דרוש UPS שמחזיק מעמד 30+ דקות - מה עדיף? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש UPS שמחזיק מעמד 30+ דקות - מה עדיף?

MX518

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ההספק הנתמך של המכשיר מחושב לפי ההספק הנצרך על ידי הציוד בו תומך המכשיר. לא על פי זמן גיבוי. נכון הוא שבמכשירים המיועדים להספק גבוה יותר יש סוללות גדולות יותר, וזה רק הגיוני כי לגיבוי למשך אותו הזמן דרושות יותר סוללות אם ההספק גבוה יותר.

זמן גיבוי ניתן לשנות על ידי הוספת או שתיים, בהנחה שהזנת וטעינת הסוללות אפשריים (בגלל עומס הזרם הנדרש לטעינה). יש אפשרות לטעינה ארוכה יותר ממצב של פרוקות, או טעינה בזמן דומה אבל בזרם יותר חזק כדי לטעון יותר (למרות המחיר באורך חיי הסוללות).

בזמנו רכשתי מאחד היצרנים המקומיים מכשיר שתומך בהספק של 3500 וואט למשך 50 דקות. הבסיס היה מכשיר קיים על מערכת הבקרה שלו וכו', כאשר הפתרון נמצא בהוספת יחידת חיצונית נוספת. זה היה מכשיר ON LINE ובדרישות אמינות גבוהות במיוחד. בהזדמנות נוספת רכשתי מהם מכשיר של 6000 וואט תלת פאזי, גם כאן נדרש זמן גיבוי רב (35דקות) והפתרון היה בצורה של הוספת מכלול עצמאי נפרד, ושינוי קטן בתכנון הבקרה של המכשיר להתאמה לזרם הטעינה של הסוללות.

אז הארכת זמן הגיבוי אפשרית. כעת צריך רק לבדוק באיזה מכשירים זה אפשרי ואיך ליישם את הוספת הסוללות.

מציע להתקשר ישירות עם היצרן (לדוגמא אדוויס בפארק אפק בראש העין). אל תדבר איתם על דגמי כרטיסים וכו' כי זה באמת לא כל כך בענין שלהם, אלא על צריכה כוללת של הספק ביחידות וואט.

צא מהנחה שכל מה שתרכוש בהתאמה מיוחדת יעלה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף תגובה מפורטת :xyxthumbs:

אני לא מעוניין בפתרונות מותאמים אישית...

הבעיה היא כזו - בגלל שאני גר בבניין חדש, הבניין עדיין לא מחובר ישירות לחברת חשמל, אלא בדרך ארעית... מה שזה תכלס אומר, שפעם ביום-יומיים יש לנו פה הפסקת חשמל לרבע שעה - עשרים דקות. כל זה עד שנקבל טופס 4 לבניין.

אז אני צריך דרך למנוע מהמחשב להכבות (וגם לשמור על אורך החיים שלו). אם אין ברירה אני ארכוש משהו שמספיק רק לרבע שעה, אבל הפיצוי על כך יצטרך להיות בצורה של דרך מסודרת לכיבוי והפעלה מחדש של המחשב בזמן ולאחר הפסקות חשמל.

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל UPS עדכני יש חיבור למחשב (דרך או COM) והוא בא עם תוכנה לניטור ולכיבוי מסודר של המחשב, לכן מהבחינה הזאת אין לך מה לדאוג.

אני לא כ"כ בטוח מה עושים לגבי הפעלה אוטומטית לאחר הכיבוי, אני לא חושב שזה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל UPS עדכני יש חיבור למחשב (דרך או COM) והוא בא עם תוכנה לניטור ולכיבוי מסודר של המחשב, לכן מהבחינה הזאת אין לך מה לדאוג.

אני לא כ"כ בטוח מה עושים לגבי הפעלה אוטומטית לאחר הכיבוי, אני לא חושב שזה אפשרי.

לגבי הפעלה אני מניח שאפשר לסדר משהו

לחתוך את הכבל חשמל שנכנס ל-UPS, לחבר את שני החיבורי מתח משם לחיבור כפתור הדלקה בלוח אם

אפשר אולי דרך Relay כלשהו שיסגור מעגל כשהוא מקבל מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...