מאוכזב מביצועי OC של מערכת ה Core 2 Duo שלי... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב מביצועי OC של מערכת ה Core 2 Duo שלי...

noam23

Recommended Posts

רוב הסיכויים שזה משהו שהוגדר לא נכון או לא הוגדר בכלל

זה לא יכול להיות משהו שהוגדר לא נכון, כי לא הגדרתי שום דבר שלא הייתי בטוח בו ב 100%, ואת התמונות של הביוס הבאתי מקודם.

זה כנראה משהו שלא הוגדר (ורשמתי מקודם מה לא הגדרתי), או פאק של הלוח (שהתגלה רק ב OC).

בכל מקרה, גם אם אקבל אחריות, אני בטוח שלא אקבל אחריות אם דבר כזה יקרה שוב, לכן אני צריך לחשוב טוב מאוד אם OC כדאי לי.

לגבי הטימטום מצידם להגיד שהאחריות לא כוללת חלקים שרופים, תראה, הם אומרים שהיבואן לא מסתיר את זה, הם טוענים שבכתב האחריות של היבואן כתוב שהוא לא מחליף לוחות אם שנשרפו. הסיבה היא כמובן מחשש שנעשה בהם OC או שלא עבדו עם UPS, אבל בפועל התקנה הזו מפילה בין הכיסאות אנשים שהלוח שלהם נשרף כי הוא באמת היה דפוק.

אני גם לא מסכים עם זה שלוח כמו ה P5B Deluxe לא צריך לקבל אחריות על שריפה כתוצאה מ OC. אם הייתי הולך על לוח זול של 500 ש"ח, ומנסה לעשות OC והוא היה נשרף, אז באמת לא הייתי יכול לבוא בטענות, כי זה לא לוח שמיועד ל OC (ומצד שני, גם המחיר שלו נמוך, ולכן האובדן לא כזה נורא). מצד שני, לא ייתכן שאשלם למעלה מ 1200 ש"ח על מקצועי ל OC, שתוכנן מראש להיות כזה שיאפשר OC, שתוכנן לעמוד במתחים ובחום שנוצר כתוצאה מ OC, ועם זאת שלא אקבל אחריות במידה שהוא נשרף כתוצאה מ OC. אני מסכים לא לקבל אחריות על המעבד כתוצאה מ OC (כי לא שילמתי עליו פרמיה אדירה כתוצאה מכך שהיצרן טען שהוא מיוחד ל OC), אבל לא על כמו ה P5B Deluxe, זו פשוט שערוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רק זה, אלא עצמה מתפארת ביכולות הOC של הלוח ורושמת בכל מקום שהיא רק יכולה!

פרופילי OC, יכולות OC גבוהות, מתחים גבוהים ואלה רק חלק ממה שהיא רושמת...

מזה ניתן להבין שהלוח הזה הוא 99 אחוז מיועד לאוברקלוקרים, באמת חוצפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הוא לאוברקלוקרים כבדים ואתה יודע את זה.

אתה פשוט קצת עצבני בגלל שהלך לך הלוח שלא בטוח שזה הוא בכלל נשרף.

תסתכל על הקופסא של הלוח אם ותראה מה רשום לך בגדול : 3 Year Warranty. אין לך מה לדאוג.

פעם הבאה תנעל מתחים ובאמת שלא כדאי להשאיר מתחים על Auto, בכל לוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך מוספט.. מעניין למה הוא שייך(כי הוא אינו באיזור המעבד).

הלוח לא עמד במתח הגבוה באמת. או בקפיצות המתח.

בכל אופן, אם זה רק המוספט הזה הלך, לasus לא צריכה להיות בעייה להשמיש את הלוח, ואולי זה יגדיל את סיכוייך לקבל את האחריות.

לכל החכמולוגים למיניהם - תפסיקו להיות חכמים לאחר מעשה. קרה כאן מקרה מצער, וגם אם נעשתה טעות - אין מה להטיף. אני לא חושב שמישהו כאן באמת האמין שגם ללא נעילת המתחים הלוח יישרף כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן בקשר למתחים

למעבד יש כרגע 1.67V(בביוס)

ולזכרונות יש 2.35V (בביוס)

את המתחים שאמרתי לך קודם בדקתי אותם דרך ה Probe והלוח הזה ממש אבל ממש מזייף עכשיו בתוכנה הוא מראה לי בין 1.58-1.60 למעבד וזה כל כמה שניות זז וכשזה יורד יותר מדיי המחשב קורס.

והטמפ' במשך חצי שעה בדאבל אורטוס מגיע למקסימום 66 מעלות והלוח מגיע ל 31 מעלות.

וכל זה כשהמאוורר של הטוניק על הכי נמוך כי הוא מרעיש מאודדד.

צר לי לומר לך אבל המתחים שאתה נותן מטורפים ולא נדרשים,אני במפרט די דומה לשלך ( שונים ) נמצא על 3.52 24/7 ,מתח מעבד 1.465 ,מתח זכרונות

2.15 4-4-4-12 ( שים לב שהזכרונות הם לא מהמשובחים ביותר ) בבדיקה של ORTHOS ( חשוב לעשות עם הגירסה הנכונה שמיועדת לכפולי ולא עם הגירסה הרגילה שכפי הנראה אתה משתמש בה ולכן מריץ שניים במקביל,מה שלא נכון לעשות עם המעבד שלך ) אני מגיע לטמפרטורה מקסימלית של 56 ,בקיצור

מה שאני מציע לך זה להוריד את המתחים בעיקר למעבד ( לא יקרה כלום אם תרד לבאס של 440*8 כמוני ) בנוגע לזכרונות שלך אני לא מתמצא אבל אולי אפשר להוריד קצת במתח שלהם ואולי אפילו תצליח לעמוד על תזמונים של 4 כמוני אם תהיה על 440 .

לסיום,זה שטענת שאתה מאוכזב ממש הצחיק אותי,תגיד תודה שהגעת למה שהגעת עם מפרט כשלך ועל אויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאני נותן למעבד מתח כזה היא רק בגלל ה V-DROP הנוראי שיש בלוח שלנו :kopfpatsch: , כנראה אצלך הוא יותר נורמלי אבל אצלי זה כבר ניהיה בעייתי כי על פחות מזה יש לי קריסות והמתח שאני נותן לזיכרון הוא דיי בסדר בהתחשב בזה שהזיכרונות שלי מסוגלים להגיע ל 2.3V לפי היצרן ;D

ואני כן משתמש בגירסה שמאמצת את שתי הליבות, אבל אני רוצה שהמעבד יתאמץ כמה שהוא יכול כדי לדעת באמת את המגבלה שלו אז אני מפעיל את זה פעמיים.

היעד שלי היה 4GHZ אבל כנראה שזה לא הכי קל להגיע לשם אז אני נשאר על המקסימום שאני יכול שזה 3.6GHZ לבנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאני נותן למעבד מתח כזה היא רק בגלל ה V-DROP הנוראי שיש בלוח שלנו :kopfpatsch: , כנראה אצלך הוא יותר נורמלי אבל אצלי זה כבר ניהיה בעייתי כי על פחות מזה יש לי קריסות והמתח שאני נותן לזיכרון הוא דיי בסדר בהתחשב בזה שהזיכרונות שלי מסוגלים להגיע ל 2.3V לפי היצרן ;D

ואני כן משתמש בגירסה שמאמצת את שתי הליבות, אבל אני רוצה שהמעבד יתאמץ כמה שהוא יכול כדי לדעת באמת את המגבלה שלו אז אני מפעיל את זה פעמיים.

היעד שלי היה 4GHZ אבל כנראה שזה לא הכי קל להגיע לשם אז אני נשאר על המקסימום שאני יכול שזה 3.6GHZ לבנתיים...

כמה נפילה כבר יש לך 0.2 ? זה לא קריטי גם 0.3 זה לא קריטי

אתה אומר שאתה רוצה להגיע ל - 4 אני מבין שאתה לא מתכוון ל - 24/7 ,אז יש לי חדשות בשבילך,עם הקירור שיש לך אין לך סיכוי להגיע ל - 4 ולעבור בדיקת מאמץ בלי שהמעבד יעבור את ה - 80 מעלות אז למה זה טוב ? שיא לא תשבור,אלא אם אתה מעוניין בכח לקנות מעבד חדש

בקשר לבדיקה הכפולה שאתה מריץ ב - ORTHOS זה לא חכם ( וזה בלשון המעטה כי אני משתדל להיות מנומס ) אם תפעיל את את הגירסה המתאימה תראה שהיא מפעילה את שתי הליבות במאה אחוז מאמץ,אז מה בדיוק אתה משיג עם שתיים פתוחות בו זמנית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נפילה כבר יש לך 0.2 ? זה לא קריטי גם 0.3 זה לא קריטי

אתה אומר שאתה רוצה להגיע ל - 4 אני מבין שאתה לא מתכוון ל - 24/7 ,אז יש לי חדשות בשבילך,עם הקירור שיש לך אין לך סיכוי להגיע ל - 4 ולעבור בדיקת מאמץ בלי שהמעבד יעבור את ה - 80 מעלות אז למה זה טוב ? שיא לא תשבור,אלא אם אתה מעוניין בכח לקנות מעבד חדש

בקשר לבדיקה הכפולה שאתה מריץ ב - ORTHOS זה לא חכם ( וזה בלשון המעטה כי אני משתדל להיות מנומס ) אם תפעיל את את הגירסה המתאימה תראה שהיא מפעילה את שתי הליבות במאה אחוז מאמץ,אז מה בדיוק אתה משיג עם שתיים פתוחות בו זמנית ?

אני לא מסכים, עם ה - TUNIQ TOWER הוא בהחלט יכול להגיע ל - 4GHZ ולא להגיע ל - 80 מעלות במאמץ.

שים לב, STINGER הגיע עם ה - E6300 ל - 3750MHZ על קירור סטוק והיו לו טמפ' כאלו (לינק - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=223835.0), הטוניק הרבה יותר טוב מהסטוק וה - E6400 עם לוח וזכרונות טובים יגיע ל - 4GHZ איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שסטינגר הציג במאמץ זה 3.5GHZ והטמפ' היתה 65 מעלות.

אני עם מקורי ומעבד על 3.4GHZ עם מתח נמוך בהרבה (1.3) מגיע ל72 מעלות בקירור מקורי ככה שאני לא יודע באיזה פריזר הוא שם את המחשב באותו זמן או שהוא פשוט בדק טמפ' עם התוכנה של הלוח (מציגה 62 מעלות אצלי כשבקביל TAT מציגה 72) .

ועד לא דיברנו על 4GHZ שצורך מתח מטורף בהרבה...

טוניק כבר לא כל כך מתאים.

אתה יכול להסתקל ב XS יש שם ת'רד על E66 ב 4GHZ.. תיראה את הטמפ' שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ג'יגה עם E6300 על אוויר זה מטורף.

250 מגה הרץ זה המון, בהתחשב בעובדה שאתה כבר נמצא באוברקלוק גבוה מאוד. הדרישה לעוד מתח גדלה באחוזים מטורפים, ומכאן גם פליטת החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים, עם ה - TUNIQ TOWER הוא בהחלט יכול להגיע ל - 4GHZ ולא להגיע ל - 80 מעלות במאמץ.

שים לב, STINGER הגיע עם ה - E6300 ל - 3750MHZ על קירור סטוק והיו לו טמפ' כאלו (לינק - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=223835.0), הטוניק הרבה יותר טוב מהסטוק וה - E6400 עם לוח וזכרונות טובים יגיע ל - 4GHZ איתו.

אתה לא מבין על מה אתה מדבר,כדי להגיע ל - 4 המתח יעמוד על מינימום 1.65 וסביר להניח שגם זה לא יספיק, לכיוון 1.7 נראה יותר סביר,עם מתח כזה אין בעולם אויר שיחזיק את המעבד מתחת ל - 80 מעלות במאמץ מלא.

זה שיש לך TT עדין לא הופך אותו לכל יכול.

אני כרגע על 3.52 עם מעולה ( נינגה ) ומארז איכותי וקר וסירקולציה מעולה במארז,כשאני בודק יציבות עם ORTHOS במתח הנוכחי ( 1.465 ) הטמפרטורה נעה במקסימום סביב ה - 56 וזה כשאנחנו בחורף והטמפרטורה החיצונית היא סביב ה - 15 מעלות,כשאני אערוך את הבדיקה בקיץ ללא מיזוג בחדר הטמפרטורה תקפוץ ב - 10 מעלות לפחות ושוב חשוב לזכור מדובר במתח של 1.465 אז תחשוב לבד מה תהיה הטמפרטורה כשהמתח סביב 1.7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...