וודקות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

אף פעם לא מוקדם מדי מכדי להתחיל לשתות,כל עוד אתה עושה את זה על הצד הטוב ונהנה מהשתיה ולא שותה בשביל להשתכר ולעשות שטויות...

בכל אופן,משלוש הוודקות הנ"ל סמירנוף הטובה ביותר מכל הבחינות אחריה פינלנדיה ואבסולוט מפגרת הרבה מאחור...

אבל לדעתיהוודקה הכי טובה היא STOLICHNAYA, או פשוט STOLY, ויש לך גם את הפרימיום שהיא STOLI GOLD,שהיא ממש טובה למרות שלגעתי המבחינת טעם הSTOLI הרגילה יותר טובה. יש לך גם את רוסקי שהיא גם מצויינת, שתי הוודקות האלו הם בכמה רמות מעל הוודקות שהזכרת, עולות קצת יותר וקצת יותר קשות להשגה אבל שוות כל שקל וכל מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בונא מה עשיתם מאפיראל חרא וודקה דלק טילים וכו... סך הכל אחלה וודקה גם אחרי 10 כוסות לא הקאתי וגם לא הקאתי בחיים שלי אפילו אחרי 13 אלסקה

ואלסקה זה אציטון מה לעשות שאין כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד שתגדל תבין שזה סתם שטיות לשתות מי ששותה זה רק בשביל להיות גבר ליד חברים אוו בגלל שהוא מכור אוו בגלל שהוא רוצה לברוח מהמציאות תבין כל זה רק דופק לך את החיים ותאמין לי אני מכיר את כל השטיות האלה ואני יכול להגיד לך שהכל חרא אחד גדול יבוא יום ותבין את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים בגילך שותים בדר"כ משקאות חריפים בשביל הפוזה זה כזה ברור! ::)

אם לא טעים לך אל תשתה, ואל תיקח מההורים שלך כסף בשביל דבר כזה, כמו שאומרים בפורום יש דברים יותר איכותיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא מוקדם מדי מכדי להתחיל לשתות,כל עוד אתה עושה את זה על הצד הטוב ונהנה מהשתיה ולא שותה בשביל להשתכר ולעשות שטויות...

אני שם פה 100 שקל שהם לא נהנים בגרוש מהשתייה...

אוי כמה שהתופעה הזאת מוכרת לי, כמה חברים וחברות מאוד טובים שלי התחילו בסביבות כיתה י' לשתות וודקה לעיתים קרובות...זה היה ממש עלוב

הם אפילו הגיעו למצב שהם עזבו מסיבה של חברה טובה, קנו וודקה ושתו, ואז חזרו למסיבה....

בחייכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד שתגדל תבין שזה סתם שטיות לשתות מי ששותה זה רק בשביל להיות גבר ליד חברים אוו בגלל שהוא מכור אוו בגלל שהוא רוצה לברוח מהמציאות תבין כל זה רק דופק לך את החיים ותאמין לי אני מכיר את כל השטיות האלה ואני יכול להגיד לך שהכל חרא אחד גדול יבוא יום ותבין את זה!

מבין את זה אבל לפעמים צריך ליברוח איך שהוא לכמה שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו השיטה שלך לברוח???? בן אדם - אתה עלוב.

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות כדי לברוח - ואתם בוחרים בשיטה הזאת כדי להרגיש יותר בוגרים ולא יודע מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, זה שאתם מנסים לחנך אותו לא לשתות, לא יגרום לו להפסיק.

הבנאדם שאל מה כדאי, ואיך להבדיל מה מזויף ומה לא.

זה לא שאני אומר "תעשה את זה, זה בריא או טוב" אבל מה לעשות? זה הנוער של היום, זה לא משטר קומוניסטי כמו בסין שאם תעשה את מה שהוא עושה, יתלו אותך, אין פה רתיעה מהמשטרה...

אז שוטר יתפוס אותך עם ג'וינט, מה הוא יעשה לך? חקירה? תיק שימחק תוך חצי שנה - שנה אם הוא יהיה 'ילד-טוב'?

יש כאלה שוטרים שישבו איתך על אותו ג'וינט, תאמינו לי!

שטויות... הבנאדם רוצה לשתות, שישתה - עכשיו הוא נהנה, אחר כך אולי הוא יצטער (מקווה שלא יגרום לך לבעיות חמורות מדי - אבל כמובן שבקבוק ל-4 אנשים, זה לא בריא אפילו למבוגרים...).

אם כבר מדברים על זה, אז לדעתי כדאי שתיקחו רוסקי סטנדרט [אמור לעלות כ-55 ש"ח] - וודקה לפנים, אין הנגאובר, והולך טוב.

אם אתה רוצה אלכוהול שיהיה אפילו בריא לך, שתה כוס בירה ביום (לא פחית של חצי ליטר, אבל כוס של איזה 200 מ"ל - מונע מחלות שונה וגם סרטן, אבל רק במידה].

כמובן שחברי הפורום מנסים לעזור, אבל זה רק יגרום לו מרירות, ובפעם הבאה הוא ישקול פעם נוספת אם בכלל לפנות לאנשים פה לעזרה, מאחר ויחשוב שכל אחד יתחיל לחנך אותו...

בהצלחה, בהנאה ו-C наступающим! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=228406.msg2002360#msg2002360 date=1167390627]

בונא מה עשיתם מאפיראל חרא וודקה דלק טילים וכו... סך הכל אחלה וודקה גם אחרי 10 כוסות לא הקאתי וגם לא הקאתי בחיים שלי אפילו אחרי 13 אלסקה

ואלסקה זה אציטון מה לעשות שאין כסף

מה לעשות כפרה כנראה יש לי רף גבוה :)

שאני יוצא לשתות , אני דואג שיהיה לי כסף .. אם אין כסף אז אני פשוט לא שותה, ולא קובר את הכבד שלי עם דלק טילים...

תחשוב על זה...

- לברוח מהמציאות ? על הפנים אחי... אם אתה לא יודע להתמודד עם בעיות זה בעיה בפני עצמה... אתה צריך איזה שרינק או משהו :) [לא להיפגע , כן ? :)]

מילא להינות, לפתוח ראש קצת ברגעים טובים... אבל לא לברוח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר משהו שלא חוקי .. [טוב נו, לפחות במסגרת הגיל]...

אני יודע שלמכור אלכוהול לקטינים - אסור, נכון גם לגבי טבק ומוצרי עישון.

אבל ממתי החוק אוסר על קטין לשתות או לעשן?אם החנות מסרבת למכור לו אלכוהול, הוא יכול לבקש מזר בוגר שעבר ליד החנות שיקנה לו, והוא יתן לו את הכסף... תמיד עובד [חח אנשים חסרי מצפון].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...