וודקות - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

זה ברור שלפחות לבעלים לא אכפת ממה שקורה לו במקום, לפחות לא לנכסים ורכוש.

הדבר היחיד שמעניין אותם זה הפופולריות והכסף, ואפשר להבין אותם...

רק חבל שזה בא על חשבון כאלו ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא שהנוער התפרן, והחיילים התפרנים עוד יותר, לא מעדיפים איכות על כמות. הם מעדיפים חרא, הרבה ובזול (רצוי בחינם) מאשר משהו איכותי בקצת יותר כסף ובעלי המועדונים יודעים את זה. כולה מה זה מועדון? איזה מפעל או מחסן ישן ששמו שם קצת צבע, כדור דיסקו ומערכת ודי.ג'יי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, ידוע.... מקומות משופצים למיניהם...

לכי תסבירי את זה עכשיו ל-98346946 איש, כמו הרבה דברים אחרים...

התאווה של הנוער לסקס, סמים ואלכוהול היא ענקית... ואנחנו רואים טוב מאוד איך בעלי מועדונים מנצלים את זה...

טוב, זאת הדרך של העולם..

חוץ מזה, אין מה לשלול יותר מדי מועדונים .. [למרות שאני כן, מעדיף יותר מסיבות פתוחות = טבע למיניהם.. אווירה יותר טובה, אנשים יותר טובים..]

זה גם קשור ללייף סטייל של בנאדם, יש כאלו שמתלבשים ככה ואוהבים ככה ... ויש כאלו ויש ויש..... [תחביר גרוע :smile1:]

לא קשה לראות את ההשפעה הזאת על אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כאילו עומדים ומכוונים לכם אקדח לראש ומכריחים אותם לשתות וודקות זולות עם אשכוליות\תפוזים במועדונים..

אתה\את רוצים משהו איכותי... תבקשו תקבלו יש בשפע .. בדיוק כמו שאני עושה!! זה שהבליינים למינהם לא מבינים ושומעים חינם זה ממש לא אשמתו של "המועדון"..

דבר שני מה כלכך רע בוודקה דוגמת פינלנדיה עם אקסל.. וזה ממש לא בשביל להשתכר כמו שרובכם חושבים פה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל 16 ככה נשבר לי הזין ממועדונים והתחלתי ללכת לפאבים. המחיר שם דיי הגביל אותי בכמות השתיה ו"התמתנתי" ועברתי לבירות. עכשיו אני יכולה להרשות לעצמי יותר אבל בד"כ אני לא חורגת יותר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לי בגיל 15... אחרי 3 פעמים שהייתי במועדון ויצאתי חצי חרש ועם בחילה (לא משתייה....). גם אני משתדל להימנע ממועדונים (איזה משפט של קבוצת תמיכה יצא לי :P)

אני מבין שיש מצבים שבנאדם רוצה להשתכר ולשכוח מאיפה משתינים ולמה (לדוגמא אחרי תקופת מבחנים של 15 מבחנים בחודש וחצי :behead:...)

אבל גם במיקרים כאלה בד"כ שותים משהו יותר טעים מוודקה (לי אישית אין בעייה עם הטעם, אבל מכול האנשים שאני מכיר יש רק בחורה אחת שגם אוהבת וודקה... אם לא הייה לך חבר הייתי מציע לה להתחתן כבר מזמן! :-[)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אתם, IG ו-ויטניר, לא אוהבים מועדונים. סבבה לכם.

זה עדיין לא מצדיק את ההתנשאות המגעילה הזו. מי שרוצה לשתות וודקה עלובה- שיהנה. הוא נושא בתוצאות. כל עוד הן בינו לבין עצמו- שיבושם לו.

ד"א, אני לא מבין למה החלטת מה שהחלטת, ויטניר. עשית מדגם או משהו? כי אני ראיתי הרבה אנשים שותים משקאות "נורמלים" במועדונים.

יש ויש, שכל אחד יהנה ממה שבא לו.

ד"א, בקשר גם לסקס ולסמים, לא בכל מקום יש את זה. כמובן שלא חסרים מקומות שיש גם.

לא הבנתי גם את ההגדרה של "כדור דיסקו, מערכת ו DJ". ממה אמורה להיות עוד מורכבת מסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מועדונים ויש מועדונים. פעם דווקא יצאתי הרבה אבל הבנתי אח"כ שזה לא משתלם לי כל כך ואני לא תמיד נהנית. אני מדברת על המועדונים שאתה משלם הון תועפות לכניסה ואח"כ הם מחלקים שתיה חינם והשתיה שיש להם בתשלום - בד"כ חיכויים מהולים או מותגים זולים הרבה יותר מהמשקה המקורי. סתם למשל במועדון אחד מוכרים וורמוט של "צינזאנו" (המותג הכי הכי זול) ב-28 שקל כאשר בפאב האהוב עליי אני מקבלת של "מרטיני" ב-25. אותו דבר עם הייגרמייסטר - בכל מקום ב-32ש"ח אני מקבלת את הדבר האמיתי, באיזה מועדון הזבלים מזגו לי "ייגרטראום" או משהו כזה. איזה חיקוי זול, ועוד רצו שאני אשלם 34 שקל. פתחתי עליהם פה, אמרתי שאני רוצה ייגרמייסטר, לא קיבלתי את מה שביקשתי אז אין סיבה שאני אשלם.

חוצמזה, במועדונים אני לא שומעת כלום חוץ מהמוזיקה ואני מעדיפה לתקשר עם אנשים שלא בפנטומימה ולא בצעקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, במקומות שאני בדר"כ הולך אליהם המשקאות "אמיתיים".

(אלא אם כן יש "ייגר" חינם ואז זה חיקוי. אם משלמים זה אמיתי)

מסכים שיש חזקה מדי ברוב המועדונים- יש שבאים עם אטמים בגלל זה. שוב- תלוי במועדון.

האמת שאף פעם לא שתיתי וורמוט במועדון.... אבל בדר"כ לוקחים לי 28 שקל בפאבים. ובדר"כ החרות לוקחים על צינזנו ומרטיני אותו הסכום למרות שמרטיני עולה 50% יותר. (75 לבקבוק לעומת 45 לבקבוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מצאתי מרטיני בחנות של יבואני אלכוהול (יש אחת באלנבי, שם מצאתי, ויש אחת בדיזינגוף - אבל היא כל הזמן סגורה) ב-50 שקל. צינזאנו (או ריקאדונה, לא זוכרת) ראיתי בפיצוציה ליד הבית ב-32. וכן, שילמתי על ייגר, הוא מוציא את הבקבוק, אני אומרת לו "רגע רגע, מה זה התוית המכוערת הזאתי? תראה לי את זה? תעיף לי את זה מהעיניים!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כן, אני שתיתי את הגועל נפש הזה. איזה אמריקאי שיכור אחד דיבר איתי ואז מזמין אותי לשתות. זאת היתה מסיבת גיוס של ידיד והוא בסוף מוציא שטר של 100 דולר ומזמין את כל החברים שלי לסיבוב. נורא רציתי לטעום אבסינט אבל הירוק נגמר ומזגו לי את החרא הזה. לקחתי הכל בשלוק והרגשתי שהושת שלי מתקלפת מהגרון וצונחת לחלל הבטן. אני לא חושבת שזה אחוז האלכוהול אלא אולי מרכיבים אחרים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודקה Grey Goose

וודקה LEVEL

ומביין השלושה הרגילים - אבסולוט, סמירינוף, פינלנדיה, הייתי בוחר בפינלנדיה.

וודקה בעיקר נפוץ בגילאי 15-17, אלה שמעל 17 קצת התפתחו והוסיפו לה רד בול, כוס גבוהה וקש (עוד יותר טמטום אבל עזוב)

הייתי ממליץ לך לא לשתות בגיל הזה.

elias

באילת נמצאת החנות הזולה ביותר בארץ לאלכוהול ושמה הוא "אלמוגית".

בת"א ניתן למצוא חנויות עם מבחר ומחיר זול ברחוב העלייה "בית היין" ושר המשקאות ליד פלאפל גינה בבלומפילד.

הדיוטי פרי בארץ אבל בד"כ הכי משתלם.

שתו ותהנו בזהירות ובנבונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...