אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל מציגה את iPhone והוא מריץ את Mac OS X

junkam

Recommended Posts

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

לזה אני אפילו לא אגיב...

אז זה הבעיה של המתחרים שהם מייצרים מכשירים מסובכים ומגעילים

המכשירים לא מסובכים ולא מגעילים, הם מפוטצ'רים

אם אתה מעדיף נגן "סקסי" ונטול פיטצ'רים על נגן שאולי לא בא בלבן אבל שופע בפיטצ'רים כנראה שההעדפות שלנו שונות מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נגנים, אני מדבר על פלאפונים. ואם היצרנים לא יודעים ליצר פלאפונים שאנשים רוצים אז זה בעיה שלהם, כי אני כבר רואה עוד 4 שנים שאפל תיהיה חזקה בשוק כולם יקראו להם מונופול ושהמכשירים שלהם חרא, ובכלל הם השתלטו על השוק בגלל הipod.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Apple iPhone: We Define Everything on the phone

Apple has basically rulled out any kind of homebrew or 'free environment' running on their upcoming iPhone. They say the last thing anyone would want is three applications on their phone and then coming to find that making a call doesn't work anymore.

quote:

"We define everything that is on the phone," he said. "You don't want your phone to be like a PC. The last thing you want is to have loaded three apps on your phone and then you go to make a call and it doesn't work anymore. These are more like iPods than they are like computers."

"These are devices that need to work, and you can't do that if you load any software on them," he said. "That doesn't mean there's not going to be software to buy that you can load on them coming from us. It doesn't mean we have to write it all, but it

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=13574

מאכזב מאוד

אני יחכה למוצרים מתחרים

תחשבו כמה כסף הם יקחו על כל תוכנה קטנה

אני רוצה מכשיר שמאפשר גם תוכנות חופשיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיי הסוללה יהיו בסדר...

יש לי את k800i ומשמש אותי גם כנגן שעתיים ביום וגם לדבר איתו (שעה עד שעה וחצי ביום)

והסוללה מעולם לא ירדה פחות מ-70% בשימוש הזה, סביר לדעתי.

ה- אמור להיות קרוב לזה... לא נורא הייתי אומר :)

apple מעולם לא ייצרו מוצר שאיכזב, וגם זה לא יאכזב. אז מספיק עם השטויות...

אתם משלמים המון כסף שהוא יעבוד וזו חברה שמספקת את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד או לא הוא סגור

ממוצר כזה אני רוצה אפשרויות להריץ אמולטורים ותוכניות חופשיות אחרות

אבל סוגרים אותו ככה שחבל על הכסף

אלה אם אתה רוצה לשלם על כל תוכנה ולשכוח מאמולטורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...