לא נכון. גם ככה המחשבים שלהם תומכים בכל פורמט אם רק תתקין קודקים.

אם מדברים על תמיכה מהמפעל אז מייקרוסופט למשל תומכים בהרבה פחות פורמאטים, WINDOWS אפילו לא יכול לנגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...