הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 138 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על סמך מה אתה אומר את זה? ההייפ של ATI בחודשים האחרונים?

"First with 512bi memory" - הרגו אותי - למי איכפת אם שמתם שם 2046BIT כל עוד זה לא מתבטא בביצועים??

הבעיה היחידה שרואים בבירור של דרייורים זה בפונקציה של הAA שלהם, על זה הם צריכים עוד הרבה לעבוד, אבל אם לא מסתכלים על הבנצ'ים של הAA גם שם הם נופלים ובגדול ואפילו במקומות שייתרון הזיכרון יותר חשוב מהליבה הם נופלים בו - AF ורזולוציות גובההות - הGTS 320 מגה עובר אותו ברוב המקרים (לפי מה שראיתי גם לאנוידיה יש בעיה בCOMPANY OF HEROES).

הקיצר - קח 2 GTS 320 מגה בSLI , גם ייצרוך פחות וגם ייתן יותר מפי שניים ביצועים מהזוועה הזו.

אני רק מחכה לתירוצים נוסף סוני - PS3 - "אבל לנו יש כרטיס קול ואנחנו תומכים בטכנולוגיות חדשות"

אני אומר את זה כי במספר מבחנים הוא כמעט משתווה ל - GTX ובאחרים הוא נופל ממנו בהרבה, זה מראה על חוסר יציבות בביצועים שלדעתי ייפתר ע"י חדשים.

כי מבחינת BRUTE FORCE הוא אמור להיות פחות או יותר שווה ל - GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה כי במספר מבחנים הוא כמעט משתווה ל - GTX ובאחרים הוא נופל ממנו בהרבה, זה מראה על חוסר יציבות בביצועים שלדעתי ייפתר ע"י דרייברים חדשים.

כי מבחינת BRUTE FORCE הוא אמור להיות פחות או יותר שווה ל - GTX.

מבחינתי הבנצ'ים שלהם מחולקים לכמה קטגוריות -

-בנצ'ים מוגבלים מעד - או מכל רכיב אחר - בבנצ'ים האלו כל הכרטיסים יגיעו בערך לאותה תוצאה, גם הפרש של עשרה פריימים מאוד קביל לקטגוריה הזו - קל לזהות אותה כי הם שמו במיוחד בשבל זה את כרטיס הדור הקודם של איטיאי ואז אתה יכול לראות בבירור שהוא מאחור בהרבה.

- קבוצה שניה היא באמת הבאג דרייורים של איטיאי שקורה כשמפעילים להם AA שם מאוד ניכר הבאג כשפתאום הפריימים צונחים לרמה של ה1950 או בפקטור 3 משאר האנוידיה.

-קבוצה שלישית זה מה שאתה מכנה BRUTE FORCE רזולוציה יחסית גובהה וAF, החל מ1600X1200 אתה מתחיל לראות את הפערים, אתה מתחיל לראות שאנוידיה מאבדת פריימים ספורים בעוד איטיאי יורדת ירידה כמעט אקספוננציאלית, חוצמה כמובן COMPANY OF HEROES שם זה נראה כמו באג מצד מאחר והם מציגים ביצועים דומים לדור הקודם שלהם שם.

-קבוצה הרביעית זו קבוצה שבוחנת יותר את הזיכרון שלך, גישה, יעילות ומהירות - רזולוציות אולטרא גבוההות עם כל הפילטרים, פה זה בעיה להסתכל על הפן של איטיאי כי באמת התעלמתי מכל בנצ' שלהם שמכיל AA, אבל גם ללא AA רואים שיש להם נפילה מאוד חמורה בפריימים כשמדובר בפונקציות שדורשות .

בכל הקטגוריות הנ"ל איטיאי מפסידות הפסד צורם פרט לשלישית שכמו שאמרתי , כנראה באג במשחק ספציפי.

ד"א - הגעתי לסוף המאמר - גם באיכות תמונה החברה הפסידו.

מזל טוב - מצאנו יורש לסדרת FX - אם כי איך שזה נראה בסף הבושה איטיאי השאירו את הסדרה הזו הרבה מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם מישהו מפיץ FUD על ATI, כדאי שלא תתייחסו לאתרים האלו ברצינות.

שימו לב איך האתר הזה משנה כל כמה ימים את התוצאות. :bash:

http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1325&Itemid=1&limit=1&limitstart=3

http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1314&Itemid=1&limit=1&limitstart=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם מישהו מפיץ FUD על ATI, כדאי שלא תתייחסו לאתרים האלו ברצינות.

שימו לב איך האתר הזה משנה כל כמה ימים את התוצאות. :bash:

http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1325&Itemid=1&limit=1&limitstart=3

http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1314&Itemid=1&limit=1&limitstart=4

ברור, צריך להתייחס רק לאתרים סינים ולבלוגים של אנשים בכל מה שקשור לamd

זה ידוע שכל שאר האתרים מקבלים כסף מאינטל וnvidia כדי להטות את התוצאות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הבנצ'ים שלהם מחולקים לכמה קטגוריות -

-בנצ'ים מוגבלים מעד - או מכל רכיב אחר - בבנצ'ים האלו כל הכרטיסים יגיעו בערך לאותה תוצאה, גם הפרש של עשרה פריימים מאוד קביל לקטגוריה הזו - קל לזהות אותה כי הם שמו במיוחד בשבל זה את כרטיס הדור הקודם של איטיאי ואז אתה יכול לראות בבירור שהוא מאחור בהרבה.

- קבוצה שניה היא באמת הבאג דרייורים של איטיאי שקורה כשמפעילים להם AA שם מאוד ניכר הבאג כשפתאום הפריימים צונחים לרמה של ה1950 או בפקטור 3 משאר האנוידיה.

-קבוצה שלישית זה מה שאתה מכנה BRUTE FORCE רזולוציה יחסית גובהה וAF, החל מ1600X1200 אתה מתחיל לראות את הפערים, אתה מתחיל לראות שאנוידיה מאבדת פריימים ספורים בעוד איטיאי יורדת ירידה כמעט אקספוננציאלית, חוצמה כמובן COMPANY OF HEROES שם זה נראה כמו באג מצד אנוידיה מאחר והם מציגים ביצועים דומים לדור הקודם שלהם שם.

-קבוצה הרביעית זו קבוצה שבוחנת יותר את הזיכרון שלך, גישה, יעילות ומהירות - רזולוציות אולטרא גבוההות עם כל הפילטרים, פה זה בעיה להסתכל על הפן של איטיאי כי באמת התעלמתי מכל בנצ' שלהם שמכיל AA, אבל גם ללא AA רואים שיש להם נפילה מאוד חמורה בפריימים כשמדובר בפונקציות שדורשות זיכרון.

בכל הקטגוריות הנ"ל איטיאי מפסידות הפסד צורם פרט לשלישית שכמו שאמרתי , כנראה באג במשחק ספציפי.

ד"א - הגעתי לסוף המאמר - גם באיכות תמונה החברה הפסידו.

מזל טוב - מצאנו יורש לסדרת FX - אם כי איך שזה נראה בסף הבושה איטיאי השאירו את הסדרה הזו הרבה מאחור.

AA לא דורש זכרון כמעט, הכל ops וכתיבה לחוצצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AA לא דורש זכרון כמעט, הכל ops וכתיבה לחוצצים...

ומה זה חוצץ אם לא סוג של זיכרון? :)

תראה, אני לא מבין עד כדי כך בתוכנה, אני מבין באלקטרוניקה, עכשיוו יכול להיות שהחוצץ שאליו אתה מתייחס הוא של המעבד או איזהשהוא סוג של קטן שיושב איפהשהוא על הכרטיס בנוסף לזיכרון.

אבל מה שכן, אני לא מכיר את הארכיטקטורה של הכרטיס, אבל אני אשער שיעור מאוד טוב (פשוט כי כמעט כל רכיב אלקטרוני עובד ככה) שהחוצץ הזה ניגש לזיכרון ובחזרה, שוב, אין לי ממש מושג על איזה חוצץ אתה מדבר ככה שאני אפילו לא יכול לשער מיקום בשרשרת פקודות.

אבל באופן כללי אם הוא מתחיל לבקש אקסטרא מידע מהזיכרון קריאה\כתיבה בזמן הפעלת AA הרי שהוא גורע לא מעט מתפקוד הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה חוצץ אם לא סוג של זיכרון? :)

תראה, אני לא מבין עד כדי כך בתוכנה, אני מבין באלקטרוניקה, עכשיוו יכול להיות שהחוצץ שאליו אתה מתייחס הוא של המעבד או איזהשהוא סוג של קטן שיושב איפהשהוא על הכרטיס בנוסף לזיכרון.

אבל מה שכן, אני לא מכיר את הארכיטקטורה של הכרטיס, אבל אני אשער שיעור מאוד טוב (פשוט כי כמעט כל רכיב אלקטרוני עובד ככה) שהחוצץ הזה ניגש לזיכרון ובחזרה, שוב, אין לי ממש מושג על איזה חוצץ אתה מדבר ככה שאני אפילו לא יכול לשער מיקום בשרשרת פקודות.

אבל באופן כללי אם הוא מתחיל לבקש אקסטרא מידע מהזיכרון קריאה\כתיבה בזמן הפעלת AA הרי שהוא גורע לא מעט מתפקוד הזיכרון.

ממש לא, הכל ops, ופעולות כתיבה, בכל הנוגע לפעולות שקשורות לרוחב פס ולא כמות הכרטיס של ATI מתפקד טוב יותר גם מה-GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...