הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 88 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העיתונאים כבר שם,צפו לדליפות ;)

http://www.tgdaily.com/content/view/31722/135/

בהנחה שזה נכון , צריך להמתין עוד חודשיים עד שהכרטיסים יהיו זמינים בארץ , שזה הרבה זמן , נשאר לחכות לביצועים , ולמחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים בכל מקרה כדאי לדעת.. אם הוא "רק" ישתווה ל-gtx אבל יהיה במחיר gts, הרווחת

אני אישית כבר קניתי את ה-8800GTS

אבל בסופו של דבר כולנו נרוויח , סוף סוף יהיה תחרות אמיתית ל- , שתגיב בירידת מחירים , וסביר שנראה גם דגמים חדשים של NVIDIA

אף אחד לא יתפלא אם נראה 8900 , בכל זאת עבר חצי שנה מאז ההשקה של 8800 , היה הרבה מאוד זמן ל- להתכונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור- מבחינתך כל מה שATI יכולים לעשות זה לקדם את החברה האהובה עליך. נפלא :nixweiss:

עוד פעם השטויות של פאנבוי :kopfpatsch:

אני מדבר הגיונית , אמרתי משהו לא הגיוני ?

מבחינתי ATI מפגרת בדור אחרי ,ויהיה לה קשה לסגור את הפער , לא נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה כל תגובה שנייה היא "האשמה" של המגיב הקודם על כך שהוא פאנבוי בגלל שהוא אמר משהו לגבי חברה X.

אולי תפסיקו עם ההאשמות האלה ותתרכזו בנושא עצמו?

(יוצא מן הכלל: urib המגה-פאנבוי, לגביו זה לגיטימי.. סתם :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי 29XTX יהיה כל כך חזק שאפילו 88u לא יוכל לסגור את הפער בצורה כלכלית? גם אם כן להזכירך , הוא אמור לעלות כ-999$, במחיר כזה הסיכוי שהוא יחדור לשוק אפסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קיבינימט ATI מפגרת בדור אחד אחרי נוודיה?? הרי עכשיו הם מוציאים כרטיסי מיד ראנג (של DAAMIT עוד פעם מתעכבים) אבל מבחינה טכנולוגית DAAMIT לא מתעכבת אלא מקדימה את נווידיה הרי ה2900 מיוצר ב80 ננו לעומת 90 של ה8800 (אומנם אנחנו מחכים לו מדצמבר כבר אבל עדיין) וגם המיד ראנג של DAAMIT הם ב65 ננו, כך שנווידיה ממש לא מפגרת טכנולוגית.

תכלס כרגע המצב של נווידיה על הפנים, הם הולכים להוציא את הULTRA שעל פי הנתונים הוא הולך להיות GTX עם OC שום דבר לא שונה בו חוץ מהמהירות שעון וליבה. ועוד במחיר של 900$ אין לנווידיה מה לחפש. שלא נדבר על העובדה שה2900XTX עובר עכשיו תהליך של הקטנה ל65 ננו. ואז נווידיה תהיה זו שמפגרת טכנולוגית.

בכל מקרה אם הנתונים על ה2900XT נכונים נווידיה איבדה את שוק הגבוהה (אומנם רוב הכסף נעשה מהשוק הנמוך), אבל תכלס מה שמעניין זה השוק הגבוהה לא הבינוני ולא הנמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...