עבודת הבניה נגמרה - זקוק לדעתכם - מחשב לעריכה גרפית - 6000K~ - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודת הבניה נגמרה - זקוק לדעתכם - מחשב לעריכה גרפית - 6000K~

ClleG

Recommended Posts

נתחיל מזה שהזכרונות לא חייבים לבוא כ"קיט" כדי לעבוד ב-DC ככה שתרגיש חופשי לקחת זכורונות של Twin

אני לא יכול להמליץ לך על חברה כ"חברה" ואתה תצטרך לתת לי דגמים מדויקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

נתחיל מזה שהזכרונות לא חייבים לבוא כ"קיט" כדי לעבוד ב-DC ככה שתרגיש חופשי לקחת זכורונות של Twin

אני לא יכול להמליץ לך על חברה כ"חברה" ואתה תצטרך לתת לי דגמים מדויקים.

ואללה? חשבתי שהם אמורים להיות מותאמים מהFAB במתחים ובכל הנתונים שלהם. ככה הבנתי מכל מה קראתי.

אז למה קיימים סטים מוכנים?

מה בדבר לוח האם? יש לך המלצות בנושא? עוד בהתחלה כתבתי שזאת הנקודה בה אני הכי פחות בטוח כי כל אחד

ממליץ על משהו אחר. ALBATRON-GYGABITE-- אולי אני אקנה את כולם ואלחים אותם יחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו העובדה לגבי ,שאני אומר לך ממקור ראשון מאחר ואני לא קניתי שום "קיט" והזכרונות שלי עובדים יופי ב-DC (זכרונות פשוטים של Twin)

לגבי הלוח,אם אתה מדבר על הלוח שיותם שם במפרט שלו,אין שום סיבה למה לא ללכת עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

אל פסק.

אין דבר יותר מעצבן מלכוון את החשיפה למה שאתה רוצה, לסמן יפה יפה איזה איזור ולחדד אותו קצת, להעלים איזה משהו מיותר מהתמונה או כל דבר אחר, ואז לאבד הכל כי המיקרוגל הזקן שלך החליט להקפיץ את המפסק הראשי, או כי הדוד שלך התחיל לדלוף על הגוף חימום שלו. ותמיד תהיה הפעם שלא תשמור בתכיפות גבוהה מספיק. כמובן שגם מבאס אם אתה נוהג לתכנת בבית, אבל אז זה עוד יותר מבאס עצם זה שאתה עובד גם מהבית :) בקיצור - אל פסק.

לגבי הגיבוי, עדיף שבשלב מאוחר יותר לא תסתמך על הארנק הדיגיטלי שלך, פשוט יש גבול לכמה אפשר להיזהר עליו בטיול.

חוץ מזה אם אתה זוכר את המפרט שלי - אנחנו פחות או יותר מסכימים, give or take a component or two.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף התכוון למפרט שהוא מחפש להרכיב לאותן מטרות בדיוק, רק שלי נראה שאסף הוא יותר מקצועי ממני בתחום הפוטושופ,

ואולי אף מתפרנס מזה. אני כרגע לאמתפרנס מזה. צילום הוא תחביב מתקדם בשבילי כמו גם כלי עריכה במחשב. היום אני

מסיים תואר ראשון בפיזיקה והנדסת חשמל בכלל :). בעצם :'(, כי התואר הזה גומר אותי.

אני מסכים מאוד לגבי האל-פסק ואני שוקל ברצינות רכישה של אחד כזה. אבל חשבתי לרכוש אותו מחוץ לתקציב המדובר.

כמובן שארצה להתכנס למינימום האפשרי ועדיין לקבל את המיטב.

*** אם שני סטיקים מאותו יצרן יעבדו יפה בDC, למה בכל זאת קיימים סטים מוכנים? לאסף המלצתם על סט 800MHZ

של GSKILL. מה, אני פחות טוב ממנו? :-\ :P

*** אני מבין בהחלט שאין סיבה למה לא לבחור בלוח שהציע יותם, אבל באותה נשימה אני עדיין לא מבין למה לא לבחור

בלוח של GB או יצרן אחר. נראה לי שיש כאן תחום אפור. אמנם תשובתכם אכן מאשרת לי שהALBATRON הוא לוח טוב,

אבל היא בפרוש לא עוזרת לי להחליט.

אשמח לקבל המלצות על .

העניין הוא שעד היום התסדרתי לא רע עם דיסק קשיח אחד. לכן לא חשבתי שיש סיבה לשניים כרגע. אני לא מעבד מליוני

קבצים בשנה, ולא כל קובץ הולך להדפסה על פוסטר ענק.

אם אני אכן יורד בזכרונות אני עדיין לא רואה איפה כדאי לי ומשתלם לי להשקיע את ההפרש?

* עוד דיסק - כבר אמרתי שאני לא בטוח צריך בשלב ראשון (אלא אם יש הבדלים בביצועים. עבודה במקביל של השניים וכדומה)

* מעבד חזק יותר - האם הוא יהיה שילוב טוב עם איטיים יותר?

אשמח לקבל תשובות לשאלות החדשות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל פה נתרכז בדיון הזה ולא באסף (מי שזה לא יהיה) כי אני לא זוכר שהמלצתי לו על שום דבר. כמו שאמרתי לך כבר,אני לא רואה סיבה לקחת 800MHZ אבל אם אתה מתעקש,זה הכסף שלך.

הלוח של אלבטרון זול יותר בתור התחלה מהלוח של GB המקביל לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות לך ולכל מי שטורח להגיב כאן על ההשקעה הרבה ועל העזרה. אתם באמת משהו.

צריך לפתוח סניף של HWZONE בחו"ל.

אתה מצליח לשכנע אותי לרדת מזכרון של 800MHZ, ואפילו לרדת מסט מוכן לDC -- זה יכול לחסוך לי לא מעט,

כי אוכל לקנות זכרונות של TWINMOS או וזה יעלה לי כ1100 עד 1200 ש"ח. חסכנו 300 ש"ח.

עכשיו איפה משקיעים אותם? מעבד E6600 לעומת E6400 עולה כ600 ש"ח יותר ולא 300 ש"ח.

מצד שני הלוח של ALBATRON זול מהGB כתלות בחנות בה רוכשים אותו. קח כדוגמה את skypc (שהעלו מחירים

דווקא השבת) ושם הALBATRON עולה 828 ואילו הGB עולה 790. בiqpc הGB עולה בכלל 735. בקיצור, ההבדלים

הללו נזילים.

כמו שכבר הבנת, אני מחפש את התמורה המלאה להשקעה.

האמת שלפי הגישה הזאת, אני יכול לפצל את הקניה ולרכוש כל דבר במקום אחר היכן שהכי זול. אני בטוח שאוכל לחסוך

כך עוד כ200 עד 300 ש"ח, אבל אז מי יתן לי אחריות ושירות?

לדוגמה:

לוח GB אצל דיגמה עולה 720 ש"ח

כרטיס 7600GT עולה אצלם 816 ולא 840

מארז הAURORA עולה בלוג'יק 660 ולא 690 כמו בSkypc

דיסק 250 שבחרתי עולה 390 ש"ח בksp ולא 418 כמו בskypc.

וכן הלאה....

האם כדאי להתחיל להתפזר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ההבדלים זניחים והם מתקזזים בין רכיב לרכיב... ככה שאתה יכול להגיע לשני מפרטים זהים משתי חנויות באותו מחיר...

יש חנויות שזה ייצא יותר זול, יש חנויות שייצא פחות... בכל מקרה, זה זניח.

בשביל זה פה בפורום מנסים להוציא מהתקציב את המקסימום לצרכים.

לגבי ה- DC זה פשוט, DC זה לא איזשהו תקן מיוחד שאתה קונה אותו עם הזכרונות...

יש מודולים שמיוצרים בזוגות, ויש ביחידות...

אגב, אם תתכנן OC אז פשוט תעלה למעבד e6400 וגוף טוב כמו הtuniq.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמלצתכם מפרט מעודכן שאולי יסכם ויוכל לקדם את הדיון הזה הלאה.

משהו שישים את הדברים מתחת לעיניים של כולנו:

מעבד Intel 2 Duo E6400 Box

מחיר לפריט - 1,251.00 ¤

לוח אם GIGABYTE GA-945P-S3

מחיר לפריט - 530.00 ¤

זיכרון TWINMOS 1024MB 667MHz Cl5 5300

מחיר לפריט - 580.00 ¤

1,160.00 ¤

כרטיס מסך LEADTEK WinFast PX7600GT TDH 256MB

מחיר לפריט - 841.00 ¤

דיסק קשיח Westren Digital WD2500KS 250GB

מחיר לפריט - 418.00 ¤

מארז 3D AURORA ATX

מחיר לפריט - 694.00 ¤

ספק כח Enermax Liberty 400W

מחיר לפריט - 465.00 ¤

תוספת גוף למעבד SCYTHE NINJA PLUS מחיר לפריט 245 ש"ח

סיכום הזמנה

סכום ביניים : 5,604.00 ¤

כמו שראיתם, אם כבר הומלץ לי לרדת לזכרונות של 667MHZ, אז אני לא רואה צורך בלוח אם מבוסס 965, כי

אז בבוא הזמן אני אבצע OC עד לקניה של מחשב כולל חדש. לא נראה לי שאני אשדרג. כי אם היה לי לוח 965

וזכרונות 667 אני לא חושב שבעוד שנתיים שלוש, שדרוג הזכרון למהיר יותר היה משפר ביצועים בדיוק כמו שהיום

הוא לא משפר בהרבה. אז בהסתכלות לעתיד הרחוק אני בכלל לא אבצע שום שדרוג במערכת אז למה לי לקנות

רכיבים עם "מקום לשיפור"?

מספר שאלות בהקשר לזה:

1. האם עדיין ניתן יהיה לבצע Oב אם וכאשר ארצה?

2. עדיין תהיה תמיכה מלאה וטובה בVISTA?

3. האם הבחירה בלוח מבוסס 945 יש בה השלכות מעבר ליכולות שדרוג עתידיות? האם לוח 965 מתקדם משמעותית?

4. האם עתה, מעבד 6400 אינו overkill במפרט הנוכחי?

תודה רבה רבה.

נ.ב. למעשה חסכתי כאן 620 ש"ח לעומת המפרט המקורי. 10%. האם משמעותית ירדתי בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ל- OC אפקטיבי מומלץ לוח 965P.

2. כן.

3. ראה 1 + תמיכה במעבדים מרובעי .

4. ממש ממש לא....

לOC עתידי אקח 965P. אחלה. לוח כזה יוסיף למחיר הכולל עוד 250 ש"ח והסה"כ יגיע ל5854 ש"ח.

עכשיו החסכון הכולל יורד מ620 ל-370 ש"ח המהווים 6% מהמחיר ההתחלתי שכלל 800 CL4.

האם ההפרש הזה כדאי בתצורה החדשה שנוצרה?

נראה שאנו מגיעים חזרה להתחלה. מגניב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד ל-6300

אתה לא מכיר אותי טוב. אני לא יורד למעבדים. אני יותר בקטע של דונגלים והתקני :o.

טוב. אז ירדתי ל6300 (הוא נהנה מזה ואולי גם אני) חסכתי 200 ש"ח והגדלתי את תקציב החסכון ל-570 ש"ח

קרוב מאוד ל10% מהמחיר ההתחלתי של 6220 ש"ח.

אבל רגע רגע רגע..... לפני כמה שעות, כאשר אני וה6300 רק הכרנו (ולא הגענו לקטע המיני) הצעתם לי ללכת על 6600.

אז מה עכשיו? האמת אולי 6300 יספיק גם. אפילו לOC.

אז בקיצור - חזרנו להתחלה - ורק לקחנו מעבד קצת חלש יותר (בכמה זה יורגש בעתיד? הרי מסתמכת על המעבד והזכרון, לא?)

נבקש הנחה קטנה נוספת מהחנות ו..... זהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...