מסכי EIZO (יפן):האם הם עדיין המסכים הטובים בעולם? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי EIZO (יפן):האם הם עדיין המסכים הטובים בעולם?

hensh9

Recommended Posts

רק רציתי לציין שמסכי EIZO בהחלט לא נחשבים הטובים ביותר לגרפיקה כשיש לך מסכים של חברות כמו Lacie

ומסכים סופר יקרים של נק שמיועדים ספציפית לשוק הגרפיקאים.

כמו שכתב פותח השרשור, הפיליפס מכוער למדי, הנק מגיע עם ציפוי מראתי מעצבן ולדל יש הגרלת פאנלים.

לדעתי מבחינת העיצוב הכי יפה הדל, אבל יש סיכוי לקבל אותו עם PVA, אם חשובה לך איכות התצוגה

ה Philips יוכל להבטיח לך פאנל . אני מציע שתבדוק שציפוי כמו של נק לא מפריע לך לפני שאתה קונה אותו.

בהחלט שלא כדאי להשקיע בגודל (כגון 22") על חשבון האיכות ועדיף מסך בעל פאנל איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

רק רציתי לציין שמסכי EIZO בהחלט לא נחשבים הטובים ביותר לגרפיקה כשיש לך מסכים של חברות כמו Lacie

מסכים בהחלט - אבל המחיר!

בהחלט שלא כדאי להשקיע בגודל (כגון 22") על חשבון האיכות ועדיף מסך בעל פאנל איכותי יותר.

שוב.. לא כדאי למי? עדיף למי ולאיזה שימוש? אין פה אמת אחת מוחלטת.

המסך מיועד לבן שלו שלא עוסק כלל בתחום שדורש דיוק בצבעים או ניגודיות גבוהה ואז יש מקום לשקול לקחת מסך גדול יותר ורחב באותו מחיר למרות הירידה באיכות כי ממילא היא תהיה זניחה עבורו.

לגרפיקאי או סתם למי שזה מאוד חשוב לו - זה באמת לא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכי EIZO זה לא רק הפנאל המסך מכוייל מבית החרושת הכי נכון שניתן הם קונים פנלים עבור המסכים שלהם רק בדרגם A+++

לא רק שללא פיקסלים שרופים אלה שללא כל שינוי בגיוון ובפנל עצמו כי מיבחינתם פנל שאינו מושלם לחלוטין ולא רק מבחינת פיקסלים לא יורכב במסך EIZO המסכים מורכבים ביפאן ויש להם חמש שנים אחריות !

אני מעדיף פנל PVA ללא פיקסלים שרופים סוג אאאא+ מאשר פנל ללא פיקסלים שרופים אך לא ברמה הכי גבוהה מבחינת אחידות התצוגה וגוורמים נוספים....

EIZO לא מיתפשרת וקונה רק פנלים מושלמים לחלוטין (ולא מדובר רק בנושא הפיקסלים).

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המסכים שהצגתי עדיפים על ה - EIZO מסיבה אחת עיקרית, הפאנל.

לכולם יש S- ואילו ל - EIZO יש פאנל P-MVA(מה גם שהמסך הזה די ישן), אז אני לא מבין איך אתה יכול לטעון שהוא טוב יותר.

ומלבד ה - NEC וה - , הם לא יקרים יותר ממנו.

אתה מדבר שטויות פאנל s- לא בהכרח טוב יותר מפאנל smva. :nono:

פותח התרד : יש לי את המסך המדובר ואני יכול להגיד שהוא נהדר בצבעים וזמן תגובה שלו מצוין.

איזו ידועה במסכים האיכותים שלה למגוון שימושים להגיד שהמסך הספציפי הוא הכי טוב זה הגזמה...

לדעתי לך על ה-1931 וסגור עניין אם חשוב לך מסך רחב לך על אחד ממה שהציעו קח בחשבון שהוא

יהיה פחות טוב מבחינת איכות תמונה בגלל הפאנל שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות פאנל s- לא בהכרח טוב יותר מפאנל smva. :nono:

פותח התרד : יש לי את המסך המדובר ואני יכול להגיד שהוא נהדר בצבעים וזמן תגובה שלו מצוין.

איזו ידועה במסכים האיכותים שלה למגוון שימושים להגיד שהמסך הספציפי הוא הכי טוב זה הגזמה...

לדעתי לך על ה-1931 וסגור עניין אם חשוב לך מסך רחב לך על אחד ממה שהציעו קח בחשבון שהוא

יהיה פחות טוב מבחינת איכות תמונה בגלל הפאנל שלו .

לפי מה אתה משווה ביניהם ?

לדעתי איכות התמונה שלהם תהיה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכי EIZO זה לא רק הפנאל המסך מכוייל מבית החרושת הכי נכון שניתן הם קונים פנלים עבור המסכים שלהם רק בדרגם A+++

לא רק שללא פיקסלים שרופים אלה שללא כל שינוי בגיוון ובפנל עצמו כי מיבחינתם פנל שאינו מושלם לחלוטין ולא רק מבחינת פיקסלים לא יורכב במסך EIZO המסכים מורכבים ביפאן ויש להם חמש שנים אחריות !

אני מעדיף פנל PVA ללא פיקסלים שרופים סוג אאאא+ מאשר פנל ללא פיקסלים שרופים אך לא ברמה הכי גבוהה מבחינת אחידות התצוגה וגוורמים נוספים....

EIZO לא מיתפשרת וקונה רק פנלים מושלמים לחלוטין (ולא מדובר רק בנושא הפיקסלים).

דן

אני מאמין שמה שאתה כותב נכון אבל רק לדגמים אשר הרבה הרבה הרבה יותר יקרים מהמסך הנ"ל של איזו.

ה S1930 הינו מבחינת Entry Level ולכן מצויד בפאנל PVA.

בכל מקרה פאנל VA מציג זוויות צפיה צרות יותר מפאנל ושום פאנל לא משנה כמה איכותי הוא יהיה לא יעבור פאנל

IPS בקטגוריה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשקיע באיכות מאשר בגודל. אפילו אם מדובר בבן שלו.

שוב - זה תלוי בו ובבן שלו... תן לו את הנתונים ותן לו להחליט (או לפחות תתחיל את המשפט ב- "לדעתי עדיף...או "אני הייתי מעדיף...").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהטענה השגוייה הזו יש עוד כמה טענות שהצגת שהן לא נכונות או לא מדויקות - זהירות (הרבה אנשים קוראים).

EIZO אולי נחשבת המובילה או בין המובילות בתחום הזה , אך כמובן בימינו - זה בא ביחד עם חברות אחרות שמציגות תחרות נאה בשוק יוקרתי זה. הלוואי והטענה שלך היתה נכונה : ביום שבו EIZO תיהיה זולה יותר מהמתחרות אני אהיה מאושר (ככה זה כשאתה מוציא 3400 ש"ח על מסך 17" - ראה חתימה).

הטענה שחברה היא לא הכי מובילה רק בגלל שיש "מסכים סופר יקרים של נק " היא נו ... אני חושב שמיותר להגיב על זה, בהמשך התרד אני רואה שטענת שהתייחסת רק למסך הנ"ל שהוא זול ואז ההסבר שלך הוא : "איזו לא הכי מובילה כי המסך שמוצג כאן הוא זול ויש מסכים הרבה יותר יקרים..." וכאן אני חושב שאתה מבין איפה טעותך ושכדאי לעצור עם ההסברים השגויים, גם לגבי זוויות צפייה וכו ....

אז רק בכדי לתקן את הרושם המעוות שנוצר - איזו זו חברה יפנית שקיימת כבר שנים רבות בשוק ומיצרת מסכים ברמה הגבוהה ביותר - גם רמת ביצועים (איכות) וגם רמת בנייה ואפשר להקביל אותה לרולסרויס של המסכים. בשנתיים האחרונות כשהשוק התעורר EIZO ניכנסה להיתחרות גם בשוק הנמוך יותר שכולל "מסכי זוועה" (יחסית למה שיצרה עד עכשיו) שבהחלט לא משקפים את הסטנדרטים הגבוהים שהחברה עבדה בהם אך עדיין מציגים סטנדרטים מעל הממוצע. זה לא אומר שלרגע איזו נטשה את השוק המקצועי יוקרתי (או יותר נכון - יקר) או מייצרת מסכי HIGH END פחות טובים , רק היא קצת פגעה בשם שלה - אבל מה שהיה עד עכשיו לא הישתנה לרעה. (זה כמו שפרארי תתחיל לייצר מכוניות משפחתיות).

בתור מישהו שעובד עם 3 מסכי TFT , כשמונח לך על השולחן מסך MADE IN JAPAN עם סטנד שעולה קרוב ל 1000 ש"ח - מרגישים את זה - גם באיכות הבנייה וגם באיכות התמונה.

טוב קצת הארכתי כאן :)... אבל מסקנה - בפעם הבאה להשוות APPLES TO APPLES.

ולגבי מסך מולטמידיה מומלץ כמו ששאלו פה - למשחקים יש מסכים עדיפים , אמנם מפסידים בתחומים אחרים , אבל בתחום של זמן תגובה והנאה ממשחקים ותזוזות מהירים - מרוויחים. לכן לדעתי הכיוון הוא מסך TN איכותי (עד כמה שאפשר) שעונה על המאפיינים שהחברה מציגה לגביו. EIZO בהחלט לא מובילה בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רצה להיכנס להכללות אבל תחשוב לבד לגבי המסכים הזולים מאוד יחסית המכילים פנל יקר אך היצרנים עומדים בתחרות ועוד מרווחים עים הם לא קונים פנלים גארד A++..... וברור שהיצרנים של המסכים היקרים כמו EIZO קונים את הפנלים המושלמים ביותר.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...