כמה שאלות בקשר ל- אל פסק, תגובות מקצועיות בלבד בבקשה (על מנת לא להטעות)... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ל- אל פסק, תגובות מקצועיות בלבד בבקשה (על מנת לא להטעות)...

YAHOOGEEK

Recommended Posts

טוב אז ככה, כמה שאלות בקשר ל- אל פסק:

1. האם זה חובה בכל קנייה של מחשב חדש? אני מדבר מהבחינה של שמירה על החומרה עצמה, האם במקרה של הפסקת חשמל ללא אל פסק החומרה נפגעת (אני מדבר על הרכיבים החדישים ביותר ולא של פעם)?

2. ה- אל פסק מתחבר דרך USB ומוריד מה- "כח" של הספק הראשי, נכון?

3. בהתאם לתשובה על השאלה ראשונה, בעיקרון הזמנתי מחשב ועדיין לא קיבלתי אותו (ולא לקחתי אל פסק), האם לדעתכם זה חובה? כי את האמת אין לי שקל נוסף לבזבז כרגע.

המפרט שלקחתי הוא:

ASUS M201U 22" LCD 2MS (משהו כזה, אני לא בבית כרגע אז אני מוציא ת'דגמים מהראש)

INTEL C2D E6600

ASUS GTS 8800

GYGABYTE 965

2 GB TWINMOS 667 MHZ

וספק כח של אנרמקס 500 וולט (ליברטי!)

זהו בסך הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל פסק בדר"כ לא נחוץ, את העבודה הזאת עושים הספקים האיכותיים וכמו שלקחת LIBERTY 500W מספיק איכותי.

לספקים האלו יש הגנה מפני קפיצות במתח ונפילות מתח במקרה הרע הם ישרפו את עצמם מה שדיי נדיר ובמקרה הטוב פשוט לא יקרה כלום.

אל פסק לא מתחבר לUSB והתפקיד שלו הוא לגרום לך לבצע כיבוי מסודר של המחשב בעת הפסקת חשמל.

הוא מתחבר אך ורק חשמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל פסק בדר"כ לא נחוץ, את העבודה הזאת עושים הספקים האיכותיים וכמו שלקחת LIBERTY 500W מספיק איכותי.

לספקים האלו יש הגנה מפני קפיצות במתח ונפילות מתח במקרה הרע הם ישרפו את עצמם מה שדיי נדיר ובמקרה הטוב פשוט לא יקרה כלום.

אל פסק לא מתחבר לUSB והתפקיד שלו הוא לגרום לך לבצע כיבוי מסודר של המחשב בעת הפסקת חשמל.

הוא מתחבר אך ורק חשמלית.

הרבה תודות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי התגובות נוגדות אחת את השנייה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) נכון.

כמו שליאור אמר לא בא להחליף אל פסק והוא לא יודע לעשות את העבודה שלו אבל איכותי יודע לשמור על רכיבים מפני קפיצות מתח.

אבל נדירים המקרים שבהם כן נשרף משהו במחשב בעקבות הפסקת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הפסקת חשמל ישרף ספק כח זה יוצא יקר :bash:

מן הסתם, אבל לא כל הפסקת חשמל נשרף ספק כוח

בכלל לא נשרפים ספקי כוח בהפסקות חשמל

ספקי כוח נשרפים מנחשולי מתח חזקים

שנייה אז מה עדיף? או אל-פסק או שתיהם?

ואם אפשר בבקשה המלצה לספק כוח אמין וטוב..תודה

עדיף כמובן שניהם

אחד לא עושה את התפקיד של השני

המלצה לספק כוח באיזה תקציב? לאיזו מערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...