סרט האימה המפחיד ביותר! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט האימה המפחיד ביותר!

g_s

Recommended Posts

אם זה לא ריאליסטי זה לא מפחיד. כל הדם המזוייף הזה לא עושה לי את זה. Los sin Nombre לדעתי היה מפחיד. לא זוכרת כבר אם הוא איטלקי או ספרדי, בעברית קוראים לו "חסרי השם". רזידנט איוול היה דיי מפחיד אם כי התרחיש נראה לי הזוי למדי וש-3 דמויות נהרגות במקום באופן ברוטאלי כבר בתחילת הסרט דיי הורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

נכון!!! רזידנט איוול היה מעולה!!! אני זוכר שראיתי אותו אצל חבר שלי והלכתי אליו חולה רועד ראיתי את זה אצלו ועוד ראיתי אצלו את הסרט הזה קיבלתי חררה!!

הוא גם דיי מבהיל שזה דבר שאני מת עליו בסרטים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים סרט מפחיד, שהוא גם סרט מעולה לדעתי, אז הניצוץ (The Shining) עם ג'ק ניקולסון בבימויו של סטנלי קובריק. אבל בגרסה המלאה ולא מצונזרת, שהיא הפחות נפוצה בארץ אם אני לא טועה. למרות שהגרסה שיש ב-YES לפי מה שראיתי היא טובה מאוד.

העניין בסרט הזה הוא שהוא פשוט סרט מפחיד, לא מבהיל, לא סתם מלא באלימות, אלא מפחיד. נראה לי שיש שם רק קטע אלימות אחד או שניים. מומלץ לראות לבד בחושך בלילה (מומלץ אחרי שנכבו הפנסים בחוץ ;D). אני לא יודע עד כמה הוא מפחיד או יפחיד אתכם אבל הוא בהחלט סרט מיוחד מאוד (עפ"י סיפורו של סטיבן קינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.imdb.com/title/tt0222368/

כן, סרט ספרדי, "חסרי השם" מדבר על כת שטנית שקיימת עוד מימי מלה"ע ה-2, וטוענים שחלק ניכר מהנאצים היו חברים בה, ושמטרת הכת הזאת היא להשיג את הקלימקס של הרשע. זה מתח-פעולה-דטקטיב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהרבה יחלקו עלי,

אבל לדעתי סרטי אימה זה לילדים ולאנשים שלא התבגרו. :)

סרט האימה האחרון שראיתי היה אם אני זוכר נכון Wolf Creek ולמרות שהסרט דפוק,

היה בו כמה קטעים "מפחידים", והעובדה שזה סיפור אמיתי הוסיפה.

על התסריטאים של סרטי אימה אני ממש מרחם, איזה יצורים עלובים הם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.imdb.com/title/tt0222368/

כן, סרט ספרדי, "חסרי השם" מדבר על כת שטנית שקיימת עוד מימי מלה"ע ה-2, וטוענים שחלק ניכר מהנאצים היו חברים בה, ושמטרת הכת הזאת היא להשיג את הקלימקס של הרשע. זה מתח-פעולה-דטקטיב כזה.

:xyxthumbs: בהחלט סרט טוב.

הטינה 2 מפחיד? לא ראיתי אבל שמעתי ביקורות לא טובות עליו :-\

המקורי היפני, לא האמריקאי המשעשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה הזכירו הרבה סרטי אימה, שרובם מהשנים האחרונות,

אבל משום מה שכחתם להתייחס לסרטי האימה אולי הכי טובים שיצאו אי פעם,

וזה משהו שהרבה מבקרי מסכימים איתי לגביו (וכולנו יודעים איך מבקרי הקולנוע פשוט "מתים" על סרטי אימה...)

כמובן, שאני מדבר על "הנוסע השמיני 1, 2"!!!

הראשון הוא משנת 1979 (!!!), והשני מ-1984 או משהו כזה... אבל אין ספק שאפילו אם הסרטים האלה היו יוצאים עכשיו, הם היו מחשבים למצויינים.

ועוד כמה סרטי אימה, לכאלה שאוהבים סרטי אימה עם עלילה (לשם שינוי...) יש את Silent hill החדש, שמשום מה, הרבה לא אהבו אותו, ולדעתי הוא סרט ממש יפה,

ויש גם את "אגדה עירונית" - סרט מהז'אנר של "צעקה" וכאלה, אבל לדעתי, הרבה יותר טוב מהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...