הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 78 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה אתה יודע שב DX10 הוא לא יתפקד בכלל?

חוץ מזה, אם 1950PRO מציג לדוגמא 60 FPS

ו 8600GTS מציג גם 60 FPS

עדיף יהיה ה 8600GTS כי הוא מסדרה מתקדמת יותר

זה הכל

אני לא חושב שאנשים ימשיכו לקנות 1950PRO\1950XT כשישתחררו ה 8600

זה ממש מפגר לקנות כרטיס DX9 כשיודעים שהרגע שבו יצאו משחקי DX10 הולך ומתקרב

חבל על הכסף

אם תקנה כרטיס DX9 אתה תתקע איתו, ואם תחליט למכור אותו אף אחד לא ייקנה - כי יהיו כבר כרטיסי DX10 לכל תקציב

אם הם היו שווים לא הייתי מתווכח אלא אומר שכדאי לחכות שיורידו ל - 8600GTS את המחיר כדי שהוא יהיה משתלם.

אך זה ממש לא המצב, תראה פה:

1) http://www.ocworkbench.com/2007/nvidia/8600GTS/b5.htm

2) היתה גם את הביקורת ב - HARDWAREZONE אבל הסירו אותה מהאתר, כנראה בגלל ה - NDA.

תדפדף עוד בביקורות ותראה שבמקרה האופטימי הוא משתווה או עוקף בקצת את ה - X1950PRO ורוב הזמן הוא מפסיד לו ואף בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזויף..

המפתחים של קרייסיס, אין להם דמו לא רק זה אלא הם לא יריצו את המשחק על כרטיסי ATI כשם עובדים עם של .

כל הביקורות שאתם רוצים תיחכו בערבון מוגבל עד שבכלל לא תתיחסו אליהם בגלל NDA.

אורן, אתה שכחת את בעיות הייצור שהיו ל X1800XT שגרמו דחייה גדולה ::)

*ATR נתונים על הנייר יכולים להראות לך עדיפים אבל בפועל זה לא :nono:

דניס: תפסיק להמליץ על כרטיס DX9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המפתחים של קרייסיס, אין להם דמו לא רק זה אלא הם לא יריצו את המשחק על כרטיסי ATI כשם עובדים עם של אנוידיה.

2) דניס: תפסיק להמליץ על כרטיס DX9

1) מעניין למה פועל יותר טוב על כרטיסי ATI...

2) אתה פאנבוי של אבל הגיע הזמן להודות שה - 8600 הם כישלון מבחינת ביצועים ולכן הגיוני מאד להמליץ על כרטיס DX9 חזק יותר באותו מחיר כי ה - DX10 עוד לא הגיע ולכן עוד לא רלוונטי. ושהוא יגיע הוא יהיה אופציית HIGH END בלבד שמיועדת לכרטיסים חזקים בהרבה מה - 8600.

רק מאוחר יותר הוא יהפוך למיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) אתה פאנבוי של אבל הגיע הזמן להודות שה - 8600 הם כישלון מבחינת ביצועים ולכן הגיוני מאד להמליץ על כרטיס DX9 חזק יותר באתו מחיר כי ה - DX10 עוד לא הגיע ולכן עוד לא רלוונטי. ושהוא יגיע הוא יהיה אופציית HIGH END בלבד שמיועדת לכרטיסים חזקים בהרבה מה - 8600.

ת'שמע הפעם אני חייב להסכים איתך, צודק ב-100% ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזויף..

המפתחים של קרייסיס, אין להם דמו לא רק זה אלא הם לא יריצו את המשחק על כרטיסי ATI כשם עובדים עם של .

כל הביקורות שאתם רוצים תיחכו בערבון מוגבל עד שבכלל לא תתיחסו אליהם בגלל NDA.

אורן, אתה שכחת את בעיות הייצור שהיו ל X1800XT שגרמו דחייה גדולה ::)

*ATR נתונים על הנייר יכולים להראות לך עדיפים אבל בפועל זה לא :nono:

דניס: תפסיק להמליץ על כרטיס DX9

אתה מודע לזה שעד לפני כמה חודשים כל הדמויים של Crysis היו על מערך CF מיוחד שדימה DX10 בעזרת brute force נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) אתה פאנבוי של אבל הגיע הזמן להודות שה - 8600 הם כישלון מבחינת ביצועים ולכן הגיוני מאד להמליץ על כרטיס DX9 חזק יותר באותו מחיר כי ה - DX10 עוד לא הגיע ולכן עוד לא רלוונטי. ושהוא יגיע הוא יהיה אופציית HIGH END בלבד שמיועדת לכרטיסים חזקים בהרבה מה - 8600.

1.רגע אמרתי שכרטיסי עדיפים ? לא,אמרתי רק שהם עובדים עכשיו עם 8800 וגם זה מנוע חדש לחלוטין (ודובי זובי לא ידעתי, אבל עכשיו הם עובדים על 8800)

2. רגע למה אתה אומר שני פאנבוי? בגלל שאני לא אומר ש8600 גרוע? זה שאתה וכמה חבר'ה (או רק אתה?) כבר מכריזים על כרטיס ככישלון עוד לפני שהוא יצא על באנצים חסרי בסיס זה אומר דווקא שאתה פאנבוי.

אם יתברר ש8600 באמת כישלון עפ"י ביקורות רשמיות אני אחזור בדבריי למרות שעדיין לא הייתי ממליץ על כרטיסי DX9.

זה כמו שאני אכריז על R600 ככישלון אחריי יותר מחצי שנה המתנה והוא מציג ביצועים דומים ל8800GTX מכמה באנצים חסרי בסיס של 3DMARK06 אני עושה את זה? לא!

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ATR נתונים על הנייר יכולים להראות לך עדיפים אבל בפועל זה לא :

מה שאמרתי נגע לגבי משחקי הדור הבא של DX10 שם עוד אף-אחד לא יודע מה הולך לקרות, כלומר האם היתרון על הנייר יתבטא ובזה אני די מאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...