לאן אתם הולכים בשנה החדשה? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אתם הולכים בשנה החדשה?

CrossFire

Recommended Posts

אני ירושלמי, ואני יגיד לכם ככה שערסים זה לא אלה שמתלבשים קאפה וכאלה כמו שכל אחד אומר עליהם. אלא צ'כצ'כים.

ערסים זה החבר'ה שדופקים מסיבות ע"י דקירות שלהם ושל חברהם בחבר'ה שאולי בטעות דחפו אותם ודברים כאלה.

לא פעם ולא פעמיים יצא לי לריב עם צ'כצ'כים במסיבות ובאורגינל אני יגיד הם אפסים בצורה מטורפת.

וVitrin זה שהם עושים פוזות שהם ביחד באוטובוס למשל, זה לא אומר שהם יהיו ככה גם לבד.

הייתה לי נסיעה באוטובוס לפני כמה חודשים אחרי משחק של בית"ר ממלחה למרכז העיר. את יכולה לתאר לעצמך מה עושים 10 ילדים בני 14 אחרי ניצחון של בית"ר באוטובוס נכון ? חחחח... אחרי שירדתי בעיר עבר אחד מהם לידי זה שעשה הכי הרבה רעש והבאתי לו כתף לתוך הגרזוטה והוא סתם את הפה שלו, כמובן :)

ככה שערסים זאת לא מילה הכי נכונה להגיד על הנוער של היום, אלא צ'כצ'כים.

ובאומן יש הרבה "ערסים" ירושלמים אבל על הדרך יש גם הרבה פרחות וכפרות למיניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כבר דיון על ערסים:

http://j.nana.co.il/Article/?ArticleID=370933&sid=128

ערס צעצוע

מראה: אשכנזי מתלהב. הערס צעצוע מסתובב בדרך כלל עם בגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים חובש איזה כובע, בדרך כלל כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש שרשרת במשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו סאבלימינל.

דיבור: "חכה חכה אני מביא את אח שלי אני י*יין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מכונית: אופני BMX עם כוס פלסטיק מאחורה כדי שזה יעשה רעש של אופנוע.

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחות ונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

מה בתיק הפלילי: פעם הוא גנב מהסופר ארטיק קרח ולא תפסו אותו, גבר!

מוזיקה: 50 סנט, זוהר ארגוב, פופ, ראפ, וטראנסים למתחילים.

שם נפוץ: דין, גיא, יוגב, איתי. (אם זהו שמכם נא לא להעלב)

כמה כאלו אני מכיר!! איזה 40 לפחות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר דיון על ערסים:

ערס צעצוע

מראה: אשכנזי מתלהב. הערס צעצוע מסתובב בדרך כלל עם בגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים חובש איזה כובע, בדרך כלל כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש שרשרת במשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו סאבלימינל.

דיבור: "חכה חכה אני מביא את אח שלי אני י*יין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחות ונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

הדבר הכי אידיוטי שראיתי בזמן האחרון.

אנחנו בשנת 2007 כבר חביבי, הערסים מצאו את בגדיהם כמו שאמרתי בKappa ובDiadora ושאר בגדי העבריינות.

גורמטים ושרשראות, רוב הערסים מסתובבים עם כובע, גם בחורף גם בלילה חחחחח

ואמרתי לכם גם מה זה ערס : שם ז*ן על כל העולם ואומר לעצמו שכל יום זה היום האחרון שלו אז כדי לו לשלוט על כולם. דקירות, סמים, מחפש אלימות כל הזמן, כל השבוע עושה חטאים וביום שישי שומר שזה הקטע שאני הכי אוהב חחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר דיון על ערסים:

ערס צעצוע

ממתי ערס אשכנזי?? אני ראיתי רק תימנים או מרוקאים או עיראקים..

וגם עם השמות זה לא נכון (לפחות בת"א)

אני יוצא עם חברים למסיבה או משהו.. הייתי אמור להציע למישהי לצאת אבל השתפנתי.. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירושלמי, ואני יגיד לכם ככה שערסים זה לא אלה שמתלבשים קאפה וכאלה כמו שכל אחד אומר עליהם. אלא צ'כצ'כים.

ערסים זה החבר'ה שדופקים מסיבות ע"י דקירות שלהם ושל חברהם בחבר'ה שאולי בטעות דחפו אותם ודברים כאלה.

לא פעם ולא פעמיים יצא לי לריב עם צ'כצ'כים במסיבות ובאורגינל אני יגיד הם אפסים בצורה מטורפת.

וVitrin זה שהם עושים פוזות שהם ביחד באוטובוס למשל, זה לא אומר שהם יהיו ככה גם לבד.

הייתה לי נסיעה באוטובוס לפני כמה חודשים אחרי משחק של בית"ר ממלחה למרכז העיר. את יכולה לתאר לעצמך מה עושים 10 ילדים בני 14 אחרי ניצחון של בית"ר באוטובוס נכון ? חחחח... אחרי שירדתי בעיר עבר אחד מהם לידי זה שעשה הכי הרבה רעש והבאתי לו כתף לתוך הגרזוטה והוא סתם את הפה שלו, כמובן :)

ככה שערסים זאת לא מילה הכי נכונה להגיד על הנוער של היום, אלא צ'כצ'כים.

ובאומן יש הרבה "ערסים" ירושלמים אבל על הדרך יש גם הרבה פרחות וכפרות למיניהן.

ראית פעם בבונים בעונת הייחום שלהם בפברואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השבוע עושה חטאים וביום שישי שומר שזה הקטע שאני הכי אוהב חחחח...

במקום שבעלי תשובה עומדים גם צדיקים גמורים לא יכולים לעמוד

וכל המחלוקת הזאת שמנסים לעשות פרוד בעם

זה בגלל ערב רב שהתערבו בעם כמו שאומר הזוהר

והם עתידים להילחם במלך המשיח אבל "ברוח שפתיו ימית רשע "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...