סרט האימה המפחיד ביותר! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט האימה המפחיד ביותר!

g_s

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ממש כזה דבר סרט מפחיד טוב זה כמו שתגיד תביא לי הכי טובים.... אתה צריך להחליט

מה שכן מאוד אהבתי את הסרט "זהות" סרט מעולה אבל הסוף דפוק :P יש את "בכיוון ההפוך" סרט מפחיד חמוד לאלה!

המסור 1 2 ו 3 לא הכי מפחידים אבל גאוניים(וזוועתיים למדי)!

אכן!

ד"א מגרש השדים הסרט המפחיד הכי מפגר שראיתי... :s07:

ובית השעווה לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית קברות לחיות זה סרט מצחיק. :-\

גם הטינה.. הצלצול וכו'...

סרטים נחמדים:

Darkness Falls

Darkness

וסרט אימה:

מאחורי הדלת. לצערי אני לא מצליח להשיג אותו.... סרט מלפני 20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Darkness

וחייזרים באים הם בהחלט הסרטים בשביל להפחיד אותך

את החייזרים אני זוכר שלא הצלחתי לראות חח כל פעם העברתי ערוץ מרוב שזה הפחיד אותי, זה שצילמו את זה במצלמה ביתית עושה עוד יותר רע.(במובן הטוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם..אבל הצלצול דווקא בגרסא האמריקאית צמרר אותי וגם ממש גרם לי להיות שקוע בסרט..תכלס זה אחד הסרטים היותר מעניינים,מקוריים ומצמררים שראיתי...הגרסא היפנית די איכסה...המסור לא מפחיד הוא פשוט לא צפוי ומקפיץ...בכל אופן הטינה זה דיי מפחיד לדעתי והסרט "זהות" יש בו אפקטים של פחד אבל הוא בכלל מותחן כזה הוא פשוט מלא סימני שאלה שגורמים לך לפחד,בגלל שיש בו המון דברים לא מוסברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הסרטים המפחידים שראיתי בזמן האחרון הוא דווקא סרט צרפתי

שם הסרט: Ils

מידע: http://www.imdb.com/title/tt0465203/

בקצרה הסרט מספר על זוג שלילה אחד מתעורר ומגלה שמישהו מסתובב בחצר שלהם ומנסה לפרוץ לביתם, הסרט מותח בצורה בלתי רגילה ומוצג כמובן מנקודת מבטם של שני בני הזוג המסכנים

מה שעוד יותר מפחיד בסרט הזה הוא שהרקע שלו הוא אמיתי, מדובר על מקרה שהתרחש במציאות, תראו את הסרט ולא תאמינו :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הסרטים המפחידים שראיתי בזמן האחרון הוא דווקא סרט צרפתי

שם הסרט: Ils

מידע: http://www.imdb.com/title/tt0465203/

בקצרה הסרט מספר על זוג שלילה אחד מתעורר ומגלה שמישהו מסתובב בחצר שלהם ומנסה לפרוץ לביתם, הסרט מותח בצורה בלתי רגילה ומוצג כמובן מנקודת מבטם של שני בני הזוג המסכנים

מה שעוד יותר מפחיד בסרט הזה הוא שהרקע שלו הוא אמיתי, מדובר על מקרה שהתרחש במציאות, תראו את הסרט ולא תאמינו :o

אממ נשמע טוב,אבל איפה אפשר להשיג תרגום לסרט הזה(בעברית)? למיטב ידיעתי באתרי תרגומים אין תרגומים של זרים...

ריכה: לא משנה מצאתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הכי מפחיד שראיתי בחיים שלי זה.......

.....

....

..הכפר... סתםםם חחחחחחחחחחחחעעעעעעעעעעעעע מי שראה יודע שזה בדוגרי הסרט עם הסיום הכי דפוק בעולם! בדוגרי אם לא היה סוף כזה מעפן זה היה יכול להיות סרט דיי טוב, אבל הסיום הורס!!!!

מישהו מכיר סרט ששתיי נשים, אחת שחורה אחת לבנה בורחות מהכלא ומגיעות לטיחואנה ויש שם הרבה דברים מגעילים כמו קניבליזם וחרא כזה?....??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...