הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 150 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שם לב לפני שאתה עושה תבדיקות

http://www.computerbase.de/downloads/treiber/grafikkarten/ati/ati_catalyst_beta/

Here are the new drivers (leaked).

The previous driver for the 2900xt was the 8.37, this one has alot of improvements (it's beta so don't know if it's buggy)

The only thing is that you need to register on the site to download the drivers, maybe someone can make a mirror.

Good luck with testing, and i hope it gives a good fps gain (ordered a 2900xt myself also)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לב לפני שאתה עושה תבדיקות

http://www.computerbase.de/downloads/treiber/grafikkarten/ati/ati_catalyst_beta/

Here are the new drivers (leaked).

The previous driver for the 2900xt was the 8.37, this one has alot of improvements (it's beta so don't know if it's buggy)

The only thing is that you need to register on the site to download the drivers, maybe someone can make a mirror.

Good luck with testing, and i hope it gives a good fps gain (ordered a 2900xt myself also)

דריבר חדש? :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על הקישור !

אבל שוב DVI כמו שמצויין וכתוב הוא :

http://en.wikipedia.org/wiki/DVI

גם עם מחבר DVI ל-VGA או VGA ל- VGA אפשר לראות רזולוציה 1920X1080

אבל האיכות של התמונה /רעשים ברקע /עיבוד התמונה

יהיה חסר לעומת DVI או

הרי לשם כך הומצא מחבר DVI האיכותי יותר מ-VGA

ולשם כך הומצא מחבר שיחליף את DVI

ואני מדבר רק על תמונה .

ואפילו כאן מצויין בברור שהוא מחליף את DVI

באם DVI

יכול היה להתחרות ברזולוציה של לא היו מוציאים אותו מהסטנדרט שטלוויזיות

HDMI לא איכותי יותר מDVI

זה פשוט DVI בצורה אחרת עם תוספת של AUDIO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה.... אנשים לא לקנות כרטיסי DX10 של הדור הנוכחי נקודה! אנשים לא יכולים להריץ LOST PLANET על ההגדרות הכי גבוהות אם קצת פילטרים על רזלוצייה 1024*1280 יותר מ-40 FPS אם כרטיס GTX אז מה הם יעשו כשקריסיס יצא או אלן אוייק?! אתם ראיתם בכלל תמונות של קריסיס?! אפשר בכלל להשוואת אותו ללוסט פלאנט מבחינת גרפיקה הוא בכמה רמות מעל אז איך הם מתכוונים להריץ אותו?! רציתי לקנות מחשב חדש חודש הבא אבל הגעתי למסקנה שפשוט לא שווה אני יחכה לדור הבה של כרטיסי המסך.... ולירידת מחירים הבאה של ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על משהו בשם מנוע משחק?

כנראה שהמנוע הזה לא משהו וגם כנראה יתקנו אותו במידה זו או אחרת עד שהמשחק המלא יצא.

אגב את crysis ה8800GTX מריץ על 60-80 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא סלח לי על השאלות אני רוצה ללמוד !

גם קומפוזיט וגם SVIDEO הם יציאות אנלוגיות , אבל לא ניתן לומר שהם ברמה של קומפוננט שגם אנלוגי !

לכן נכון ש-DVI ו - דיגיטאליים !

אבל הם לא אותו סוג של מחבר ?

הם עובדים בקצבים שונים , פרוטוקולים שונים !

המטרות שלהם אחרת DVI מתאים לתווך 1280X720

HDMI - מתאים לתווך +1920X1080

HDMI יכול לתמוך בקלות ב- 7.1 סראונד !

דרך אותו מחבר שמתחבר לטלוויזיה 1.3 !

בקישור למעלה על המוצר -מצויין תומך עד 5.1 סראונד .

DVI - תומך רק באות צפייה של תמונה !

כך שלו מובן לי מה עשו כאן ?

אז בו נעשה קצת סדר בבאלאגן -

מה ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי -

תחשוב על שני אנשים, אחד אומר משהוא והשני חוזר על דבריו, לצורך העינין אחד יהיה דובר עיברית והשני דובר עיברית ויפנית.

כאשר דובר היפנית יגיד משהוא ביפנית, החזרה של השני תיהיה לפי סאונד בלבד, הוא ינסה להגות את אותו צליל אשר הגה קודמו עם מינימום טעויות, אבל כמובן שאין לו מבטא והיכרות עם השפה כדי לחזור על המשפט באופן מושלם - התוצאה תיהיה עיוות נוראי שמקרה הרע ועיוות קל במקרה הטוב.

עכשייו נעבור למצב עיברית, במצב עיברית לא רק שתוכל לחזור על הדברים בגלל שאתה מבין את המשמעות הלוגית של הדברים, אלא אפילו תוכל להשלים משפטים שחסרות בהם מילים כמו: "אני ** לאכול אבטיח, זה גורם לי להרגיש טוב" - ביפנית זה היה בלתי אפשרי לחלוטין.

זה בעצם ההבדל בין אנאלוגי לדיגיטאלי בגדול , כאשר מדובר על אנאלוגי יש משמעות מאוד חשובה לציוד שבו אתה משתמש כדי לשחזר את האות - מדובר על כל צינור המידע! אם מדובר ביציאה קול אז מיכולת ההמרה של כרטיס הקול, יציאת הסאונד שלו, הכבל עליו עובר המידע והיעד שמפענך אותו.

בדיגיטאלי אין לזה משמעות איך אתה מעביר את המידע, פשוט כי זה מידע מוסכם ששני ברי השיח יודעים לפרש לפי תקן.

DVI או HDMI?

שניהם תקנים דיגיטאלים שבסופו של דבר מעבירים מידע, במקרה הזה דחפו את הכניסה הזו למסכי מחשב, אבל זה יהיה מאוד קל לבנות מעגל שינצל את הDVI להעברת מידע כמו כבל USB - זה בעצם מה שהוא עושה.

כנ"ל לגבי .

אז מה בכל זאת ההבדל ביניהם?

לHDMI אמור כביכול להיות יותר רוחב פס, אני אומר כיביכול פשוט כי רוחב פס זה דבר אינסופי, זה לא קשור בפרופורציות הפיזיות של המוליך, תאורטית אתה יכול להעביר על USB1.1 טרה בייט לשניה.

הכל קשור לשיטת הפיענוך והשליחה של המידע.

אז הוא פשוט תקן חדש שהוגדר מראש לתת רוחב פס גדול יותר, אם אני לא טועה של 3 GBPS, אבל ההמרות שהוא עובר בדרך לא ממש משנות.

כל התקן הזה מראש שונה כדי לתת מענה לHDCP אבל ד"א אם אני לא טועה יש תקן חדש בדרך של החבר'ה מVESA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על משהו בשם מנוע משחק?

כנראה שהמנוע הזה לא משהו וגם כנראה יתקנו אותו במידה זו או אחרת עד שהמשחק המלא יצא.

אגב את crysis ה8800GTX מריץ על 60-80 FPS.

א) צודק.

ב) באילו הגדרות ובאיזו רזולוציה הוא מריץ אותו כך ? עם פילטרים או שלא ? מהו המקור עליו אתה מסתמך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה.... אנשים לא לקנות כרטיסי DX10 של הדור הנוכחי נקודה! אנשים לא יכולים להריץ LOST PLANET על ההגדרות הכי גבוהות אם קצת פילטרים על רזלוצייה 1024*1280 יותר מ-40 FPS אם כרטיס GTX אז מה הם יעשו כשקריסיס יצא או אלן אוייק?! אתם ראיתם בכלל תמונות של קריסיס?! אפשר בכלל להשוואת אותו ללוסט פלאנט מבחינת גרפיקה הוא בכמה רמות מעל אז איך הם מתכוונים להריץ אותו?! רציתי לקנות מחשב חדש חודש הבא אבל הגעתי למסקנה שפשוט לא שווה אני יחכה לדור הבה של כרטיסי המסך.... ולירידת מחירים הבאה של ....

אנשים תעשו הבדל בין פורטים לא יעילים למשחקים שתוכננו מהתחלה למחשב

קריסס מפותח קודם כל לPC ואנריל הבא מפותח לPC\360\PS3 ביחד

לאומת זות LP פותח קודם כל ל360 ורק עשו לו פורט כניראה לא הכי מוצלח בעולם לPC

אותו דבר היה שהתחילו לעשות פורטים מי הPS2 לPC ההתחלה היתה צולעת

וGTA3 היה כבד לזמנו ואם כל מיני בעיות טכניות

ורק יותר מאוחר היו פורטים יותר מוצלחים(לא כולם אבל חלק) וככה כניראה יקרה אם הפורטים

של ה360 למחשב ותוך+- שנה שמחשבים יהיו יותר חזקים הם יוכלו ליתמודד אם הפורטים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בו נעשה קצת סדר בבאלאגן -

מה ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי -

תחשוב על שני אנשים, אחד אומר משהוא והשני חוזר על דבריו, לצורך העינין אחד יהיה דובר עיברית והשני דובר עיברית ויפנית.

כאשר דובר היפנית יגיד משהוא ביפנית, החזרה של השני תיהיה לפי סאונד בלבד, הוא ינסה להגות את אותו צליל אשר הגה קודמו עם מינימום טעויות, אבל כמובן שאין לו מבטא והיכרות עם השפה כדי לחזור על המשפט באופן מושלם - התוצאה תיהיה עיוות נוראי שמקרה הרע ועיוות קל במקרה הטוב.

עכשייו נעבור למצב עיברית, במצב עיברית לא רק שתוכל לחזור על הדברים בגלל שאתה מבין את המשמעות הלוגית של הדברים, אלא אפילו תוכל להשלים משפטים שחסרות בהם מילים כמו: "אני ** לאכול אבטיח, זה גורם לי להרגיש טוב" - ביפנית זה היה בלתי אפשרי לחלוטין.

זה בעצם ההבדל בין אנאלוגי לדיגיטאלי בגדול , כאשר מדובר על אנאלוגי יש משמעות מאוד חשובה לציוד שבו אתה משתמש כדי לשחזר את האות - מדובר על כל צינור המידע! אם מדובר ביציאה קול אז מיכולת ההמרה של כרטיס הקול, יציאת הסאונד שלו, הכבל עליו עובר המידע והיעד שמפענך אותו.

בדיגיטאלי אין לזה משמעות איך אתה מעביר את המידע, פשוט כי זה מידע מוסכם ששני ברי השיח יודעים לפרש לפי תקן.

DVI או HDMI?

שניהם תקנים דיגיטאלים שבסופו של דבר מעבירים מידע, במקרה הזה דחפו את הכניסה הזו למסכי מחשב, אבל זה יהיה מאוד קל לבנות מעגל שינצל את הDVI להעברת מידע כמו כבל USB - זה בעצם מה שהוא עושה.

כנ"ל לגבי .

אז מה בכל זאת ההבדל ביניהם?

לHDMI אמור כביכול להיות יותר רוחב פס, אני אומר כיביכול פשוט כי רוחב פס זה דבר אינסופי, זה לא קשור בפרופורציות הפיזיות של המוליך, תאורטית אתה יכול להעביר על USB1.1 טרה בייט לשניה.

הכל קשור לשיטת הפיענוך והשליחה של המידע.

אז הוא פשוט תקן חדש שהוגדר מראש לתת רוחב פס גדול יותר, אם אני לא טועה של 3 GBPS, אבל ההמרות שהוא עובר בדרך לא ממש משנות.

כל התקן הזה מראש שונה כדי לתת מענה לHDCP אבל ד"א אם אני לא טועה יש תקן חדש בדרך של החבר'ה מVESA

פשוט לא קראת את השירשור ועשית סלט אטומי !!!

המצאת אלמנטים שבכלל לא ביקשתי וענית על שאלה שלא נשאלה !

בסך הכל שאלתי איפה ה- בכרטיס HDMI

?

לקחת והעתקת לי מאמר שלא שאלתי עליו בכלל ?

אין קשר בכלל לשאלתי ?

פשוט כל תשובתך לא קשורה כלל לשאלתי?

מי שאל בכלל ההבדל בין דיגיטאלי לאנלוגי ?

איפה ראית את השאלה הזאת ?

אני ניסיתי להסביר לאחרים שהם טועים באם מישהו חושב ש-DVI ו- אותו מחבר או אותו רמה !

באם תקרא את השירשור מתחילתו אולי היית מבין שטעית

וגם הצדקת אותי ש- בעל רוחב פס גדול יותר ולכן אין צוואר בקבוק ברמה 1080P

ויש פחות טעויות בגלל כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) צודק.

ב) באילו הגדרות ובאיזו רזולוציה הוא מריץ אותו כך ? עם פילטרים או שלא ? מהו המקור עליו אתה מסתמך ?

אני לא זוכר בדיוק אבל זה קשור לאתר חדשות משחקים כמו gamespot או ראיון עם מישהו מהחברה המפתחת.

אני זוכר פרטים אבל לא מלאים -פילטרים ורזולוציה בינונית של 12X10(כזכור לי :P).

אני ינסה לחפש מקור.

טוב לא משם קראתי אבל משהו בנושא:

In an earlier article, it was reported that Crysis was running at 60+ fps for most of the time at CES 2007. In this new article, Jack Mamais tells techspot that the game is running at a resolution of 2048x1536. Judging by the HUD size in the images below, this seems like it's true. Combine that information with the fact that most of the code is still unoptimized, and you can easily understand how well Crysis will run. Take note that Crysis was running in DX10 at CES 2007, so could Microsoft's claim of 6 to 8 time the performance be true? If you read some of the earlier news items or read the techspot link posted below, you'd also know that Crysis was running an unknown 2 duo processor and a single 8800GTX.

This really is incredible news if it's true. This proves that any current DX10 rig will run Crysis perfectly smooth with all graphical settings max at a resolution of atleast 1600x1200. Like mentioned above, the size of the HUD in the images below tells us that the game was running at a fairly high resolution which appears to have AA enabled and cranked pretty high, but time will tell if this report is true or false.

I'm predicting that a mid-range DX10 card (8600GT / X2600XT) will run Crysis in DX10, better than any current DX9 rig running Crysis in DX9.

Finally, we can all rest easy.

Note: The image on the left is a screenshot of a Crysis video. We may be able to expect a new HD video to be released fairly soon.

http://www.crysis-online.com/?page=23

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...