וודקות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

טוב טוב, אני ארד ממגדל השן שלי ואמליץ על מה שנראה לי הכי טעים - Ketel One premium - כי מלא אין לו כסף לזה. :lol:

ומי שאומר שאבסולוט זה מה שהוא הכי אוהב - זה השיווק, מאמי. בכל העולם הוודקה הכי נמכרת היא Smirnoff אבל בגלל שאנחנו מדינה קטנה, לקרטלים של האלכוהול אין זין להשקיע פה כמו שהם משקיעים במקומות אחרים ולכן כל נושא התמכור פה שונה בתכלית ממה שהוא בחו"ל ובגלל זה הוודקה הכי נמכרת והכי מפורסמת בארץ היא אבסולוט. ג'ין למשל, בארץ זה "גורדון", בכל העולם זה "בומביי ספייר". התחלנו עם וויסקי? כולם שותים פה "ג'יימסון" כי א' - הוא ה-2 הכי זול. ב' - הוא הרבה יותר עדין בטעמו. אין כמעט אנשים בארץ שיודעים לשתות וויסקי לכן ה"ג'יימסון" בשבילם הוא הדבר - הוא עדין יותר והם חושבים שאלכוהול חריף צרייך לשתות במכה לכן הם שותים אותו בצ'ייסרים אחד אחרי השני במקום, כמו בני אדם, להינות מהמשקה לאט, לטעום, להריח ולהרגיש את המרקם. אם בחו"ל תזמין "ג'יימסון", קודם כל, רוב הסיכויים שלא תמצא אותו בכלל בבר ויסתכלו עליך כמו על אחד שנפל מהירח. אחרי זה יגידו לך "קח ג'ק עם קולה, ילד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לציין שקשה מאד שלא להתיחס לתרד הזה בתור "ואיי כמה אני מבין באלכוהול, בה נראה לכולם מי הגבר/אישה(VITNIR ;) ) הכי כלי פה"

אההה...

וכולנו הרי יודעים ש Vitnir הכי כלה פה :xyxthumbs: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני גם ברמן(לא עובד בתור אחד כזה בינתיים)

ובנוסף לזה אני עובד גם במסעדה(אחת היותר יוקרתיות שיש) וגם בפאב אולי הכי חזק בארץ!!!

כך שאם יהיה לי משהו להגיד לגבי אלכוהול זה לא יהיה מקטע של פוזה או התנסהות, אלה מתוך ידע בלבד!

תודה.

ולילה טוב

לבינתיים...

ואני כמובן לא הולך להגיב פה לילד "קטן" שלא מבין מהחיים שלו באלכוהול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה אומרים פוזה, לא טוב . ואני דיי בוגר להבין את זה . אין מה לעשות שזה לא הכי בריא בקמויות גדולות אני יודע . שתמיד שותים בשביל הפוזה אני יודע אבל הקטע שאני גם אוהב לשתות אני אוהב להרגיש משוחרר כזה . כה לפעמים קרו מיקרים שבקושי יכלתי לחזור הביתה והיה לי כבר מקרה של סטלה עצובה (כל הערב בכיתי ) בסוף אנשים לא יצא לי לקנות וודקה היום . אז ננסה שבוע הבא את הסמירנוף . תודה לכל מי שהגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה אומרים פוזה, לא טוב . ואני דיי בוגר להבין את זה . אין מה לעשות שזה לא הכי בריא בקמויות גדולות אני יודע . שתמיד שותים בשביל הפוזה אני יודע אבל הקטע שאני גם אוהב לשתות אני אוהב להרגיש משוחרר כזה . כה לפעמים קרו מיקרים שבקושי יכלתי לחזור הביתה והיה לי כבר מקרה של סטלה עצובה (כל הערב בכיתי ) בסוף אנשים לא יצא לי לקנות וודקה היום . אז ננסה שבוע הבא את הסמירנוף . תודה לכל מי שהגיב

:kopfpatsch:

לזה קוראים פוזה.

אף אחד לא שותה וודקה כדי להרגיש משוחרר. אלא אם מה שמגביל זה חוסר ביטחון עצמי וההרגשה שאתה צריך את הפוזה.

אם אתה רוצה להשתחרר תשתה משהו טעים- אני אישית אוהב בירה קרה, במיוחד אחרי יום באוניברסיטה שהמוח במצב של מוות קליני (וקפה כבר לא משפיע...).

וודקה נועדה להרמות כוסית, קוקטיילים, השתכרות מהירה והקלה על כאבי גרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אתה מדבר שטויות.

פעם היית במסיבה?

כי במסיבה כולם שותים וודקה מסריחה אך ורק כדי להשתכר, לא כי זה טעים.

מה שבטוח- בהחלט לא בשביל הפוזה.

זה כי למועדונים אין שומדבר איכותי יותר, גם הוודקות שם הן מסריחות ו"מיץ פציץ" כימי במקום שתיה קלה נורמאלית.

חוצמזה, יש לזה מטרה. הם רוצים שחברה' ישתכרו, במיוחד בנות (כל המועדונים שנותנים על כל משקה של בחורה משקה שני חינם וזה, ערבי בנות...) כי אז בנות יותר "משוחררות", יותר נותנות והבנים מרוצים. מועדון שהבנות בו לא שיכורות ולא רוצות את זה לא יביאו חברה'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...