סרט האימה המפחיד ביותר! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט האימה המפחיד ביותר!

g_s

Recommended Posts

אני מחפש את סרט האימה הכי מפחיד שראיתם בחיים שלכם... :errrr:

אז תכתבו פה המלצות בבקשה

שמעתי גם על סרט שקוראים לו בית קברות לחיות..מישהו ראה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Saw 1 & 2 & 3

the hilles have eyes

לא זוכר עוד..

לא מומלץ : מגרש השדים , הוסטל (ממש חרא!)

ראיתי את ארבעתם גבעת הפחד בהחלט היה טוב....

אבל הם היו יותר חולניים מאשר מפחידים...כמו המנסרים מטקסס החדש...( אחלה סרט!)

אני רוצה עוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תכליל את כולם.

אני למשל לא סובל דברים חולניים ואוהב סרטי אימה ,שאני יודע שזה בד"כ הולך ביחד ולכן אני מנסה למצוא את הסרט אימה המתאים בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעש לבן לא ממש מפחיד.

מגרש השדים (הלא מצונזר)-סרט שברוב טיפשותי התגנבתי אליו בקולנוע עם חבר שלי בגיל 13. קיבלתי פרצוף מכוער במיוחד במיליון אינצ' ורמקולים שמפוצצים את האוזניים...זה היה מפחיד :o

ד"א, היום בהוט אקשן בשעה 23:40 יש מגרש השדים: ההתחלה.

לא ראיתי את זה, מעניין אם זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PsyMaster, כל סרט שאתה "לא סובל את הסגנון" וניגש אליו מראש בזלזול - אתה לא תיהנה ממנו. בפרט, במקרה של סרט אימה, אתה לא תחווה את האימה אם לא תרצה להיכנס לזה - כלומר, אם אתה מזלזל.

אני מאוד אוהב סרטי אימה, וכל סרט שאני שומע שהוא מפחיד, אני ממש מתרכז להיכנס כמה שיותר לאווירה ולסרט, בלי זלזול, כדי לחוות את האימה בצורה הכי טובה.

מי שמזלזל בז'אנר מסויים של בחיים לא ייהנה ממנו (ואני לא אומר שאתה בהכרח יכול להתגבר על הזלזול הזה, כי בכלל לא בטוח שאתה יכול, אבל אני סתם מציין את זה לאנשים באופן כללי, אולי להימנע מהזלזול מראש, וכך ליהנות מיותר סרטים).

מעבר לזה, יש אנשים שניהנים מסרטי אימה דווקא מנקודת הזלזול, בקטע של להריץ דאחקות על הסרט (בדר"כ זה מתחיל בילדות מניסיונות להתגבר על האימה).

אני אישית לא סובל את האנשים האלה - כי הם לחלוטין מוציאים מהאווירה בקולנוע, שלפעמים גם ככה לא קל להיכנס אליה (כמו שאמרתי, ההיפך מזלזול).

מצד שני, אולי פותח הת'רד התכוון דווקא לזה, אז אני מציין את זה גם - זה שהסרט לא מפחיד לא אומר שלא תיהנה ממנו (שוב, אם אתה מהסוג השני של האנשים).

והאמת - מסרטי אימה שראיתי בזמן האחרון, יש נטיה להתרכז באמת בזוועות ולא באימה. וזה באמת גרוע (כי לא משנה כמה ננסה להיכנס לאווירה, אם היא לא באמת קיימת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית קברות לחיות... הוי, סרט נהדר, מחזיר אותי לאותו לילה ארור שראיתי אותו עם האחים שלי...

לא מסוגל עדיין להזכר בתור ילד קטן בזקנה שם שמסובבת את הראש 360 מעלות!

בהחלט סרט טוב, אחרי שראיתי אותו שוב הוא לא כזה מפחיד, אבל הרעיון ממש מעולה...

סרט קאלט, חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...