מסך רחב או רגיל למשחקים - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך רחב או רגיל למשחקים

Royz

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפילפס פחות ארגונומי מהדל(גם פחות סקסי ;D) אבל מדובר לפחות בתאוריה במסך עם אותו פאנל שיש בדל.

כמובן שהאלקטרוניקה שונה וכו, מצד שני אין הגרלת פאנלים.

דרך אגב גם הפאנל וגם ה PVA מצוינים בדל, לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו.

אישית למשחקים וסרטים אני מעדיף PVA. לגרפיקה אין על הזויות צפיה של .

אתה יכול לקפוץ לראות את גירסת ה PVA ב LCDTV בפתח תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני לא אוהב את הרמקולים של ה :P

אז בעצם יש לי דרך לדעת איזה פנאל זה לפני הקניה?

ועוד משהו קטנטן :

כתוב שהרזולוציה של המסך היא 1680x1050 , מה יקרה אם אני אשתמש ב 1440x900 ?

אם אני אהיה חייב להשתמש ב 1680x1050 אז אני יודע שאחרי שנה או פחות אני לא אוכל להריץ משחקים עם הגרפיקה הכי גבוהה .. ולבסוף אני לא אוכל להריץ משחקים בכלל.

השאלה מיועדת במיוחד לבעלי המסכים הרחבים ובעלי המסך הספציפי כמו borsood, אבל כמובן למי שיש ידע בנושא יותר ממוזמן לענות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה להריץ משחקים היום ב 1920X1200 עם כרטיס X800XTPE ב AGP בן שנתיים.

אני לא מאמין שתצטרך להחליף כל כך הרבה פעמים, כמובן שעדיף להתחיל מגבוה :).

בכל מקרה ניתן לרדת ל 1440X900 ולקבל תוצאות טובות, ב 2407WFP ניתן לרדת ל 1680X1050 ואני מקבל תוצאות מעולות.

אני מאמין שהדבר דומה ב 2007WFP למרות שמעולם לא ניסיתי אותו ב 1440X900. אולי חברי הפורום בעלי המסך

יוכלו להעלות תמונה? או לתת חו"ד?

היה אשכול לא מזמן כיצד נ יתן לדעת איזה פאנל יש לך ב2007WFP ע"פ תפריט פנימי, כמובן שאף חנות לא תיתן לך לבדוק את זה לפני הקניה.

בכל מקרה אני רוצה שתבין שאתה לא נופל אם אתה קונה 2007 בעל פאנל PVA ולדעתי הוא עדיף למשחקים.

לפי מעקב שנערך כאן ע"פ הקניה של ה 2007WFP נראה כי LCDTV בפתח תקווה מחזיקים מלאי של PVA ואילו NEXTOP(לא בטוח בשם) בירושלים

מחזיקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה להריץ משחקים היום ב 1920X1200 עם כרטיס X800XTPE ב AGP בן שנתיים.

אני לא מאמין שתצטרך להחליף כל כך הרבה פעמים, כמובן שעדיף להתחיל מגבוה :).

בכל מקרה ניתן לרדת ל 1440X900 ולקבל תוצאות טובות, ב 2407WFP ניתן לרדת ל 1680X1050 ואני מקבל תוצאות מעולות.

אני מאמין שהדבר דומה ב 2007WFP למרות שמעולם לא ניסיתי אותו ב 1440X900. אולי חברי הפורום בעלי המסך

יוכלו להעלות תמונה? או לתת חו"ד?

היה אשכול לא מזמן כיצד נ יתן לדעת איזה פאנל יש לך ב2007WFP ע"פ תפריט פנימי, כמובן שאף חנות לא תיתן לך לבדוק את זה לפני הקניה.

בכל מקרה אני רוצה שתבין שאתה לא נופל אם אתה קונה 2007 בעל פאנל PVA ולדעתי הוא עדיף למשחקים.

לפי מעקב שנערך כאן ע"פ הקניה של ה 2007WFP נראה כי LCDTV בפתח תקווה מחזיקים מלאי של PVA ואילו NEXTOP(לא בטוח בשם) בירושלים

מחזיקים .

קשה לי להאמין שכרטיס הזקן שלך סוחב משחקים חדשים ברזולוציה מפלצתית כזאת (אולי מלבד HL2..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב את הזקן שלי הוא עשה את עבודתו נאמנה וכרגע הוא עדיין סוחב. אבל זה כל מה שהוא עושה

ציינתי כבר שיש לי סטנדרטים דיי נמוכים כשזה מגיע ל FPS במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק אז אין לי בעיות במשחקים ;D בסרטים גם HD וגם "רגילים" אני לא רואה ירידה משמעותית באיכות - יש קצת יותר banding בכחול אבל זה לא ממש מורגש. הטקסט ברזולוציה הטבעית חד מאוד. כשמקטינים יש ירידה בחדות - בערך לרמת TN.

בסך הכל במחיר של המסך הוא מעולה ואני ממליץ עליו - אבל בגלל שמסך זה תחושה אישית אני עוד יותר ממליץ ללכת ולראות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...