הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 79 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

1.רגע אמרתי שכרטיסי עדיפים ? לא,אמרתי רק שהם עובדים עכשיו עם 8800 וגם זה מנוע חדש לחלוטין (ודובי זובי לא ידעתי, אבל עכשיו הם עובדים על 8800)

2. רגע למה אתה אומר שני פאנבוי? בגלל שאני לא אומר ש8600 גרוע? זה שאתה וכמה חבר'ה (או רק אתה?) כבר מכריזים על כרטיס ככישלון עוד לפני שהוא יצא על באנצים חסרי בסיס זה אומר דווקא שאתה פאנבוי.

אם יתברר ש8600 באמת כישלון עפ"י ביקורות רשמיות אני אחזור בדבריי למרות שעדיין לא הייתי ממליץ על כרטיסי DX9.

זה כמו שאני אכריז על R600 ככישלון אחריי יותר מחצי שנה המתנה והוא מציג ביצועים דומים ל8800GTX מכמה באנצים חסרי בסיס של 3DMARK06 אני עושה את זה? לא!

::)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורן, אתה שכחת את בעיות הייצור שהיו ל X1800XT שגרמו דחייה גדולה ::)

למי איכפת? זה לא מנע מאנשים עם קצת שכל בראש (יגאל, למשל) לקנות להם אחד, שיחקתי עליו COH בגראפיקות הכי מטורפות שיש והמשחק רץ חלק.

המלצה חמה חמה ממני לכולם : תפסיקו להיות FAN BOY'Z, זה סתם מעצבן לתקן אותכם כל פעם מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב נהיה להיט לקרוא פאן בוי לכל מי שלא מסכים עם הדעה שלך.

טארגין עושה בשכל שהוא לא שופט את הכרטיסים (אם הבנתי נכון אותו) ומחכה לראות את התוצאות אחרי שהכרטיסים יוצאים.

קשה לי להאמין שיש פה באמת אנשים (טוב חוץ מאורי) שבאמת אכפת להם איזה חברה יותר טובה נווידיה או , תכלס אנחנו הישראלים רוצים את הכי טוב בהכי זול שאפשר למצוא. פאן בוי אולי מתאים לשאר העמים אבל לא ממש מתיישב עם מנטליות של הישראלי המצוי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו מה שכותבים עליכם

1/2 שנה אתם מברברים ועל מה ?

כרטיס שאף אחד לא יודע עליו כלום !

כל שני וחמישי ,מישהו קרא כתבה באנגלית ומצטט

מראים לכם חתיכת פלסטיק בצבע אדום +צי'זבטים ואתם מאמינים

תסבירו ,יש לפני חצי שנה דריברים לכרטיס ? בכלל

החבר לא הוציאה אותו ליצור !

תקראו :,

. מילה מהחתול, גור מעתיקן, תיעלם!

מאת: חתול (ב-0:41, 14.04.2007)

אני לא מבין על מה הרעש!

יש לי EVGA 8800GTX AC3, שביחד עם STRIKER וE6600 על 3.8 ג'יגה מוציא 12500 אלף נקודות בלי אובקלוק לכרטיס עצמו.

עכשיו אני רוצה לראות את מלקקי ATI אומרים משהו.

בקיצור, זה סה"כ HYPE, תעברו לחדשה הבאה ואל תדאגו, את אותם ביצועים אתם מקבלים כבר עכשיו ובפחות כסף.

18. אתם מקשיבים לעצכם??

מאת: asafasaf29 (ב-6:08, 14.04.2007)

תגידו אתם מקשיבים לעצכם?? אתם רבים על כרטיס מסך!!

אולי תתעוררו!!

אפשר לחשוב שהכרטיס מסך הזה יעשה אתכם מאושרים יותר.

19. ל18

מאת: AsD (ב-13:02, 14.04.2007)

הם רבים על דעות שונות..

=/

20. איך אתה יודע מה חשבתי ? מה עם 24K

מאת: rubi (ב-1:22, 15.04.2007)

איך אתה יודע מה חשבתי ? מה עם 24K

.

אין לכם לעשות לחלום על כרטיס שאף אחד לא יודע

מי ,מה ,איך ?

הכל ספקולציות !

בסוף יקראו רחוב עליכם

יקרא : חלום עליכם

21. כל מוצר חדש אתם קופצים

רק שיצא אניי אני אני -קונה

ואז אומרים לו "בו "

תשובה - אני אני אני

מחכה לכרטיס הבא ....

וחוזר חלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהופך את כל הענין למענין :xyxthumbs:

לפני/אחרי...

בעברית צחה מדובר פה על דיון .

דיון שרובו ספקולציות ושיאו יגיע בהשקת הכרטיס,מה כל כך שלילי בזה?

זה שדנים על משחק מחשב שעומד לצאת עוד שנה זה לא אותו דבר?

כל אחד ותחומי הענין שלו.

חוץ מזה,זה שאתה כותב פה הופך אותך גם למשתתף,מה בדיוק אתה רוצה להגיד?

תנחת,יהיה בסדר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו מה שכותבים עליכם

1/2 שנה אתם מברברים ועל מה ?

כרטיס שאף אחד לא יודע עליו כלום !

כל שני וחמישי ,מישהו קרא כתבה באנגלית ומצטט

מראים לכם חתיכת פלסטיק בצבע אדום +צי'זבטים ואתם מאמינים

סוף סוף , משב רוח של שפיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארד גם אם אתה מוציא 12K ב3DMARK06 עדיין מבחינת FPS במשחקים אתה לא מתקרב לתוצאות של הGTX וזה מה שחשוב, ודרך אגב הכרטיס הזה אם אתה לא מודע בה כבר עם OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי מתי התחילו למכור את המשחק :s07:

יש בגיימספוט איזה טרילר שאחד המפתחים מגיע לתערוכה להציג את CRYSIS והוא אמר שהמשחק רץ עם 8800GTX על ההגדרות הכי גבוהות.

והם משחקים כמה דקות בחלק מסויים במשחק.. יורים על עצים וכאלה דברים..

1.רגע אמרתי שכרטיסי עדיפים ? לא,אמרתי רק שהם עובדים עכשיו עם 8800 וגם זה מנוע חדש לחלוטין (ודובי זובי לא ידעתי, אבל עכשיו הם עובדים על 8800)

2. רגע למה אתה אומר שני פאנבוי? בגלל שאני לא אומר ש8600 גרוע? זה שאתה וכמה חבר'ה (או רק אתה?) כבר מכריזים על כרטיס ככישלון עוד לפני שהוא יצא על באנצים חסרי בסיס זה אומר דווקא שאתה פאנבוי.

אם יתברר ש8600 באמת כישלון עפ"י ביקורות רשמיות אני אחזור בדבריי למרות שעדיין לא הייתי ממליץ על כרטיסי DX9.

זה כמו שאני אכריז על R600 ככישלון אחריי יותר מחצי שנה המתנה והוא מציג ביצועים דומים ל8800GTX מכמה באנצים חסרי בסיס של 3DMARK06 אני עושה את זה? לא!

::)

לא יודע מה איתך אבל כרטיס שמציג ביצועים כמו 8800GTX ועולה כמו 8800GTS.. אני לא מאוכזב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אבל אל תשכחו שיש שם גם כרטיס קול כנראה אולי לא יהיה כמו כרטיס קול נפרד מהעשירון העליון (חח איזה דוגמא) אבל עדיין יחסוך ובטח יגיביר ביצועים למשחקים שדורשים או משחקים שידרשו בעתיד עיבוד קול ברמה גבוהה או בצורה שונה לכול דבר כך שזה יוכל להתחלק בין שני מערכות עיבוד הקול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה חזרתי מסידורים והבאתי לכם תמונה מעניינת :smile1:

SS של 3DMARK06 עם R600 (אין לו זיהוי אפילו בתוכנה)

R600@E6600 2.4G Mark06

R600_3dmark06_01_pcinlife.jpg

R600@e6600@1280X1024

ATI Driver 8.351

וכמובן על ויסטה

מדובר פה על HD 2900XT ולא על HD2900XTX שיגיע מאוחר יותר (מעניין מזה מאוחר יותר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...