מסך רחב או רגיל למשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך רחב או רגיל למשחקים

Royz

Recommended Posts

מה ההבדל בין הרחב לרגיל?

ראיתי בגודל 19 ברחבים שיש רזולוציה מקסימלית של 1280x1024 או 1440x900 איזה עדיף?

תקציב עד 3000

מיועד (לפי הסדר)

משחקים

סרטים

אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרזולוציה המקסימלית היא 1280x1024

יש כאלה עם 1440x900

שימושים: משחקים, סרטים, .

עריכה: ארר, הם בכלל לא widescreen

עקרונית לא אכפת לי לקנות אפילו 20, מה שאני מפחד זה שאני לא אוכל להשתמש ברזולוציה נמוכה יותר ואני לא אוכל להריץ משחקים אחרי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך בגודל 19 אינץ לא עושה בעיות אבל... אם הרזולוציה הטבעית היא 1280x1024 .. זה עדיין יחסית נמוך

במסך 17 שלי אני עובד על 1024x768

בכל מקרה אני רוצה Widescreen ומעדיף 20 אינץ כי אז המסך בגובה של 17 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה של ה 17" שלי היא 1280x1024

תמיד חשבתי שהרזולוציה של 19" היא 1600x1200, אך אולי רק חלקם

אם דגם שלך 19" תומך ב 1280x1024, וגם דגם של 17" תומך ב 1280x1024, אז ה pitch של ה 19" גבוה יותר (אפשר גם לבדוק במפרט), כך שיהיה פחות פירוט. אם הייתי קונה 19" הייתי הולך על אחד עם רזולוציה גבוהה מ 1280x1024, כל שה pitch יהיה 'נורמלי'

מסכי 20" - רשמתי למעלה 2 דגמים. שניהם טובים מאוד (לא מנסיון אישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... קראתי על ה DELL דברים טובים אבל הבנתי שהם משנים טכנולוגיה של הפנאל מתי שבא להם בלי להודיע לצרכן וללא הבחנה.

זה כמו הימור, אפשר לקבל פנאל פחות טוב או יותר טוב... חרטה.

קראתי פה דברים טובים על המסך : http://www.behardware.com/articles/619-18/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

"So, whats the problem? There is the inconsistency in the choice of panels. It is disturbing to know that Dell changes components and liquid crystal technology without informing the customer. Yes, we tested a very good monitor here, but there is no guarantee that you will buy the same one in the future.

"

Dell doesnt need us to the point that they chose to do something that seems completely incomprehensible to us. They have kept the nasty habit of changing the panel depending on their stocks. You can buy a monitor equipped with a specific panel, but it wont be the same the next month. Obviously Dell takes a great liberty here as the 2007WFP can be equipped with IPS panels or MVAs. It will depend on the season, wholesale prices they obtain, or possible product shortages. Liquid crystals change as well as electronic components, afterglow, viewing angles, and movies

חרטה, שירמו מישהו אחר.

לעומת זאת ה VS נראה מעניין, ViewSonic VX2025wm

http://www.behardware.com/articles/619-13/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

כתוב שהרזולוציה של שני המסכים היא 1680x1050 , מה יקרה אם אני אשתמש ב 1440x900 ?

אם אני אהיה חייב להשתמש ב 1680x1050 אז אני יודע שאחרי שנה או פחות אני לא אוכל להריץ משחקים עם הגרפיקה הכי גבוהה .. ולבסוף אני לא אוכל להריץ משחקים בכלל.

כמו שאמרתי, כרגע יש לי 17 שה native resolution is 1280x1042, but works great on 1024x768

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... קראתי על ה דברים טובים אבל הבנתי שהם משנים של הפנאל מתי שבא להם בלי להודיע לצרכן וללא הבחנה.

זה כמו הימור, אפשר לקבל פנאל פחות טוב או יותר טוב... חרטה.

חרטה, שירמו מישהו אחר.

דעתכם?

לא מדוייק בכלל! כבעלים של אחד מהדגמים וכמי שראה בעיניים את הדגם השני אתה יכול לקבל פנל טוב מאד או מצויין. ההבדלים ביניהם הם לא כל כך מורגשים ובכל מקרה הם טובים יותר משאר המסכים ברמת המחירים שלהם (בפרט הCMV). הויוסוניק יקר יותר מהדל ויש לו פנל דומה לפנל ה"פחות טוב" של הדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...