איזה אנטיוירוס הכי כדאי להתקין? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנטיוירוס הכי כדאי להתקין?

.nimiking.

Recommended Posts

בשימוש נכון במחשב +פיירוול באיכות גבוהה מספיק לא צריך אנטי וירוס

איך זה מעצבן אותי שאנשים אומרים את זה!!!!!!!!

למה לעזאזל לקחת סיכונים?

מה, קשה להתקין תוכנה קטנה וחינמית ולהיות רגוע?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד פעם אני אחזור על עצמי ואמליץ.

אם אתה רוצה את קספרסקי ואין לך את היכולת לשלם עליו, תתקין את AOL Active Virus Shield.

זה קספרסקי קצת מסורס, אבל עדיין הרבה יותר טוב מהרבה דברים אחרים שיש בחוץ (נורטון למשל?).

וגם מה שהחסירו ממנו זה את ה-Proactive defense וה-Web defense, את הראשון גם ככה הרבה משתמשים לא מפעילים והשני לא קריטי אם יש לך FW נורמלי.

http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני אחזור על עצמי ואמליץ.

אם אתה רוצה את קספרסקי ואין לך את היכולת לשלם עליו, תתקין את AOL Active Virus Shield.

זה קספרסקי קצת מסורס, אבל עדיין הרבה יותר טוב מהרבה דברים אחרים שיש בחוץ (נורטון למשל?).

וגם מה שהחסירו ממנו זה את ה-Proactive defense וה-Web defense, את הראשון גם ככה הרבה משתמשים לא מפעילים והשני לא קריטי אם יש לך FW נורמלי.

http://www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp?

זה מה שמותקן אצלי ואני ממליץ על זה בחום.. גם לי הקספרסקי עשה קצת בעיות אז התקנתי את הגירסה הזאת והיא מעולה..וגם חינמית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לכם...

אני משתמש ב SYMANTEC ANTIVIRUS CORPORATE 10.0.1.1000 והדבר עונה על כל דרישותיי, חזק כמו נורטון, אבל בהמון יותר קליל ממנו, נוח לשימוש, עדכונים ללא בעיות....

זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשיון לא בתוקף לא נחשב לבעיה

מחזק.

אין מה להשוות נורוטון לדורותיו ומקאפי לקספרסקי ו-Nod32

לי היתה בעיה כזו או אחרת עם הקספרסקי ובקבותיה עברתי ל-Antivir החינמית שאני מרוצה ממנה עד הגג.

עידכונים כל יום,0.5M של פנימי נלקחים על ידה כשהיא פועלת ברקע והכי חשוב המחשב נקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...