הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 137 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

טוב אנשים בצער רב אני מודיע שה-2900XT נכשל! :'( כנסו ל- -ZONE יש שם ביקורת!

הם אומרים שהוא הפסיד עקב תמיכה גרועה של דריברים בכרטיס גם אני מאמין שזאת הבעיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אנשים בצער רב אני מודיע שה-2900XT נכשל! :'( כנסו ל- -ZONE יש שם ביקורת!

הם אומרים שהוא הפסיד עקב תמיכה גרועה של דריברים בכרטיס גם אני מאמין שזאת הבעיה....

ה-NDA ירד?

כתוב שזה מ-3:44am...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת בדיחה, לא רק הביצועים של הכרטיס, אלא שהאתר מפרסם בדיקות שנעשו לפני חודש במקרה הטוב. הדרייברים שבהם נעשו הבדיקות הם pre-alpha 8.37.4.2_47323 drivers מצד שני זה גם עצוב ששבועות לפני הכרטיס הדרייברים שלהם מוגדרים עדיין בתור pre-alpha.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהם יעבדו קצת על הדרייברים הוא אמור להיות כמעט ברמה של ה - 8800GTX, יש לו פוטנציאל אבל הדרייברים עדיין לא מנצלים אותו.

אז שיחכו עוד קצת עם ההשקה ! , אם הדרייברים גרועים זה פשוט יכול להרוס את ההשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תחושה כאילו ההשקה הזאת באה בהפתעה לחברה ב ATI...

אחרת אני לא מבין מה הם חושבים לעצמם, הרי כל העולם ממתין ליריית הפתיחה בגלל הערפול והמסתורין שעפפו את הכרטיס,

הייתי מצפה שיהיו דריברים יותר בשלים ליום ההשקה.. אבל אולי זה רק אני

the Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיחכו עוד קצת עם ההשקה ! , אם הדרייברים גרועים זה פשוט יכול להרוס את ההשקה

גם הדחיות יכולות להרוס את ההשקה.

ניראה לי שהציבור כבר איבד עניין, ולכן לחוצים להשיק את הכרטיסים החדשים, למרות שהם לא יהיו בחנויות לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שהדריברים יסתדרו והצריכת חשמל היא באמת רק 17W יותר מה GTX, כיוון שאז הכרטיס הזה באמת יהיה GTX במחיר של GTS...

חשבתי לבקש מדוד שלי מחו"ל שיקנה לי GTד, אבל עכשיו אני אחכה קצת עד שהכרטיס יצא ואז אני אחליט (ד"א: מתי תצא הגירסה של ה 65nm? שמעתי שבקרוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהם יעבדו קצת על הדרייברים הוא אמור להיות כמעט ברמה של ה - 8800GTX, יש לו פוטנציאל אבל הדרייברים עדיין לא מנצלים אותו.

על סמך מה אתה אומר את זה? ההייפ של ATI בחודשים האחרונים?

"First with 512bi memory" - הרגו אותי - למי איכפת אם שמתם שם 2046BIT כל עוד זה לא מתבטא בביצועים??

הבעיה היחידה שרואים בבירור של דרייורים זה בפונקציה של הAA שלהם, על זה הם צריכים עוד הרבה לעבוד, אבל אם לא מסתכלים על הבנצ'ים של הAA גם שם הם נופלים ובגדול ואפילו במקומות שייתרון הזיכרון יותר חשוב מהליבה הם נופלים בו - AF ורזולוציות גובההות - הGTS 320 מגה עובר אותו ברוב המקרים (לפי מה שראיתי גם לאנוידיה יש בעיה בCOMPANY OF HEROES).

הקיצר - קח 2 GTS 320 מגה בSLI , גם ייצרוך פחות וגם ייתן יותר מפי שניים ביצועים מהזוועה הזו.

אני רק מחכה לתירוצים נוסף - PS3 - "אבל לנו יש כרטיס קול ואנחנו תומכים בטכנולוגיות חדשות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקה מעוותת ביותר...

דחיות של חצי שנה, השקה רק של כרטיס אחד + השקת נייר מעורפלת לעוד חודשיים לעוד כמה, NDA מחורבן ודרייבים גרועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...