הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 80 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

נחמד, אני רוצה אחד! :silly:

בקשר לכרטיס קול, תחפשו היה כתוב עליו איפשו.. היה כתוב שזה בסך הכל ציפ של רילטק, משו בסגנון של כרטיסי הOB

לא באים לתת כאן איכות , הדגש הוא ותמונה בכבל אחד, כמו שHDMI אמור להיות, זה הכל... אני לא חושב שזה יהיה איכותי...

מתי הHD 2900XT אמור לצאת? וכמה צפוי לעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שמדובר בהרבה זמן עד שנראה את הכרטיסים זמינים בארץ , וגם אז המחירים בהתחלה יהיו גבוהים

במקביל תימשך ירידת מחירים בכרטיסי NVIDIA

בקיצור ה-R600 ימשיך להיות כרטיס מוצלח מאוד לסימפוזיונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שמדובר בהרבה זמן עד שנראה את הכרטיסים זמינים בארץ , וגם אז המחירים בהתחלה יהיו גבוהים

במקביל תימשך ירידת מחירים בכרטיסי NVIDIA

בקיצור ה-R600 ימשיך להיות כרטיס מוצלח מאוד לסימפוזיונים

AMD יצאה בהצהרה שהיא תתמכר את סדרת R600 במחירים אגרסיבים מול , 22 לאפריל מתקרב ואז.. נגמרו הסימפוזיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה חזרתי מסידורים והבאתי לכם תמונה מעניינת :smile1:

SS של 3DMARK06 עם R600 (אין לו זיהוי אפילו בתוכנה)

R600@E6600 2.4G Mark06

R600_3dmark06_01_pcinlife.jpg

R600@e6600@1280X1024

ATI Driver 8.351

וכמובן על ויסטה

קודם כל המעבד מגביל מאוד את התוכנה, דבר שני זה הדריוור הישן הדרוויר החדש 8.361 נותן קפיצה רצינית בביצועים.

בקיצור התוצאה הזו לא רלוונטית בכלל.

R600XT will be officially known as Radeon HD 2900 XT when it launches in May. It seems that R600XT will be available first followed the XTX. According to DailyTech, the Radeon HD 2900 series features 320 stream processors and supports 128-bit HDR rendering, 24xAA, physics processing. Other features include integrated HDMI output capabilities with 5.1 surround sound. Although the wait for R600 is unbearable but the consoling part is that R600XT stood up well against NVIDIA GeForce 8800 series. Using a 2 Extreme QX6700 processor, R600XT scored 12K in 3DMark06, slightly better than a GeForce 8800 GTX. It is benched on the latest 8.361-RC4 drivers, quite an improvement over the older sets of drivers. The clock of R600XT stood at 750MHz while the memory is at 820MHz. It looks all decent for a US$399 card.p>

זה מהVR ZONE קצת יותר עדכני עם הדרוויר העדכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחתי ודרוויר זה מילה בלעז כלומר אפשר לרשום אותה גם על ב' וגם עם ו'

בכל מקרה המעבד אכן מגביל וכבר היו הרבה תוצאות עם E6600 ועם QX6700 לעומת אותם מעבדים בOC שהראו שהמעבד בלי OC אכן מגביל.

בכל מקרה לגבי ה 3000 תעשה את החשבון לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז זה הולך להיות כרטיס שיעלה כנראה 2000 ש"ח +-

אם התוצאות יהיו אכן טובות מה 8800GTX אני צופה חוסר מלאי רציני בחודש הראשון ליצאה לחנויות.

מאוד מקווה שאכן כך יהיה כי אז אני אהיה בטוח שהיה שווה לחכות :yelclap:

ימים (ספורים)יגידו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...