הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 141 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

בוקר טוב,

אני חושב ש guru3D מסכם את זה יפה

Everybody was expecting and hoping for a product that would wipe the floor clean with NVIDIA's 8800 GTX/Ultra. That's just not the case. Performance wise the Radeon HD 2900 XT has a very hard time coming even close to these product in a lot of scenarios
the HD 2900 XT performance wise ended up in the lower to mid part of the high-end segment. Sometimes it has a hard time keeping up with a 320MB 8800 GTS, and in other scenarios we see performance close or equal to the 8800 GTX.

כרטיס טוב במידה והוא יתומחר נכון,

יש לו עליונות טכנולגית על ה 8800 640 אבל מצד שני הוא פולט חום ובמצבים קיצוניים רועש כמו מייבש שיער(לא המצאה שלי נלקח מהביקורת)

you'll have a local hair-dryer

הקיצר כמו שנאמר בביקורת כל אחד צריך לעשות את השיקול שלו,

אני לתומי קיוויתי שתיהיה החלטה די ברורה האם לקנות אותו או את ה 8800 640 אבל לצערי אני עדיין יצטרך להתחבט בשאלה בשבוע חצי עד שאני יקנה את המחשב החדש.

The Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכם

חייב להגיד לא ניתן להבין כלום מה טוב יותר ולמה

לפני יומיים קטלו את R600 מול GTS

היום R600 כבר טוב מ-GTX

???

לא מובן גם האם יש בארץ כרטיסים ATI XT2900

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת של

OCWORKBENCH.COM

ה2900XT עוקף את ה 88GTX בגמעט הכל (ב+אפקטים) אבלל ללא אפקטים הGTX מנצח

שימו לב המחיר של ה 2900XT=

399X3.96X1.15X1.1=1998 שקל בארץ כמחיר התחלתי! אולי ישתלם בסופו של דבר (מחיר בדולר כפול שער דולר כפול מס כפול רווח לחנות =1998)

המחיר ירד ב 200 שקל בשבוע הזה ב 100% אז תוך חודש-חודש וחצי 1900-1700 אפילו 1600 והGTS 1500-1300 320MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה פריסייל אז הם מעלים את המחיר אין להם אותו במלאי עדיין

ודבר שני זה נועה שהם תמיד נותנים מחיר בקצת יותר... למוצרים חדשים

כתבתי שצחכה קצת עוד כמה ימים ותראה שירד במלא

המחיר עכשיו לפריסייל הוא430$

אז החישוב לנועה זה 2545=430X3.96X1.15X1.3

הרווח לחנות גדול יותר או שהם חושבים שהדולר עדיין על 4.5 חחח ואז זה יוצא 430X4.5X1.15X1.1=2447

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבהגדרות 8xAA/16xAF, 2560x1600

ברוב המצבים HD2900 אוכל את 8800FTX

http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1314&Itemid=1&limit=1&limitstart=7

מענין :hat:

דבר אחר וחשוב-אני רואה בבאנצ'מרקים השונים באתרים שונות מוזרה של ביצועים וחוסר יציבות בביצועי הכרטיס.

חבר'ה,אין לי ספק שהדרייבר לא מוכן סופית,זו הסיבה היחידה.

חכו לתוצאות נכונות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת על ה-R600 באתר של GURU

http://www.guru3d.com/article/Videocards/431/

LOL אחד גדול על כל מי שקנה 8600GTS ומטה כדי "להנות ממשחקי DX10" :lol:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/431/17/

אפילו 8800GTX המפלצתי מתפשר על 42FPS ברזולוציה עלובה של 1024x768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL אחד גדול על כל מי שקנה 8600GTS ומטה כדי "להנות ממשחקי DX10" :lol:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/431/17/

אפילו 8800GTX המפלצתי מתפשר על 42FPS ברזולוציה עלובה של 1024x768

בוא'נה זו חתיכת פדיחה לאנבידיה אם זה נכון :nixweiss:

מענין מה יקרה אם משחקים יותר כבדים של הדור החדש.

מה שכן,מומחים כבר הניחו שאנבידיה הוציאה יותר מדי מהר את כרטיסי DX10 -סידרה 8XXX

וכנראה שהתאימות שלהם למשחקים שתומכים ב DX10 ,לוקה בחסר.

הגיוני ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Breathtaking is what this benchmark is. Initially when ATI handed out this demo I was a little reluctant as well ... It could be tainted as it's handed out by ATI. So we started testing an 8800 GTX with this software, and stumbled into bad performance and weird performance issues. The HD 2900 XT and 8800 GTX where equal performance wise. And what this review definitely shows, is that it can not really be the case. Later that evening NVIDIA noticed that the press obtained the demo and one day later issues a driver which was showing excellent performance and no weird stutters or anything anymore. The driver is the 158.42driver which be will be released to the public this week.

Performance, well it has to be said: the HD 2900 XT definitely shows potential in DX10, doesn't it? Sure it's no 8800 GTX, but for the money in this demo it shows excellent performance.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן לסכם? 2900XT או 8800GTS 640MB? מי באמת אוכל אותה בקרב הזה? לפי מה שאנשים אומרים פה בינתיים, יחס הביצועים/מחיר הוא בהחלט בצד של ... ואני הכי נדפקתי עם תקציב של 300$ שזה בול בין הHIGH END והMID END של .... ווכ....

אני צריך לשמוע מישהו שיכול לסכם את מכלול הביקורות ביותר ממשפט אחד, מה לעזאזל אני רואה פה. (דרייברים לא , כן עוקף לא עוקף, עם פילטרים בלי פילטרים, עם אפקטים בלי אפקטים:: אני מאוד מבולבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...