Next gen-consoles vs. PC - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Next gen-consoles vs. PC

Xilver

Recommended Posts

jacko שמע אתה אומר הרבה בולשיט כי למה זה זה כי המחשב הוא תמיד יישאר והשדרוג הוא לא כל 3-4 שנים אלה 5-6 לי יש מחשב בן 6-5 והוא מריץ משחקים מצויין עם קצת שדרוגים פה ושם לא משהו מיוחד והוא עובד סבבה אבל קונסולה יוצאת כל 2-3 שנים ככה שאתה צריך לקנות את הקונסולה במחיר של מחשב +משחקים ועוד עזרים פה ושם אז תייהיה בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

jacko שמע אתה אומר הרבה בולשיט כי למה זה זה כי המחשב הוא תמיד יישאר והשדרוג הוא לא כל 3-4 שנים אלה 5-6 לי יש מחשב בן 6-5 והוא מריץ משחקים מצויין עם קצת שדרוגים פה ושם לא משהו מיוחד והוא עובד סבבה אבל קונסולה יוצאת כל 2-3 שנים ככה שאתה צריך לקנות את הקונסולה במחיר של מחשב +משחקים ועוד עזרים פה ושם אז תייהיה בשקט

אתה לא יודע על מה אתה מדבר ...gamer שרק רוצה לשמור על רמת משחקיות קבועה (בלי לשפר ) צריך לשדרג כל שנה וחצי בערך , וזה כולל כ.מסך...אתה לא 5-6 שנים ...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשמור על רמת משחק גבוה קרי רזולוציות גבוהות כפי שנהוג כיום בLCD של 17" ומעלה וכן פילטרים ושאר ירקות צריך כרטיס High-End לפחות פעם בשנה וחצי שנתיים... אין ספק שמחשב יוצא הרבה יותר יקר אך התמורה שלו הרבה יותר גדולה ולא רק במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשמור על רמת משחק גבוה קרי רזולוציות גבוהות כפי שנהוג כיום בLCD של 17" ומעלה וכן פילטרים ושאר ירקות צריך כרטיס High-End לפחות פעם בשנה וחצי שנתיים... אין ספק שמחשב יוצא הרבה יותר יקר אך התמורה שלו הרבה יותר גדולה ולא רק במשחקים

וזה מבלי לקחת בחשבון קונסולה+משחקים+אביזרים+טלויזיה תומכת HD, ואתה כבר 10K ש"ח.

כמובן למי שעדיין אין HD, כי לחבר X360 או PS3 לטלויזיה שפורפרת זה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מבלי לקחת בחשבון קונסולה+משחקים+אביזרים+טלויזיה תומכת HD, ואתה כבר 10K ש"ח.

כמובן למי שעדיין אין HD, כי לחבר X360 או PS3 לטלויזיה שפורפרת זה :screwy:

קונסולה+אביזרים+טלוויזיה זה בדיוק כמו מחשב+מסך+מקלדת ועכבר רק שכאן השדרוג מתבצע באופן קבוע כל שנה שנתיים

ולשניהם צריך לקנות משחקים (אני לא מדבר על הדרך שבה כל אחד "קונה" את המשחקים)

בקיצור אני לא מבין בכלל את המטרה של הת'רד. הדור הבא נגד הפיסי. לשני הצדדים יש יתרונות וחסרונות.

חוץ מהאלף לייף 2 כולל הפרק החדש וכמה משחקי אסטרטגיה ותפקידים לפיסי אין בכלל מה להציע. (כרגע, עד שהמשחקים העתידיים לא יצאו אין לדעת מה יהיה)

אתם הולכים לדור הבא, בעוד שמשחקים כמו גוד אוף וור , רזי4, דוויל מיי קריי, משחקי הזלדה ועוד לא רואים ממטר את כל תותחי הגראפיקה כמו הדום, פריי וכל שאר הפוליגונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות משחקים זה לא בדיוק חישוב שאפשר לקחת בחשבון בהשוואה אם להיות "פוליטקלי קורקט" קצת ... טלוויזית HD זה יותר בכיוון של מאשר חלק בילטי נפרד מהקונסולה כי גם מחשב יוכל להנות מאוד מטלוויזיה HD איכותית מה גם שמבחינת גודל אין סטאנדרט מסויים כמו במחשב אלה ככל שהכיס שלך עמוק יותר

אתם לא יכולים להשוות מחשב עם 17" לקונסולה עם 60" . כך שתוציאו את המסך מהמשוואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות בין הנאה במשחקי קונסולה להנאה במשחקי מחשב

אתה יושב בסתלבט על הספה עם שלט

אפשר לשחק עם עוד מישהו ואתה לא חייב להחליף כל חודש כרטיס מסך/מעבד/זיכרון/הארד דיסק/מאווררים/ספק ועוד ועוד

בקיצור משחקים זה רק קונסולה ומחשב זה השאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון שהקונסולות הם רק למשחקים

עכשיו ומיקרוסופת מנסות לגרום לקונסלולה לתפקד כמרכז מולטימדיה

ואני חייב להגיד שזה מאוד נוח אבא שלי קנה לי ps3 ונגיד הוא צילם במצלמה ישר מכניסים את זה לפלייסטיישן וישר רואים דרך הטלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות בין הנאה במשחקי קונסולה להנאה במשחקי מחשב

אתה יושב בסתלבט על הספה עם שלט

אפשר לשחק עם עוד מישהו ואתה לא חייב להחליף כל חודש כרטיס מסך/מעבד/זיכרון/הארד דיסק/מאווררים/ספק ועוד ועוד

בקיצור משחקים זה רק קונסולה ומחשב זה השאר..

מחשב לגיימר משודרג אחת לשנה וחצי +- זה הרבה נכון אבל מה לעשות..

אתה לא חייב לשדרג..

אתם צריכים ליזכור דבר אחד.. אחרי שנה המשחקים לקונסולות יהיו בהגדרות נמוכות יותר ולא יראו כמו במחשב המשודרג.. או לחלופין תורידו הגדרות במחשב ככה שזה יראה כמו בקונסולה והמחשב יחזיק לכם יותר זמן..

בעיניין הלשחק עם עוד מישהו.. בוא נחשוב.. אהה לPC אין אפשרות לשחק און ליין או ברשת נכון ?..

ובעיניין הנוחות פשוט קנה גיימפד אל חוטי בחייך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מבזבזים זמן... חווית הקונסולות היא שונה לחלוטין מחווית המחשב - כל אחד נהנה יותר ממה שהוא מעדיף ובהתאם לכך קונה את מה שמתאים לו.

איך אתם יכולים בכלל להשוות את זה:

comp.jpg

לזה:

DSC00525rs1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא כל סביבותהמחשב ניראות ככה..

ב. לא כל הסלונים נראים ככה

ג. אה אז עכשיו צריך להביא גם איזה LCD ה10K ועדיין לשחק על 13X10 במסך של 40 אינץ' ? שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...